143 položek celkem
Silikonový anální kolík, velký  (12 cm) 3044
Luxusní kovový kolík se šperkem Taboom  S 8174
Silikonový anální kolík, malý  (7,3 cm) 3042
Kovový anální kolík se šperkem  červený 2635
Silikonový anální kolík Love Probe
289 Kč
6683
Anální kolík Classic Smooth Large  (velký) 4736
Anální kolík Classic Smooth Small  (malý) 4737
Nahoru
Další produkty
Kolíky bez vibrací

Když už prdelku prázdnou mám, copak si do ní dám? No přece anální kolík – ten zadní vrátka důkladně zašpuntuje a příjemně naplní. Anální kolíky bez vibrací vás rozmazlí v posteli i na procházce. Mmm, to bude bájo.

Chystáte se na pořádnou zadkodivočinu? Připravte svou dírku a nejprve ji potěšte análním kolíkem. Tyhle hračky jsou ideální pro postupné, nenásilné a bezbolestné roztahování zadních vrátek. Anální kolíky vynosí začátečníci i zkušení análníci. Jupíí.

Jaký anální kolík bez vibrací si vybrat?

U nás najdete anální kolíky v mnoha tvarech a typech, mezi kterými určitě najdete ten pravý. Při běžných radovánkách si vystačíte s klasickými análními kolíky s kuželovitým tvarem. Pro roleplay hrátky a furry sex se zase hodí kolíky s ocasem. Vrrrr!

Pocit dokonalého zaplnění prdelky vám zase přinesou třeba roztahovací anální kolíky nebo nafukovací anální kolíky, které se hodí i pro BDSM hrátky. YOOoo, to bude divočina!

TIP: Lubrikační gely pro anální sex usnadní pronikání análního kolíku i do té nejtěsnější škvírky.

JAK NA ANÁLNÍ SEX Chystáte se na anální hrátky, ale nevíte, jak na ně správně připravit své tělo? Mrkněte na náš vychytaný článek o análním sexu a brázděte svá citlivá zákoutí bez obav. Kromě návodu na klystýr tam najdete i praktické uvolňovací tipy. Jupíí!