69 položek celkem
Krém na lepší erekci Penis XXL 80 ml
299 Kč
379
Krém na erekci Big Boy Golden, 50 ml
439 Kč
5008
Krém na lepší erekci Penis XXL 200 ml
409 Kč
286
Krém pro zlepšení erekce Largo 40 ml
359 Kč
723
Kondomy Durex Mutual Pleasure, 3 ks
119 Kč
10410
Gel na oddálení ejakulace S8 Prolong 30 ml 9341
Nahoru
Další produkty
Pro muže

Toužíte nalézt ztracené sebevědomí a řádit celou noc? Afrodiziaka pro muže vás promění v nadsamce. Tyhle elixíry lásky, pilule a mazadla vám dopomohou k pevnějšímu klacku i přesvědčivějším výkonům. YOOooo, po téhle noci si vaše drahá nesedne.

Máte sex jednou měsíčně (nebo ani to ne), a když už k němu dojde, stojí za starou bačkoru? Nevěšte hlavu, nic není ztraceno. Stačí použít afrodiziaka a chuť i síla na sex se zase vrátí.

Jaká existují afrodiziaka pro muže?

Přírodní doplňky stravy povzbudí sebevědomí, zlepší náladu a zvýší průtok krve do svalů. Přípravky pro oddálení ejakulace nakloní čas na vaší stranu. Nebo máte problémy s erekcí? Díky tabletám, gelům a krémům na posílení erekce, které naženou krev do správných míst, se můžete ohánět klackem tvrdým jako skála. YOOoo, afrodiziaka jsou prostě zázrak. 

TIPAby si naši předkové trochu zašpásovali, nosili nevkusné amulety a popíjeli vývary z varlat všelijakých zvířat. Brrr. Vy naštěstí nemusíte dělat nic z toho. Moderní afrodiziaka probudí touhu a zlepší váš sexuální výkon přírodní cestou. Mrkněte na našeho průvodce afrodiziaky a udělejte si přehled. 


Jak fungují afrodiziaka pro muže

Některá afrodiziaka, zejména přípravky na zlepšení erekce, obsahují afrodiziakální látky (např. macu nebo L-Arginin), které zlepšují prokrvení pohlavních orgánů. To může vést k silnější a trvalejší erekci, což zlepšuje sexuální výkon. A pokud vše funguje tak, jak má, je i větší chuť na sex.

Některá přírodní afrodiziaka pomáhají k lepší tvorbě testosteronu a udržení jeho optimální hladiny, což může mít pozitivní účinek na zvýšení libida i samotný “výkon”.

Mnoho afrodiziak může mít svůj účinek na základě psychologických faktorů. Afrodiziaka mohou přispět ke zvýšení sebedůvěry a pocitu pohody, což může zlepšit vaši chuť na sexuální radovánky.

Některá afrodiziaka mohou pomoci k uvolnění stresu a uvolňování endorfinů nebo vlít do žil novou energii a zahnat únavu. To může zlepšit vaši náladu a zvýšit sexuální touhu.

Jak vybrat správné afrodiziakum pro muže?

Nejprve se rozhodněte, jaký problém chcete řešit. Máte problémy s nízkou chutí na sex, špatnou erekcí nebo výdrží? Podle toho volte správný typ afrodiziaka.

Určete si také, jaký upřednosťnujete způsob užívání. Chcete afrodiziaka pro muže ve formě tablet, nápoje, kapek nebo krému? Hledáte produkt s okamžitým účinkem, nebo doplněk stravy určený k dlouhodobému užívání, který většinou vede k lepším a trvalejším výsledkům?

Mějte na paměti, že některé afrodiziaka mohou mít nežádoucí účinky, interagovat s jinými léky nebo je není vhodné užívat při určitých zdravotních problémech. Proto pečlivě čtěte složení, popisky zboží i recenze a v případě jakýchkoliv pochybností ohledně výběru se obraťte na svého lékaře.

Při výběru buďte realističtí. Afrodiziaka pro muže, která koupíte bez předpisu lékaře, jsou založená na přírodní bázi a na každého tak mohou mít jiný účinek. Většinou je potřeba vyzkoušet více přípravků, než najdete ten “svůj”.

Afrodiziaka pro muže? Ani tyhle pilule nejsou všemocné

Chlapi, afrodiziaka nám většinou poslouží k vyřešení aktuálního problému, ale neřeší jeho příčinu. Pokud se potýkáte s nějakými sexuálními obtížemi už delší dobu, bude potřeba radikálnější řez do životního stylu. A zajít za sexuologem, nebo alespoň obvoďákem. Dělají to tak všichni, chlapi sobě! Protože když na to budete kašlat, nemusí už pak zabrat ani afrodiziaka.

, Tým YOO.cz

Jak podpořit účinek afrodiziak pro muže?

Ani afrodiziakum pro muže není všemocné a nevyřeší vše. Na chuť na sex má totiž vliv mnoho faktorů. Pro zdravý sexuální život tak zvažte změnu životního stylu. Pravidelná fyzická aktivita, vyvážená strava, dostatek spánku a minimalizace stresu může mít pozitivní vliv na sexuální výkonnost.

 • Fyzická aktivita může zlepšit prokrvení penisu a svalů (tedy i erekci), posílit kardiovaskulární systém a zlepšit tvorbu testosteronu, což může mít pozitivní vliv na sexuální výkon a chuť na sex.
 • Strava bohatá na ovoce, zeleninu, celozrnné produkty, zdravé tuky a bílkoviny může podporovat celkové zdraví, včetně toho sexuálního. Správnou stravou navíc omezíte riziko nadváhy či obezity, které mohou být zabijákem libida a postelových výkonů.
 • Nadměrná konzumace alkoholu a kouření mohou mít negativní vliv na sexuální funkci. Omezení nebo ukončení těchto zlozvyků může být prospěšné pro váš sexuální život.
 • Nedostatek spánku a únava mohou ovlivnit libido. Pokuste se udržovat pravidelný spánkový režim a zajistěte si dostatek odpočinku.
 • Stres může mít negativní vliv na libido. Metody pro snižování stresu, jako je jóga, meditace, relaxace nebo cvičení pro uvolnění, mohou pomoci zlepšit sexuální náladu.
 • Otevřená komunikace s partnerem o sexuálních potřebách a přáních může vést k lepšímu sexuálnímu životu a může také snížit stres a nejistotu.
 • Vyzkoušení nových sexuálních pozic, praktik a pomůcek může obnovit sexuální vzrušení a zvýšit libido.

Vyzkoušejte afrodiziaka pro muže

Afrodiziaka pro muže vám pomohou vrátit chuť na sex, ale navíc dokáží pomoci i s řadou dalších sexuálních potíží. Pojďte si vybrat z naší nabídky afrodiziak to své a vyzkoušejte mocnou sílu přírody.