Vakuové pumpy

Nejprodávanější

51 položek celkem
Vakuová pumpa pro ženy Bad Kitty
659 Kč
4908
Vakuová pumpa pro muže Pump Worx Euro Pump 5686
Vakuová pumpa pro muže Pump Worx Max-Width 5683
Vakuová pumpa na prsa Easy Grow
699 Kč
45
Automatická vakuová pumpa Rebel
ZDARMAZDARMA
1 259 Kč
3499
Univerzální manžeta na vakuové pumpy
219 Kč
2364
Vakuová pumpa na penis Power Pump
Bestseller
349 Kč
10599
Vibrační přísavky na bradavky Taboom
449 Kč
8620
Vakuová pumpa na penis Air Control
529 Kč
330
Vakuová pumpa na velký penis Mr. BIG
859 Kč
2601
Vakuová pumpa Pump Worx Rookie Of The Year 5687
Přísavky na bradavky Nipple Pump  černé 2523
Vakuová pumpa na penis Power Pump  modrá 10600
Vakuová pumpa pro muže Dr. Joel
489 Kč
5684
Vakuová pumpa pro ženy Pussy Pump
ZDARMAZDARMA
1 199 Kč
10896
Vakuová pumpa na bradavky COLT
839 Kč
5681
Vakuová pumpa pro muže COLT Big Man
969 Kč
5682
Univerzální manžeta na vakuové pumpy Large 10898
Přísavky na bradavky s 8 kroužky Taboom 8618
Nahoru
Další produkty
Vakuové pumpy

Vakuové pumpy pro muže napumpují penis i sebevědomí. Stačí trocha vakua a vaše nádobíčko bude pevné jako bourací kladivo! S takovým nástrojem pak snadno opracujete jakoukoliv roštěnku v okolí. Vakuové pumpy pro ženy zase pořádně prokrví prsa i dámský klín. Yoo, to bude při sexu labůžo!

Principem vakuové pumpy je odsávání vzduchu a vytvoření silného podtlaku, který způsobí prokrvení penisu, vaginy, stydkých pysků, klitorisu či prsou. Pořádně prokrvené partie jsou pak mnohem citlivější na veškeré podněty a zážitek ze sexu či masturbace je tak mnoooohem silnější. YOOoo, to bude super.

Jaké existují vakuové pumpy?

Vakuová pumpa na penis pomáhá zlepšit prokrvení penisu. Po jejím použití tak bude vaše raketa tvrdší, mohutnější a při pravidelném vakuování se i o něco zvětší

Vaginální pumpa primárně zvyšuje citlivost stydkých pysků. Existují i malé vakuové pumpičky na klitoris, přísavky na bradavky a speciální pumpy na prsa.

TIP: Očekáváte, že vám pumpa nadělí pár centimetrů navíc? Tak mrkněte i na další snadno dostupné způsoby, které vám mohou pomoci v případě, že k vám příroda nebyla příliš štědrá. Vše důležité najdete v článku o zvětšení penisu


Jak si vybrat tu správnou vakuovou pumpu

Při výběru vakuové pumpy je klíčové mít na paměti hlavně dvě věci: velikost a konstrukci pumpy. Velikost musí být přiměřená velikosti místa, které budete pumpovat – nikdy byste neměli kupovat příliš velkou ani malou pumpu. Vždy musí být tak akorát, aby dobře dosedla na požadované místečko a vytvořil se v ní tak akorát silný podtlak.

Myslete na to, že neexistuje žádná univerzální vakuová pumpa, která bude fungovat jak na penis, tak na vaginu a prsa. Pumpa musí být vždy přizpůsobena svojí velikostí a tvarem danému místečku, jinak nebude funovat správně. Naštěstí ale existují i vakuové pumpy s vyměnitelnými nástavci – většinou jsou určeny pro ženy a v balení najdete nástavce na bradavky, klitoris a stydké pysky.

U konstrukce si dejte pozor na to, jak a z čeho je vakuová pumpa vyrobená a jakým způsobem vytváříte podtlak. To má vliv na odolnost a spolehlivost vaší pumpy i to, jak pohodlný a snadný pumpovací zážitek vám dopřeje.

