Anální kolíky pro elektrosex

Nejprodávanější

1 položek celkem
Anální kolíky

Teskní váš zadeček po novém dobrodružství? Nechlácholte ho tím, co už zná. Vyzkoušejte anální kolíky pro elektrosex a napumpujte do svého intimního života novou šťávu! YOO, tady se blýská na lepší časy.

Chcete svou prdelku rozmazlovat do aleluja? Obyčejné anální kolíky už zná, tak do ní napumpujte trochu šťávy. Anální kolíky pro elektrosex doporučuje 10 z 10 náruživých zadečků.

U nás najdete silikonové i kovové anální kolíky, které můžete používat s elektrostimulací i bez ní. Kovové kolíky navíc můžete využít i smyslným hrátkám s teplotou - snadno je totiž ochladíte nebo ohřejete.

Jiskřivé radovánky s análními kolíky pro elektrosex

Elektrické impulsy, které anální kolíky pro elektrosex vysílají do těla, nepůsobí bolest, ale příjemně stimulují nervová zakončení. Při elektrosexu se používá proud o malé intenzitě, který způsobuje slastné cukání a chvění svalů. YOOoo, elektrostimulace análu vás dostane.

INFO: Některé anální kolíky pro elektrosex je nutné zapojit ke generátoru elektrického proudu, ale najdete u nás i takové, které generátor nepotřebují. Jupí.

NEŽ ZAČNETE: Toužíte prožít jiskřivý orgasmus, ale netušíte, jak na to? Přečtěte si článek Elektrosex pro začátečníky a zjistěte si víc o elektropomůckách a bezpečnostních pravidlech. YOOooo, to bude báájo!