Holicí strojky

Nejprodávanější

5 položek celkem
Holicí strojky

Dejte sbohem jednorázovým žiletkám – holicí strojky vás zbaví nežádoucích chloupků vcukuletu. Ať už chcete mít hladkou tvář, nohy, nebo intimní partie, se strojkem je holení fakt brnkačka.

Dámy, chcete být hladká jako broskvička? Pánové, na tvářích máte divočinu a v trenkách nepropustný prales? Tak se pusťte se do holení. Holicím strojkem vykouzlíte dokonale pěstěný vzhled svého obličeje, lůna, nohou i podpaží

Typy holicích strojků

Otázkou při výběru holicího strojku je, jaký typ chloupků a v jakých partiích budete holit? Je obrovitánský rozdíl mezi tím, zda budete denně holit tvrdé vousy v obličeji, nebo budete holicí strojek používat na zastřihování jemných chloupků.

V této kategorii najdete elektrické frézkové i planžetové holicí strojky, zastřihovače vousů, jednoduchá holítka i holicí strojky na intimní místa. Tak překvapte svou polovičku jemnou a hlaďoučkou pokožkou.

TIP: Chcete při holení předejít nepříjemnému podráždění? Brnkačka, stačí když budete dodržovat několik jednoduchých zásad. Hoďte očko na článek o holení penisu nebo do průvodce dámskou intimní hygienou, kde se dozvíte, jak spolehlivě zatočit se všemi chloupky.