Nafukovací panny

Nejprodávanější

7 položek celkem
Nafukovací panny

Milá vám nedala a kočka z baru taky ne? Kašlete na ně a uhnízděte svého ptáčka jinde. Nafukovací panny nedělají drahoty. Své nohy vždy ochotně drží daleko od sebe a netrpí migrénou. Stačí je nafouknout a můžete sexovat. Nebo na nich klidně sjeďte řeku...

Jé,jé,jé, kdepak ty fajn holky jsou? No přece tady! Nafukovací panny na vás vždy budou dychtivě čekat se svými 1 – 3 otvůrky (ústa, vaginu a análek). Nafukovačky jsou levnější varianta silikonových pannen. Sice nejsou tak sexy, ale poslouží stejně tak dobře. Jen bacha na špendlíky!

Nafukovací panny mohou být skvělou investicí pro ty, kteří hledají intimní blízkost a rozkoš, když zrovna nemají partnera (nebo jej vůbec nepotřebují, ale chtějí si užít sex). Díky velkému množství typů panen, které jsou dnes na trhu k dispozici, si jistě vyberete takovou, která bude vyhovovat vašemu vkusu a potřebám.

Jaké existují nafukovací panny na sex?

Můžete si vybrat z mnoha klasických gumových panen v různých tvarech a velikostech, ale můžete do své postele pozvat i nafukovací pannu s mnohem realističtějšími prvky, jako jsou vlasy, tetování či nehty. Některé sex dolls jsou dokonce vybaveny zvukovými čipy nebo vestavěným systémem ohřevu, takže si vychutnáte skutečně jedinečný zážitek.

TIP: Nemáte čas lovit sexy roštěnku na baru? Kromě nafukovacích panen existuje i spousta jiných hraček, které vám poskytnou potěšení. Mrkněte na realistická torza, nebo si vyberte "škvíru" přímo na míru v průvodci pánskými masturbátory


Jak si vybrat správnou gumovou pannu

Nejste si jisti, která gumová panna je pro vás ta pravá? Při výběru je důležité zohlednit vaše osobní potřeby. Dáváte přednost štíhlé postavě se siluetou přesýpacích hodin, nebo hledáte smyslně kypré tvary? Je pro vás oblečení nezbytné, nebo plánujete nafukovací pannu oblékat do různých sexy kousků? Díky nekonečnému množství dostupných možností záleží jen na tom, jak se budete cítit nejpohodlněji a nejspokojeněji.

Levnější gumové panny z PVC jsou vhodné spíše jako vtipný dárek nebo doplněk na divokou párty, na sexy radovánky si raději vyberte luxusnější nafukovací pannu s vaginou a zadními vrátky z realistického materiálu. Sex si tak vychutnáte mnooohem víc.

Při výběru nafukovací panny se podívejte na to, kolik otvorů má a jak jsou velké. Panny nemusí mít "funkční" jenom vaginu a zadeček, ale i ústa. Vybírejte si tedy podle toho, co všechno chcete s gumovou pannou zažít a jak velký máte penis.

Výhody nafukovací panny

Pořízení nafukovací panny přináší řadu výhod:

  1. Pohodlí při skladování i používání – gumové panny lze je snadno nafouknout a vyfouknout. Po nafouknutí jsou lehké a snadno se s nimi manipuluje, po vyfouknutí a složení nezabírají moc místa, čímž využijete omezený úložný prostor v domácnosti nebo na cestách.
  2. Nevyžadují složitou údržbu ani ošetřování.
  3. Studie zjistily, že vlastnictví nafukovací panny může snížit hladinu stresu a úzkosti tím, že poskytuje pohodlí a společnost, když jste sami.

Nevýhody nafukovací panny

Jednou z hlavních nevýhod nafukovací panny je, že neposkytuje žádný druh citového vztahu. Většina lidí chce být nablízko někomu, kdo se do nich dokáže vcítit a chápe jejich pocity. Nafukovací panna to ale neumí.

Pokud se nafukovací panna během používání vyfoukne nebo jinak poškodí, bude ji třeba buď rychle opravit a znovu nafouknout, nebo vyměnit, což může výrazně zvýšit celkové náklady.

Jak pečovat o gumovou pannu?

Péče o nafukovací pannu je důležitou součástí procesu, abyste z jejího používání vytěžili maximum. Před použitím byste například měli zvážit její oprášení a vyčištění od všech nečistot a prachu, který se mohl nahromadit během skladování.

Po každém použití doporučujeme pannu vyčistit zvenku i uvnitř otvorů teplou vodou a antibakteriálním mýdlem nebo speciálním prostředkem, což vám umožní užívat si nafukovací pannu vždy v tom nejlepším možném stavu!

Pokud má gumová panna vaginu a análek z realistického materiálu, je potřeba je navíc po umytí a osušení ošetřit pudrem na erotické pomůcky.

Jak snadno vyčistit otvory nafukovací panny?

Mám pro vás trochu geekovský trik. Pro snadnější vyčištění otvorů u gumové panny použijte balonkový klystýr. Stačí ho naplnit teplou mýdlovou vodou a otvory jím propláchnout. Pro vysušení je pak ideální vatový tampon, případně fén zapnutý na studený proud vzduchu. Pár minut a nafukovací panna je zas jako ze škatulky.

, Tým YOO.cz

Historie nafukovacích panen

Od 70. let 20. století se nafukovací panny staly kulturní ikonou zábavy pro dospělé. Tyto realistické panny vytvořil majitel sexshopu v Texasu jako alternativu masturbace. První verze těchto nafukovacích sexuálních hraček byla vyrobena z latexové gumy a neměla žádné obličejové rysy.

Postupem času se začaly vyrábět realističtější gumové panny s detailněji tvarovanými částmi těla, jako jsou 3D obličej, prsty na rukou a nohou a v neposlední řadě vagina a zadeček.

S pomocí pokroku v materiálech a výrobních metodách nyní výrobci nabízejí širokou škálu nafukovacích panen, které uživatelům poskytují větší realističnost a rozmanitost, pokud jde o jejich intimní prožitky. Díky své všestrannosti a cenové dostupnosti jsou tyto nafukovací panny mezi mnoha dospělými oblíbené jako účinný způsob poskytování potěšení.

Vyberte si svoji gumovou pannu

Gumové panny urazily od svého prvního uvedení na trh dlouhou cestu. Dnes je k dispozici mnoho různých typů nafukovacích panen, z nichž každá má své jedinečné výhody.

Yoo.cz je díky obrovskému výběru a skvělým cenám ideálním místem, kde najdete takovou nafukovací pannu, která vám poskytne maximální potěšení. Tak si pojďte vybrat.