60 položek celkem
Automatická vakuová pumpa Rebel
ZDARMAZDARMA
1 199 Kč
3499
Přísavky na bradavky Nipple Pump  černé 2523
Přísavky na bradavky s 8 kroužky Taboom 8618
Přísavky na bradavky TWEAK, 2 ks
379 Kč
4505
Univerzální manžeta na vakuové pumpy
209 Kč
2364
Nahoru
Další produkty
Vakuové pumpy

Vakuové pumpy pro muže napumpují penis i sebevědomí. Stačí trocha vakua a vaše nádobíčko bude pevné jako bourací kladivo! S takovým nástrojem pak snadno opracujete jakoukoliv roštěnku v okolí. Vakuové pumpy pro ženy zase pořádně prokrví prsa i dámský klín. Yoo, to bude při sexu labůžo!

Zasuňte penis do tubusu vakuové pumpy a nažeňte do svých topořivých tělísek trochu krve. Po použití vakuové pumpy bude váš penis tvrdší, mohutnější a při pravidelném vakuování se i o něco zvětší. Hurááá, konečně bude větší a jako šutr.

TIP: Ke každé pumpě pro muže doporučujeme použít erekční kroužek, který zajistí, že napumpovaná krev z penisu jen tak neodteče zpátky do těla.

Vakuové pumpy nejsou jenom na penis

Možná jste ani netušili, že existují i vakuové pumpy pro ženy. Principem vakuové pumpy je vytvoření silného podtlaku, který způsobí prokrvení penisu, vaginy, stydkých pysků, klitorisu či prsou. Pořádně prokrvené partie jsou pak mnohem citlivější na veškeré podněty a zážitek ze sexu či masturbace je tak mnoooohem silnější. YOOoo, to bude super.