Dámské kalhotky

Nejprodávanější

21 položek celkem
Kalhotky

Noste sexy kalhotky a buďte vždy připravená do akce. Nikdy nevíte, kdy to mezi vámi a samečkem zajiskří a přece nechcete uhasit vášeň starými a vytahanými gaťkami. Nebo snad yooo?

Hledáte nějaké sexy prádélko? Tak to jste tady správně. Rajcovní kousky, které u nás najdete, vynosíte v ložnici, ale klidně je můžete nosit celý den. Tak zahoďte své staré roztomilé bombarďáky a vyzkoušejte, jak vás sexy kalhotky promění v rajcovní šelmu. Vrrr! 

Sexy kalhotky pro divoké chvíle

Chcete být šik i při sexu? Pak jsou pro vás jako dělané kalhotky s otvorem či zipem v rozkroku, který umožní snadný a hlavně rychlý přístup k intimním partiím. A co takhle kalhotky s vibrátorem či dildem? To bude zábavy!

JAK NA LATEX: Máte chuť se blýsknout v latexových kalhotkách? Všechny veledůležité informace o nošení, péči, oblékání i skladování se dočtete v našem vychytaném článku Jak pečovat o latex


Proč v ložnici nosit sexy kalhotky?

Nošení sexy kalhotek může zvýšit erotickou náladu a vzrušení. Pro mnoho lidí je to způsob, jak se cítit atraktivněji a sexy, což může posílit jejich sebevědomí a sexuální přitažlivost.

Nošení erotických dámských kalhotek může přidat do erotických her prvek hry a fantazie. Díky tomu pomohou kalhotky osvěžit a oživit sexuální vztah a umožní vám prožívat intimní chvíle s novou vášní.

Někteří lidé rádi hrají různé role a scénáře, ve kterých sexy prádlo může hrát klíčovou roli. Dají se využít i během BDSM her, třeba k ucpání pusy nebo ponížení muže, když jej donutíte kalhotky nosit.

Oblečení sexy kalhotek nebo jiného erotického prádla může být překvapením pro partnera, což může přidat do intimního života novou dimenzi a pomoci zkoumat nové aspekty sexuality.

Dámské kalhotky jsou pro některé sexuálním fetišem, který umocňuje jejich vzrušení. Může je brát třeba konkrétní materiál nebo střih, vizuální stránka, ale i další smyslové vjemy, jako jsou doteky nebo samotné nošení kalhotek. Některé dokonce rajcují nošené dámské kalhotky.

Jaké si vybrat kalhotky?

Kalhotky jsou univerzálním kouskem spodního prádla – můžete je využít pro každodenní nošení, ale i jako sexy překvapení pod oblečením nebo ozdobu nahého těla při sexy hrách. Stačí si vybrat takové, které se vám líbí a které splní všechny vaše požadavky. Myslete ale i na správnou velikost, aby vám perfektně sedly a zajistily dostatek pohodlí.

Máme pro vás dámské kalhotky s krajkou, pohodlné kalhotky z příjemné látky (třeba bavlny s přídavkem elastanu) i sexy přiléhavé a lesklé kousky z latexu a lacku. Můžete si vybrat kalhotky s odhaleným zadečkem či otevřeným rozkrokem, neviditelné bezešvé kalhotky, které nebudou vidět pod upnutým oblečením, i kalhotky s vysokým pasem, které vykouzlí sexy ploché bříško.

Dámské kalhotky vám zpříjemní každý den

Ať už se jedná o jakoukoli příležitost, vždy se najde prostor pro okořenění dne sexy kalhotkami. Pojďte si vybrat z naší široké nabídky takové kalhotky, které promění každý váš den v sexy dobrodružství. YOOoo, užijete si v nich pohodlné nošení, vzrůšo svádění i mazlení.