65 položek celkem
Dilatátor - kolík do penisu (dutý)  7 mm 2870
Dilatátor - stupňovitý, 5-8 mm
389 Kč
2859
Dilatátor s katétrem - na cévkování  8 mm 2677
Dilatátor s kuličkami, 8 mm
389 Kč
2860
Nahoru
Další produkty
Dilatátory

Je libo pořádně protáhnout trubky? Zahrajte si na doktory! Zde najdete vše, co budete potřebovat pro otevření vaší soukromé urologické kliniky. Dilatátory, sondy, katetry i kolíky do penisu – stačí si vybrat. Každý správný experimentátor již zasunul dilatátor.

Chcete si doma otevřít soukromou kliniku a zahrát si na doktory? Tady najdete vše potřebné. Dilatátory uspokojí potřeby všech experimentátorů i experimentátorek. K čemu tyhle věcičky vlastně slouží? Postupně roztahují a dráždí močovou trubici zevnitř. Týýýjo!

Jaké existují druhy dilatátorů?

Penis plugy ozdobí či ucpou vercajk (ty duté můžete klidně nosit i delší dobu, jupí), delší sondy zase stimulují močovou trubici i prostatu. Velikánskou výhodou všech dutých kolíků a katetrů je to, že je nemusíte vytahovat před výstřikem. Nebo chcete něco extra? Vibrační dilatátory vás rozvrní k absolutní rozkoši.

TIP: Nechcete si nic strkat do močové trubice, ale potřebujete spíš uvolnit pánevní svalstvo a roztáhnout vaginu? Pak vám pomohou vaginální dilatátory. Konečně bude sex brnkačka.

Pssst, pozor na překlepy – místo dilatátor do močové trubice, lidé často vyhledávají dilitátor nebo dilátor.