Sady na odlitek vagíny

Nejprodávanější

2 položek celkem
Sady na odlitek vagíny

Máte vztah na dálku a nechcete, aby váš drahý pracoval na cizí „zahrádce“? Nebo si chcete zpříjemnit společný večer něčím totálně sexy a netradičním? Pak jsou tu pro vás sady na odlitek vaginy. Vaše květinka si zaslouží zvěčnit.

Baví vás experimenty? Pořiďte si sadu na odlitek vaginy a pusťte se do vyrábění. Pomocí této sady vytvoříte ozdobnou dekoraci či pravý masturbátor pro muže, který potěší ve chvílích, kdy si se svou polovičkou zrovna nebudete nablízku. Hurááá, teď už cizí zahrádku obdělávat nebude. 

Vyrobit odlitek vaginy je brnkačka

Každá sada obsahuje návod, který vás provede celým výrobním procesem. A kdyby se náhodou něco pokazilo, nebo byste si chtěli vyrobit více odlitků, můžete si kdykoliv pořídit balení náhradního silikonu. Rajcovní odlitek navíc nemusíte tvořit pouze se silikonu, vosk nebo čokoláda bude stejně tak super. Mňam!

TIP: Chystáte se vytvořit rajcovní napodobeninu svého lůna? Mrkněte se na článek Průvodce intimní hygienou pro ženy, kde naleznete praktické tipy, jak se oholit do hladka bez podráždění. Paráda!


Jak si užít výrobu odlitku vaginy?

Vyberte si klidné a soukromé místo, kde se budete cítit pohodlně a uvolněně a nikdo vás zde nebude rušit. Jestliže neplánujete odlitek jako dárek a chcete sadu využít ke zpestření partnerského života, tak k výrobě přizvěte svého partnera.

Připravte si veškeré potřebné nástroje a materiály, aby vám nic nechybělo. Důkladně si přečtěte návod k vaší sadě na odlitek vaginy a postupujte podle něj. Při výrobě odlitku je potřeba pečlivě dodržet všechny kroky (včetně teploty vody), jinak se to nemusí povést a výsledek nebude tak úžasný, jak by mohl být.

Ujistěte se, že všechny používané materiály jsou bezpečné a hygienické – u našich sad na odlitek vaginy se nemusíte ničeho bát. Neobsahují latex ani ftaláty a můžete je používat bez obav o své zdraví.

Výroba odlitku může vyžadovat čas a trpělivost. Buďte uvolnění a pokud se objeví nepříjemné pocity, zvažte zastavení výroby.

Po dokončení odlitku vaginy pečlivě očistěte veškeré nástroje a materiály i svůj klín. Věnujte pozornost hygieně a postupujte podle instrukcí ohledně likvidace použitých materiálů.

Odlitek vaginy jako super dárek

Každý rok si lámete hlavu, co dát partnerovi k narozeninám? Vyrobte mu odlitek vaginy a překvápko je zaručeno. A pokud víte, že kouká po nějaké pornoherečce, můžete ho díky vaginám Fleshlight Girls potěšit i odlitkem jeho oblíbenkyně.

, Tým YOO.cz