75 položek celkem
Lubrikační gel FISTS, 500 ml
Bestseller
499 Kč
6478
Klystýr Ultimate Cleansing System
Bestseller
669 Kč
6654
Klystýr COLT Anal Douche
579 Kč
436
Klystýr Rebel Anal Shower
539 Kč
7494
Anální vodní lubrikační gel TOYJOY  100 ml 11156
Silikonové anální kolíky - sada 3 ks
909 Kč
3053
Klystýr COLT Bum Buddy
699 Kč
6655
Vodní lubrikační gel Anal Lube  100 ml
239 Kč
10700
Nahoru
Další produkty
Příprava na anální sex

Vyšpulte půlky, jdeme si hrát. Juj, ale né tak rychle, zadeček taky potřebuje “předehru”! Příprava na anální sex je důležitá. Pořádně vypulírovat, namazat a předem roztáhnout. Hotovo? YOOoo, tak přejeme příjemnou jízdu!

Chcete si vychutnat bezstarostné hrátky se zadními vrátky? Pak nepodceňte přípravu na anální sex. Strach z análního sexu často pramení ze strachu z bolesti nebo ušpinění. Zlepšováky, které u nás najdete, zatočí s obojím. Jupí!

Pomůcky, které vám pomohou s přípravou na anální sex

Kdo chce při análním sexu prdelku čistou míti, musí se dobře připraviti. Na správně provedený klystýr potřebujete irigátor (to je ta věcička na vyplachování), teplou vodu, lubrikační gel a toaletu v těsné blízkosti.

Uvolňující gely a spreje na anální sex vám pomohou rozevřít anální otvor bez bolesti, takže si užijete hladké zásuny do zadečku. Takže už žádné ááááu… pouze slastné wáááu!

Jako anální nováčci si s pronikáním (penisu či větší hračky) do análního otvoru dejte na čas a pro začátek sáhněte třeba po menších análních kolících – začnete tím nejtenčím a postupně se vytrénujte na větší průměry.

Lubrikační gely pro anální sex usnadní vjezd i do té nejtěsnější škvírky a ještě znásobí potěšení z pronikání. Některé dokáží mírně znecitlivět nebo uvolnit svaly konečníku, což vám pomůže s pronikáním při análním sexu podobně, jako kdybyste použili uvolňující gel.

TIP: Potřebujete jít více do hloubky? Zajímá vás, jak si udělat klystýr před análním sexem? Brnkačka! Náš průvodce análním sexem pro začátečníky vás naučí, jak čistě a bezbolestně prozkoumat svět za zadními vrátky. Mmm, to bude žůžo! 


Jak se připravit na anální sex psychicky?

Kromě tělesného tréninku a správného vybavení je důležité připravit na anální sex i svoji mysl. To je klíčové pro pozitivní zážitek a pohodlí v tomto intimním aktu. Jak tedy na to?

Na prvním místě a základním kamenem je důkladná a otevřená komunikace s partnerem. Před análním sexem si promluvte o svých očekáváních, hranicích, obavách a přáních. Musíte se cítit pohodlně a mít jistotu, že o tom můžete mluvit otevřeně a bez předsudků. Anální sex by neměl být o pocitu tlaku nebo povinnosti. Pamatujte si, že je to dobrovolný akt, který by měl být vzájemným souhlasem a zážitkem pro oba partnery.

Mnoho obav souvisí s nedostatečným vzděláním o análním sexu. Zjistěte si co nejvíce informací o této sexuální aktivitě, včetně technik, bezpečnosti, možných rizik a hygieny. Čím více budete vědět, tím více se budete cítit připraveni.

Vyberte si čas a místo, kde se budete cítit pohodlně a soukromě. Pokud máte obavy z případného překvapení nebo rušení, může to zvýšit stres a pokazit zážitek z análního sexu.

Anální sex vyžaduje uvolnění a relaxaci. Pokuste se uklidnit, dýchejte hluboce a snažte se zmírnit napětí. Pamatujte si, že nervozita a stres mohou způsobit nepříjemné pocity. Když ale budete partnerovi důvěřovat, budete v bezpečném a klidném prostředí a budete vědět, co vás čeká, uvolníte se snáze.

Významnou roli při přípravě na anální sex hraje i předehra. Zahrňte do ní mazlení, líbání a něžnou stimulaci, která může pomoci uvolnit a připravit anální oblast na sex. YOOoo, není to o tom, že roztáhnete půlky a hned jdete na hloubkový průnik.

Zadeček chvíli masírujte a postupně se přibližujte k análnímu otvoru, pak naneste lubrikant a pomalu pronikněte jedním prstem a až si zadeček zvykne, můžete zasunout i něco většího. Masáž zadečku pomůže uvolnit svaly v oblasti konečníku i stresy v hlavě, takže pak bude průnik snadnější.

Pokud jde o první anální sex, buďte trpěliví a postupujte opatrně. Pamatujte, že to může zabrat trochu času a vyžadovat cvik, než se při análním sexu budete cítit pohodlně a užijete si to naplno. Pokud ale pociťujete bolest, zastavte se a zkuste to znovu jindy nebo vyzkoušejte jiné anální techniky.

Příprava na anální sex není žádná věda

Možná se zdá, že je anální sex samá překážka, ale opak je pravdou. Důležité je hodit se do pohody, při průniku do zadečku nespěchat, být ohleduplný k potřebám partnera či partnerky a použít dostatek lubrikantu.

O to, co všechno na anální sex potřebujete, si nemusíte dělat starosti, vše najdete u nás. Tak si pojďte pořídit svou výbavičku na bezstarostný a žůžo anální styk a hrajte si naplno a bezpečně.