Dezinfekce pomůcek

Nejprodávanější

14 položek celkem
Dezinfekční sprej Satisfyer Woman  300 ml 8938
Dezinfekce pomůcek

Myjete si ruce a na praní máte pračku? Yoo, určitě se vyplatí starat se i o svou erotickou hračku. Dezinfekce pomůcek s bakteriemi i špínou zatočí, to bude pastva pro oči.

Dopřejte svým mazlíkům náležitou péči. Přípravky pro dezinfekci pomůcek mají antibakteriální účinek a zabraňují množení bakterií, virů i hub. Jupííí, vaše hračky se budou blýskat čistotou.

Typy přípravků pro dezinfekci pomůcek

Vyberete si dezinfekční sprej nebo pěnu? Použití je většinou podobné. Dezinfekční přípravek nanesete na erotickou pomůcku, necháte chvíli působit a pak hračku opláchnete vodou. Prostě brnkačka.

Většina našich přípravků neobsahuje alkohol, takže je můžete aplikovat na jakýkoliv materiál. Hurá! Kromě toho u nás najdete také přípravky s přírodním složením, čistidla určená speciálně na anální pomůcky nebo čisticí přípravky, které odstraňují pachy. Takže už žádný smrádeček.

TIP: Všechny hračky chtějí zůstat dlouho krásné a užívat si s vámi každou chvilku na maximum. Potřebují jen trochu péče. Přečtěte si článek, jak se starat o erotické pomůcky tak, aby vydržely co nejdéééle.