Kromě ruční (manuální) vakuové pumpy, u které musíte pro odsání vzduchu mačkat balonek nebo píst, totiž existují i automatické pumpy, u kterých podtlak vytvoříte jednoduchým zmáčknutím tlačítka. YOOoo, to je potom pohodička.

Automatické vakuové pumpy pro větší pohodlí

Erotické pumpy s automatickým vytvářením podtlaku bývají sice dražší, ale jejich používání je mnohem komfortnější. Investice do "automatu" se tak vyplatí hlavně ve chvíli, kdy chcete pumpu používat pravidelně a často.

, Tým YOO.cz

Bezpečnostní tipy při používání vakuové pumpy

Za prvé, dbejte na to, abyste vakuovou pumpu nepřitlačovali ke svému tělu příliš tvrdě. To by mohlo vést k poškození kůže nebo dokonce k modřinám. Za druhé, nikdy nepoužívejte pumpu na zraněnou nebo podrážděnou oblast těla. To by mohlo způsobit infekci nebo dokonce větší poškození tkání.

Jak dlouho nechat působit podtlak? To do značné míry závisí na vašem těle a požadovaném účinku. Začněte tím, že budete pumpovat maximálně několik minut v kuse, a jakmile se s pumpováním lépe sžijete, pak postupně dobu pumpování prodlužujte. U vakuové pumpy na penis je potřeba nechat podtlak působit zhruba 15 – 20 minut, aby přinesla požadovaný efekt.

Pumpu by neměly používat osoby s nemocným srdcem, s problémy s krevním tlakem a těhotné ženy. Lidé, kteří nedávno podstoupili operaci, by měli počkat nejméně tři měsíce, než budou moci vakuovou pumpu opět bezpečně používat. Pokud si nejste jistí, zkonzultujte použití vakuové pumpy se svým lékařem.

Způsoby, jak plně využít potenciál vakuové pumpy

První a základní krok je použití lubrikačního gelu. Pomůže vám utěsnit vakuovou pumpu po přiložení na dané místo a u pumpy na penis vám usnadní zasunutí rakety přes těsnou manžetu. Také je dobré se oholit. Chloupky mohou bránit v dobrém utěsnění pumpy a také vás za ně může vakuová pumpa při pumpování tahat.

Další tip je pumpovat postupně a pozvolna, abyste umožnili svému tělu přizpůsobit se novému pocitu. Nezačínejte s vysokým tlakem okamžitě, protože to může být nepohodlné až bolestivé. Postupné zvyšování tlaku vám umožní najít optimální úroveň pro vaše individuální potřeby.

Vakuová pumpa obvykle vyžaduje pravidelné používání a vytrvalost. Dodržování doporučeného režimu a pravidelné cvičení vám může přinést lepší výsledky. Buďte trpěliví a vytrvalí, protože viditelné změny mohou nastat až po delší době.

Vakuovou pumpu můžete využívat samostatně nebo ve spojení s jinými metodami a pomůckami, pomocí kterých maximalizujete jejich účinek. Muži mohou spolu s pumpou použít třeba erekční kroužek a tabletky nebo gel na lepší erekci, ženy zase mohou znásobit citlivost pomocí stimulačního gelu. Pro lepší prokrvení vaginy vám pomohou i Kegelovy cviky a pravidelné používání venušiných kuliček.

Pokud máte zdravotní problémy, jako je erektilní dysfunkce nebo jiné sexuální obtíže, konzultujte použití vakuové pumpy s lékařem nebo sexuologem. Odborník vám může poskytnout doporučení, pokyny a přizpůsobit léčebný plán vašim individuálním potřebám.

A pokud hledáte nápaditou zábavu, zkuste použít erotickou pumpu jako součást předehry s partnerem.

Vakuová pumpa vás překvapí

Vakuová pumpa může být skvělým doplňkem, který okoření váš sexuální život a přinese vám i vašemu partnerovi nové vrcholy rozkoše. Nečekejte tedy už ani minutu – vyberte si z naší široké nabídky ještě dnes!