59 položek celkem
Lubrikační gel LONA - dráždivý  130 ml 503
Stimulační gel na penis Mojo, 30 ml
649 Kč
9068
Nahoru
Další produkty
Pro ženy

Nemáte chuť na sex a drahouš z toho šílí? Víme, co s tím! Afrodiziaka pro ženy ve vás probudí vášnivou šelmičku. Rozlučte se s bolestí hlavy a nechutí, tyhle elixíry, pilule a mazadla vás napumpují touhou.

Máte sex jednou měsíčně (nebo ani to ne), a když už k němu dojde, stojí za starou bačkoru? Nevěšte hlavu, nic není ztraceno. Stačí použít afrodiziaka pro ženy a chuť na sex se zase vrátí. Jupíííí.

Jaké existují přípravky pro zvýšení libida u žen?

Přírodní afrodiziaka ve formě tablet, kapek či nápojů bojují s únavou, zvyšují ženské libido a pozitivně působí na ženskost, psychiku a hormonální systém. Stimulační gely a krémy znásobí vaši šanci na orgasmus. Gely či séra na zúžení vaginy zase omladí vaše intimní partie po porodu i menopauze. YOOoo, konečně to zase rozbalíte!

TIPAby si naši předkové trochu zašpásovali, nosili nevkusné amulety a popíjeli vývary z varlat všelijakých zvířat. Brrr. Vy naštěstí nemusíte dělat nic z toho. Moderní afrodiziaka probudí touhu a zlepší váš sexuální výkon přírodní cestou. Mrkněte na článek o afrodiziacích a udělejte si přehled. 


Jak fungují afrodiziaka pro ženy?

Účinky záleží na druhu afrodiziaka a vašem těle. Někdo pocítí mocné navýšení sexuálního libida, někdo vůbec nic. Je tedy potřeba vyzkoušet více afrodiziak pro ženy a najít si takové, které vám bude vyhovovat.

Někdy může afrodiziakum pro ženy fungovat hned a krátkodobě, u jiných může jejich afrodiziakální účinek trvat několik hodin. Někdy afrodiziakum přináší dlouhotrvající fyzické a hormonální změny, které mají vliv na zvýšení libida. Jindy pomáhá i k lepšímu prokrvení pohlavních orgánů, a tím pádem zvyšuje i prožitek ze sexu. A když je to mňam, chcete toho víc.

Gely a séra na zúžení a omlazení vaginy mají pozitivní vliv především na váš sexuální prožitek a sebevědomí. Při sexu se pak lépe uvolníte, podáte lepší výkon a hlavně si to mnohem víc užijete. Mnohá afrodiziaka pro ženy vás prostě jen hodí do pohody a uvolní nahromaděný stres.

Afrodiziaka pro ženy nezvýší vaši atraktivitu

Afrodiziaka pro ženy slouží pro zvýšení chuti na sex. Pokud chcete zvýšit svoji atraktivitu pro opačné pohlaví, mrkněte se na feromony pro ženy.

, Tým YOO.cz

Jak vybrat správné afrodiziakum pro ženy?

Existuje mnoho různých potravin, bylinných přípravků, esenciálních olejů a léků pro zvýšení sexuální touhy. Zvažte, který typ afrodiziak by pro vás mohl být nejvhodnější. Např. přírodní afrodiziaka sice seženete bez lékařského předpisu, ale nemusí mít tak výrazný účinek jako léky na předpis.

Před použitím jakéhokoli afrodiziaka pro ženy si zjistěte, zda je bezpečné a zda neobsahuje žádné látky, na které byste mohla být alergická.

Zjistěte, jaké je doporučené dávkování a způsob použití afrodiziaka. Některá jsou totiž určena na okamžitou vzpruhu, jiná zase musíte užívat dlouhodobě, aby se jejich účinek projevil naplno.

Dávejte pozor i na to, zda má vámi vybrané afrodiziakum nějaké vedlejší účinky a zda se “nebije” s vaším zdravotním stavem nebo léky, které právě užíváte.

Pokud máte pochybnosti nebo obavy ohledně výběru afrodiziaka pro ženy, můžete se poradit s lékařem nebo sexuologem. Odborník vám poskytne přesné informace o bezpečnosti a účinnosti různých produktů přímo pro vás.

Jak zvýšit zájem o sex?

Vezměte v úvahu, že libido ovlivňuje spousta věcí a afrodiziaka nejsou všemocná. Pokud tedy chcete pořádně nabudit sexuální apetit, musíte myslet i na správnou stravu, pití dostatečného množství vody a udržování zdravého životního stylu včetně pravidelného pohybu.

Nejdůležitější je ale zbavit se stresu a pořádně komunikovat se svým partnerem, aby pochopil vaše problémy a přání. Neberte sex za povinnost, hrajte si, experimentujte s různými technikami a hračkami a vyzkoušejte i přípravky pro zvýšení prožitku a zesílení orgasmu.

Probuďte ženské libido

Nemít občas chuť na sex je zcela normální. Pokud ale cítíte, že už to není jako dřív a začíná to mít negativní vliv na váš intimní život a vztah, je potřeba s tím začít něco dělat.

Pojďte si vybrat z naší bohaté nabídky afrodiziak pro ženy, která probudí sexuální touhu, zlepší prokrvení intimních partií a prožitek ze sexu, podporují intimní zdraví a nakopnou vaše sebevědomí. YOOoo, objevte znovu vášeň k milostným hrám.