Klystýry a anální sprchy

Nejprodávanější

11 položek celkem
Klystýry

Rádi byste se pustili do nadšeného objevování „temné“ dírky, ale bojíte se, jaké poklady se v ní skrývají? Vypulírujte předem zadeček klystýrem a (nejen) vaše obavy rázem odplují.

Strach z análního sexu často pramení ze strachu z ušpinění. Což je ale ohromná škoda. Střeva sice neustále pracují na plné obrátky, nicméně s klystýrem vás žádná hnědá nehoda nepřekvapí.

Jak funguje klystýr či anální sprcha

Účelem klystýru je dostat vodu do zadečku a nechat ji vytéct spolu se všemi poklady. Před sexem stačí vypláchnout pouze několik centimetrů, s čímž vám snadno pomohou klystýry nebo anální sprchy, které u nás najdete.

Některé typy namontujete na sprchovou hadici místo sprchové hlavice, jiné mají balonek (nádobku), do které napustíte vodu. Pak stačí klystýr zavést do zadečku a stisknout balonek. Brnkačka.

TIP: YOOoo, anál je fakt žůžo! Toužíte se vydat do vzrušujícího světa za zadními vrátky, ale nevíte jak na to? Přečtěte si vychytaného průvodce análním sexem, který vám poradí, jak si udělat klystýr nebo uvolnit svěrač. 


Jaký je rozdíl mezi erotickým a lékařským klystýrem?

Lékařský klystýr (enema) je procedura prováděná zdravotnickým pracovníkem, při které se pomocí speciálního klystýru a tekutiny vyčistí konečník a část tlustého střeva. Tento postup se obvykle používá u pacientů, kteří se chystají na určitý druh chirurgického zákroku, diagnostiky nebo u pacientů s určitými zdravotními problémy.

Erotickým klystýrem se myslí výplach střev před análním sexem, který je obvykle prováděn jednotlivci doma. Obvykle se při něm používá speciální anální sprcha, pomocí které se vstřikuje tekutina do konečníku a vyplachuje stolice z tlustého střeva a konečníku.

Erotický klystýr většinou nejde tak do hloubky a slouží pouze k tomu, abyste si užili krásně čisté anální hrátky. Dá se ale využít i k uspokojení fetiše, během klinik her nebo k ponížení partnera během BDSM her.

Jak si vybrat klystýr nebo anální sprchu

Klíčovými faktory při výběru anální sprchy je vaše zdraví a bezpečnost. Zvažte především typ irigátoru, velikost a materiál trysky a kapacitu nádobky. Přemýšlejte nad svými potřebami a zvažte své možnosti – anální sprchy vás na rozdíl od balonkového klystýru propláchnou pořádně do hloubky, s balonkovým klystýrem zase můžete provést klystýr prakticky kdekoliv.

Velikost trysky závisí na tom, jaké máte zkušenosti s průniky do zadní brány. Čím menší trysku zvolíte, tím je zásun jednodušší. Důležitý je i tvar trysky a počet a velikost otvorů, které v ní jsou. Hladký nástavec se snadno zasouvá, tvarovaný vám při výplachu přinese více potěšení.

Irigátor by měl být vyrobený ze zdravotně nezávadných materiálů, ideálně ze silikonu. Balonek by měl být měkký a pružný, aby se při výplachu snadno mačkal. Přece se nechcete nadřít, že?

Na co si dát pozor u balonkového klystýru?

U anální sprchy s balonkem si raději vyberte model, který má odnímatelnou trysku – napouštění vody je mnohem jednodušší a rychlejší, což zvyšuje komfort používání.

, Tým YOO.cz

Jak bezpečně provést klystýr

Chcete-li provést klystýr bezpečně, budete potřebovat speciální irigátor, tedy anální sprchu. Ujistěte se, že nádobu dobře dezinfikujete a používáte čistou vodu. Tím minimalizujete riziko infekce. Pamatujte si, že klíčem k úspěšnému klystýru je uvolnění svalů, takže se hoďte pořádně do klidu, jděte na to zlehka a nestresujte.

Pro snadný zásun použijte lubrikační gel. Po zavedení klystýrové trysky stlačte balónek a naplňte vodou konečník. Po několika minutách střeva vyprázdněte. Tento postup zopakujte tolikrát, dokud z vás nepoteče čistá voda. Nakonec se omyjte teplou vodou nebo mýdlem a důkladně opláchněte.

Nezapomeňte si pohlídat teplotu vody – měla by být příjemně teplá (asi 37 °C, tedy podobně jako je teplota těla). Je důležité, aby voda nebyla příliš horká, protože to může způsobit popálení sliznice a bolest. Příliš studená voda zase může způsobit nepříjemné křeče.

Nikdy nepoužívejte klystýr, pokud máte zánět konečníku či střeva. To by mohlo prohloubit vaše problémy a situaci jen zhoršit. Klystýr nedělejte často, abyste nenarušili přirozenou mikroflóru střev. Doporučuje se ho provádět maximálně 1 – 2x týdně.

Výhody používání klystýru

Anální hygiena může být pro mnoho lidí citlivým tématem. Nicméně, použití klystýru nebo anální sprchy může být prospěšné jak z hygienických důvodů, tak pro příjemnější sexuální hrátky. Pokud se rozhodnete použít klystýr, může to mít určité psychologické přínosy, jako například:

  • Zvýšená pohoda – použití klystýru před análním sexem může pomoci snížit stres a obavy z toho, že dojde k nechtěnému ušpinění od stolice. To může vést ke zvýšenému pocitu pohody a uvolnění nejen hlavy, ale i svěrače. Zásun tak bude mnohem jednodušší a příjemnější.
  • Větší sebevědomí – pokud se cítíte více uvolněni a pohodlněji během análního sexu, může to vést k většímu sebevědomí a pocitu kontroly. To může mít pozitivní vliv na vaše anální zážitky – prostě si je užijete mnohém lépe a budou vás víc bavit.

Časté chyby při používání klystýru

Pokud přemýšlíte, že si uděláte klystýr, je důležité vědět, jak ho správně použít, aby nedošlo k nepříjemnostem. Častou chybou je například použití příliš velkého množství vody, což může vést k bolesti a nepohodlí.

Další chybou může být použití vody o špatné teplotě, což může vést k nepohodlí či zdravotním problémům. Buďte také opatrní při zasouvání trysky klystýru do zadečku, aby nedošlo k poranění sliznice. Tomu zabráníte i použitím dostatku lubrikantu.

Vyberte si tu pravou anální sprchu či irigátor

Erotický klystýr a výplach střev před análním sexem má mnoho výhod, které stojí za tu trochu času, který tomuto rituálu věnujete. Tak neváhejte a vyberte si z naší široké nabídky klystýrů a análních sprch ještě dnes a užijte si dokonale čisté a pohodové anální hrátky.