38 položek celkem
Dilatátor s kuličkami, 8 mm
389 Kč
2860
Dilatátor - stupňovitý, 5-8 mm
389 Kč
2859
Dilatátor - kolík do penisu (dutý)  7 mm 2870
Dilatátory

Je libo pořádně protáhnout trubky? Zahrajte si na doktory! Zde najdete vše, co budete potřebovat pro otevření vaší soukromé urologické kliniky. Dilatátory, sondy, katetry i kolíky do penisu – stačí si vybrat. Každý správný experimentátor již zasunul dilatátor.

Chcete si doma otevřít soukromou ordinaci pro klinik sex a hrátky na doktory? Tady najdete vše potřebné. Dilatátory pro urethral sounding uspokojí potřeby všech experimentátorů i experimentátorek. K čemu tyhle věcičky vlastně slouží? Postupně roztahují a dráždí močovou trubici zevnitř. Týýýjo!

Jaké existují druhy dilatátorů?

  • Delší sondy – slouží k roztahování a stimulaci močové trubice, prostaty i vnitřní části klitorisu.
  • Katétry (cévky) – dlouhé a duté dilatátory, které lze zasunout až do močového měchýře.
  • Penis plugy (kolíky do penisu) – krátké dilatátory, které ozdobí či ucpou vercajk. Některé můžete klidně nosit i delší dobu.
  • Vibrační dilatátory – rozvrní vaši močovou trubici až k absolutní rozkoši.
  • Vaginální dilatátory – nestrkají se do močové trubice, ale slouží k postupnému a bezbolestnému roztažení vaginy.

Pssst, pozor na překlepy – místo dilatátor do močové trubice, lidé často vyhledávají dilitátor nebo dilátor.

INFOProč je sounding pro mnohé tak příjemný? Dilatátory a sondy totiž příjemně stimulují močovou trubici, a když jsou dostatečně dlouhé, tak i pánskou prostatu zevnitř. Bááááájo! A ani dámy nepřijdou zkrátka. Ty sice mají močovou trubici kratší, ale zato sousedí s vnitřní (a mnohem objemnější) částí klitorisu. Ááách! Více o soundingu se dozvíte v článku Sounding a cévkování pro začátečníky.


Jak bezpečně používat dilatátory močové trubice

Než začnete používat dilatátory močové trubice, je důležité se seznámit s návodem k použití a myslet na důkladnou hygienu – před použitím dilatátoru si vždy důkladně umyjte ruce a vydezinfikujte dilatátor pomocí čističe na erotické hračky.

Dále je důležité mít na paměti, že používání dilatátorů vyžaduje sebeovládání a pozornost k vlastnímu tělu. Nikdy nespěchejte a postupujte pomalu a opatrně. Nesnažte se jít přes bolest a pokud se cítíte nervózní nebo máte pocit, že něco není v pořádku, raději to nechte na jindy. Jen tak předejdete zbytečnému poranění.

Vždy používejte dostatečné množství lubrikačního gelu. Nejlepší je použít co nejčistší lubrikant na vodní bázi, který po hraní snadno vymyjete z močové trubice během močení.

Tipy pro výběr správného dilatátoru

Zohledněte především své zkušenosti a podle toho volte vhodnou velikost a tvar, aby pro vás nebyly hrátky s dilatátorem bolestivé. Pro začátečníky je nejlepší hladká a tenká sonda o průměru kolem 4 mm. Různé stimulační výstupky sice zintenzivní váš prožitek, ale pokud nemáte s dilatací močové trubice zkušenosti, může být jejich zavádění spíše nepříjemné.

Měli byste zvážit také materiál, z něhož je dilatátor vyrobený. Kov je hladký a umožňuje vám zatlačit na prostatu nebo klitoris. Silikon je zase ohebný, takže se snáze přizpůsobí vaší vnitřní anatomii a jeho zasouvání tak může být příjemnější.

Při výběru myslete i na to, za jakým účelem chcete dilatátor používat. Chcete si svůj zážitek s dilatátorem zintenzivnit? Pak si vyberte dilatátor s výstupky nebo vibracemi.

Toužíte při dilataci polaskat prostatu či klitoris? Pak volte sondu s dostatečnou délkou a ideálně z pevného materiálu. Chcete dilatátor použít jako smyslnou ozdobu penisu? Vyzkoušejte kolík do penisu. Plánujete jej využít během BDSM her? Pak sáhněte třeba po cévce nebo spermstopperu.

Dilatátory pro roztažení vaginy

Nechcete si nic strkat do močové trubice, ale potřebujete šetrně a postupně uvolnit pánevní svalstvo a roztáhnout vaginu? Pak vám pomohou vaginální dilatátory. Konečně bude sex brnkačka.

, Tým YOO.cz

Objevte kouzlo dilatace močové trubice

Dilatátory vám poskytnou pocity, které jiným způsobem nezažijete. Cítíte se připraveni posunout své sexuální hrátky na vyšší úroveň? Pak si vyberte z naší šťavnaté nabídky dilatátorů ten pravý a jděte do toho!