13 položek celkem
Kolíky do penisu (penis plug)

Rádi se naparujete a chcete se blýsknout něčím skutečně unikátním? Ozdobte svůj majestát kolíkem do penisu. Tahle ozdoba nejen že zaujme, ale také vám přinese spoustu rozkoše. Penis plug je prostě něco, co musíte vyzkoušet.

Toužíte po stylové ozdůbce penisu? Nebo chcete zabránit výstřiku? Pak si do své chlouby šoupněte penis plug. Mňam, to bude bááájo.

Jaké existují kolíky do penisu?

Kolíky do penisu (penis plugy) mohou mít různé délky, materiály (kov nebo silikon) průměry i tvarování – některé jsou hladké, jiné vás budou rozmazlovat svými vlnkami.

Pro delší nošení je skvělý penis plug s kroužkem na žalud, protože dobře drží a jen tak nesklouzne. Pokud chcete s ozdobeným vercajkem močit i stříkat, je pro vás ideální dutý penis plug.

TIP: Zajímá vás, co je sounding nebo jak se vycévkovat? Přečtěte si článek Sounding a cévkování pro začátečníky a zjistěte, jaký vercajk budete potřebovat k tomu, abyste si pořádně protáhli trubky, a navíc si to náááramně užili. 


Co je penis plug a proč ho muži používají?

Penis plugy jsou krátké dilatátory, které se zavádějí do močové trubice muže. Mají za cíl zvýšit sexuální potěšení, mohou blokovat tok spermatu a navíc slouží i jako netradiční ozdoba penisu. Oproti klasickým dilatátorům nesahají až k prostatě či do močového měchýře, ale stimulují pouze část močové trubice v penisu.

Jak si vybrat správný kolík do penisu

Existuje mnoho různých typů penis plugů a ne každý vyhovuje každému. Pokud jste začátečníkem, doporučujeme začít s kolíkem do penisu s menším průměrem a postupně ho zvyšovat, aby byl váš zážitek co nejpříjemnější. Ideální je, aby měl penis plug rovný povrch. Díky němu se vám bude snáze zasouvat.

Jestliže chcete kolík do penisu používat při piss hrách nebo nechcete zabraňovat v ejakulaci, můžete zvolít dutý penis plug. Ten umožňuje močení i výstřiky. Některé duté kolíky mají odnímatelnou zátku, takže pak nabízejí více možností, jak je během hry použít.

Co se materiálu týče, penis plugy bývají nejčastěji vyrobeny ze silikonu a kovu. Každý materiál má své výhody a nevýhody, takže se nebojte experimentovat a najít ten správný pro vás. Silikon je kvalitní  materiál, který je hypoalergenní a ohebný, takže do začátku "značka ideál". Kov je tvrdý a poskytne vám intenzivnější dráždění, především u texturovaného povrchu či výrazného tvarování.

Jak používat penis plug

Používání penis plugu je neobvyklou praktikou, která vám s dostatečnou přípravou a čistotou přinese mnoho radosti. Před zavedením kolíku do močové trubice byste měli zajistit, že je čistý a sterilizovaný. To stejné platí i pro vaše ruce.

Důležitým krokem je zvolit správnou velikost a tvar penis plugu pro váš penis. V případě pochybností volte menší velikost a rovný a hladký povrch.

Při zavádění kolíku do penisu nespěchejte a postupujte pomalu. Najděte si pohodlnou polohu a úhel, pod kterým půjde penis plug bezbolestně zasunout do močové trubice. Je důležité být opatrný a vnímat své tělo. Pokud se cítíte nepříjemně nebo pokud ucítíte bolest, je důležité na chvíli přestat a zkusit to jinak, případně nechat hrátky s penis plugem na jiný den.

Nezapomínejte ani na lubrikační gel. Bez dostatečného množství gelu vám může kolík do penisu způsobit bolestivé poranění. Ideální je základní lubrikant na vodní bázi, který pak snadno vymyjete při močení. Lubrikační gel by měl obsahovat co nejméně složek, abyste snížili riziko podráždění, nepříjemných pocitů nebo alergické reakce.

Penis plug není vhodný pro začátečníky

Většina penis plugů má větší průměr, takže je dobré před jejich používáním zapracovat na roztažení močové trubice pomocí tenčího dilatátoru. Pokud se dostatečně nepřipravíte, může být zasouvání kolíku do penisu bolestivé a nepříjemné.

, Tým YOO.cz

Jak čistit a udržovat penis plug v dobrém stavu?

Nejprve umyjte penis plug teplou vodou s jemným mýdlem, abyste odstranili přebytečné zbytky lubrikantu a tělesné tekutiny. Pak použijte speciální čistící prostředek určený pro erotické hračky, který zlikviduje bakterie a další breberky. U dutých penis plugů nezapomeňte důkladně vyčistit i jeho vnitřní část.

Po použití mýdla nebo čističe penis plug opláchněte teplou vodou a poté jej důkladně usušte. Použijte k tomu čistý a měkký hadřík nebo papírovou utěrku.

Po usušení uložte penis plug na suché a čisté místo tak, aby se nedotýkal jiných erotických hraček. Ideální je použít samostatný sáček nebo krabičku, která ochrání penis plug před prachem a nečistotami.

Vyberte si správný penis plug

Penis plug vám může nabídnout jedinečný a příjemný sexuální zážitek. Pokud chcete prozkoumat tuto neotřelou formu stimulace močové trubice, jsme si jisti, že naše široká nabídka kolíků do penisu splní vaše přání. Prohlédněte si ji ještě dnes.