80 položek celkem
Nahoru
Další produkty
Pro ženy

Nemáte chuť na sex a drahouš z toho šílí? Víme, co s tím! Afrodiziaka pro ženy ve vás probudí vášnivou šelmičku. Rozlučte se s bolestí hlavy a nechutí, tyhle elixíry, pilule a mazadla vás napumpují touhou.

Máte sex jednou měsíčně (nebo ani to ne), a když už k němu dojde, stojí za starou bačkoru? Nevěšte hlavu, nic není ztraceno. Stačí použít afrodiziaka a chuť na sex se zase vrátí. Jupíííí.

Jaká existují afrodiziaka pro ženy?

Přírodní afrodiziaka ve formě tablet bojují s únavou, zvyšují sexuální libido, pozitivně působí na ženskost, psychiku a hormonální systém. Stimulační gely a krémy znásobí vaši šanci na orgasmus. Gely či séra na zúžení vaginy zase omladí vaše intimní partie po porodu i menopauze. YOOoo, konečně to zase rozbalíte!

TIPAby si naši předkové trochu zašpásovali, nosili nevkusné amulety a popíjeli vývary z varlat všelijakých zvířat. Brrr. Vy naštěstí nemusíte dělat nic z toho. Moderní afrodiziaka probudí touhu a zlepší váš sexuální výkon přírodní cestou. Mrkněte na článek o afrodiziacích a udělejte si přehled. 


Jak fungují afrodiziaka pro ženy?

Účinky záleží na druhu afrodiziaka a vašem těle. Někdo pocítí mocné navýšení sexuálního libida, někdo vůbec nic. Je tedy potřeba vyzkoušet více afrodiziak a najít si takové, které vám bude vyhovovat.

Někdy může afrodiziakum pro ženy fungovat hned a krátkodobě, u jiných může jejich afrodiziakální účinek trvat několik hodin. Někdy afrodiziakum přináší dlouhotrvající fyzické a hormonální změny, které mají vliv na zvýšení libida. Jindy pomáhá i k lepšímu prokrvení pohlavních orgánů, a tím pádem zvyšuje i prožitek ze sexu. A když je to mňam, chcete toho víc.

Gely a séra na zúžení a omlazení vaginy mají pozitivní vliv především na váš sexuální prožitek a sebevědomí. Při sexu se pak lépe uvolníte, podáte lepší výkon a hlavně si to mnohem víc užijete. Mnohá afrodiziaka vás prostě jen hodí do pohody a uvolní nahromaděný stres.

Jak zvýšit účinky afrodiziak pro ženy?

Vezměte v úvahu, že libido ovlivňuje spousta věcí a afrodoziaka nejsou všemocná. Pokud tedy chcete pořádně nabudit sexuální apetit, musíte myslet i na správnou stravu, pití dostatečného množství vody a udržování zdravého životního stylu včetně pravidelného pohybu.

Nejdůležitější je ale zbavit se stresu a pořádně komunikovat se svým partnerem, aby pochopil vaše problémy a přání. Neberte sex za povinnost, hrajte si, experimentujte s různými technikami a hračkami a vyzkoušejte i přípravky pro zvýšení prožitku a zesílení orgasmu.

Probuďte v sobě chuť na sex

Nemít občas chuť na sex je zcela normální. Pokud ale cítíte, že už to není jako dřív a začíná to mít negativní vliv na váš intimní život a vztah, je potřeba s tím začít něco dělat.

Pojďte si vybrat z naší bohaté nabídky afrodiziak pro ženy, která probudí sexuální touhu, zlepší prokrvení intimních partií a prožitek ze sexu, podporují intimní zdraví a nakopnou vaše sebevědomí. YOOoo, objevte znovu vášeň k milostným hrám.