11 položek celkem
Péče o pleť

Toužíte po krásné a zdravě vypadající pokožce? Brnkačka. Stačí se zaměřit na správnou péči o pánskou pleť. YOOoo, už žádné pupínky, mastnota ani suché šupinky.

Že pánové kosmetiku nepoužívají? Pfff, říká kdo? Péče o mužskou pleť by měla být nezbytnou součástí každodenní hygieny. YOOoo, stačí pár zlepšováků a vaše plet bude zdravá, krásná a k nakousnutí.

Pleťová kosmetika pro muže

Mužská pokožka vyžaduje speciální péči, proto zapomeňte na používání přípravků nalezených v poličce vaší něžnější polovičky. V této kategorii najdete běžnou pánskou kosmetiku na obličej, ale i přírodní kosmetiku a kosmetiku na problematickou pleť, která vám pomůže zatočit s některými kožními problémy a nedokonalostmi.

Jak pečovat o mužskou pleť?

Pleť nejprve vyčistěte od kožního mazu a nečistot, které se během dne usadily na povrchu a v pórech. Následně je potřeba pokožku hydratovat, jinak se příliš vysuší, nebo naopak začne produkovat příliš mastnoty.

TIP: Pyšníte se bujným porostem ve tváři? Pak nezapomeňte na důkladnou péči o vousy.

TIP: Chcete se hýčkat, ale nevyznáte se v kosmetice? Brnkačka, v pánské drogerii vítězí jednoduchost, takže nepotřebujete poličky plné všelijakých serepetiček. Mrkněte do našeho stručného průvodce pánskou kosmetikou a udělejte si v tom přehled.