Údržba latexu

Nejprodávanější

4 položek celkem
Údržba latexu

Latex je jako diamant - chce to trochu práce, ale pak se z něj vyloupne blyštivý klenot, který láká k nezbedným radovánkám. Vybavte se přípravky na údržbu latexu a dodejte svým fetiš hrám ten správný lesk!

Chcete, aby byly vaše latexové oblečky zářivé? Bez speciálních přípravků na údržbu latexu to nepůjde. Pro snadné vklouznutí do latexového prádla použijte pudr nebo trochu silikonového gelu. Po obléknutí povrch naleštěte několika kapkami silikonového mazadla nebo leskem na latex ve spreji. Ať se blýská!

Údržba latexu je náročnější, ale stojí za to

Po použití oblečky očistěte obyčejnou vodou a tekutým mýdlem, na silnější nečistoty použijte speciální čisticí šampon na latex. Nečistoty stírejte, ale moc nedrhněte – tím by došlo k odření povrchu latexu. A to by byla velkááá škoda!

Oblečky pak osušte suchým hadříkem, nebo je opatrně pověste a nechte oschnout. Latex nesušte na topení ani na sluníčku, snižuje se tím jeho životnost. Latex skladujte v černém neprůsvitném pytlíku, zůstane tak doslova nesmrtelný!

TIP: Toužíte si pořídit svůj první gumový obleček? Zjistěte, jak se o něj starat tak, aby vám vydržel celou věčnost. Vše o údržbě, oblékání a skladování tohoto skvostného materiálu najdete v našem vychytaném latexovém průvodci