119 položek celkem
Realistické dildo Shane Diesel
ZDARMAZDARMA
1 789 Kč
4722
Realistické dildo Jerry Giant
599 Kč
5418
Animal dildo FAAK DOG - psí penis  černý 7512
Dildo Doc Johnson American Bombshell FAT MAN 10687
Kolík s velkou přísavkou Vac-U-Lock
479 Kč
10685
Realistické dildo s přísavkou Get Real 7" 8576
Nahoru
Další produkty
Dilda s přísavkou

Napíchněte se na kůl a rajtujte jako o život! Dilda s přísavkou osvobodí vaše ruce a drží jako přibitá. Přirážejte, laskejte své tělo a popíjejte při tom klidně šampaňské. Yoo, tuhle jízdu si vychutnáte!

O pevném a do nebe se tyčícím krasavci už nemusíte pouze snít. Vyberte si dildo s přísavkou podle chuti a rovnou si na něm zaskotačte. Tihle mazlíci drží na svém místě jako přibití, nikdy "nevypnou" před koncem, nechtějí předehru a jejich erekce je doslova nekonečná. Paráda!

Tvary a materiály dild s přísavkou

U nás najdete dilda s přísavkou z různých materiálů. Také jejich tvary jsou rozmanité – od realistických dild, přes pomocníky, kteří jsou vytvarování tak, aby co nejlépe stimulovali bod G, až po anální dilda pro rozmazlování zadní brány. Jejich přísavku pak stačí přicucnout k jakémukoliv hladkému povrchu a vzrušující jízda může začít.

TIP: Vyždímejte z jízdy na dildu co nejvíc rozkoše! Lubrikační gel vám v tom pomůže. Jenže jaký si vybrat, když jich existuje tolik? Prozkoumejte průvodce lubrikačními gely a vyberte si to nejlepší mazadlo pro své zážitky. 


Jak si vybrat dildo s přísavkou

Při výběru dilda s přísavkou se rozhodujte nejen podle vhzledu, ale i podle velikosti a tvaru. Zvažte, zda preferujete menší či větší délku a průměr, hladší povrch nebo výrazné výstupky, a také jaký tvar by vám nejvíce vyhovoval.

Rozmyslete si, který materiál vám vyhovuje z hlediska vzhledu, měkkosti, ohebnosti a příjemnosti na dotek. Mezi nejoblíbenější materiály patří silikon, které je bezpečný pro tělo a velice příjemný na dotek, a realistické materiály, které na pohled i na dotek připomínají lidskou pokožku a jsou příjemně měkké.

Ohebné dildo může lépe kopírovat tvar těla a nabízet různé úhly penetrace, tvrdým dildem zase snáze zatlačíte na ta správná místa, tedy bod G či prostatu. To vám může přinést intenzivnější potěšení.

Ověřte si, zda je přísavka dostatečně silná a spolehlivá. Některé přísavky mají i zobáček či jiný mechanismus pro uvolnění podtlaku, případně možnost nastavení úhly či odejmutí z dilda.

Při výběru vezměte v potaz i způsob využití dilda s přísavkou. Chcete ho používat sami, nebo ve dvojici. Budete jej používat vaginálně, análně nebo to budete chtít střídat? Podle toho volte velikost dilda, jeho tvar i materiál.

Jak využít dilda s přísavkou na maximum?

Zvolte takovou velikost a materiál, které odpovídají vašim potřebám a přáním. Pokud se rozhodnete pro větší dildo, ujistěte se, že máte dostatek maziva a postupujte opatrně. Jestliže chcete využít přísavku, přicucněte dildo na hladký a čistý povrch. Tím může být třeba čelo postele nebo obklad ve sprše.

Experimentujte s různými úhly zásunu a pozicemi, abyste našli tu, která vám vyhovuje nejvíce a přináší nejvíce potěšení. Dilda s přísavkou můžete používat ve stoje, v sedě i v leže. S dildem si nemusíte užívat jen o samotě, ale i v páru – díky přísavce můžete umělý penis upnout do postroje a použít jako připínák.

V případě potřeby použijte dostatečné množství lubrikantu, který zvýší kluznost, zlepší pohodlí a sníží riziko podráždění nebo zranění.

Máte to rádi co nejpodobnější klasickému sexu? Pak vyzkoušejte stříkací realistické dildo. Stačí jej naplnit umělým spermatem a jakmile budete připraveni na žůžo výstřik, stačí zmáčknout balonek.

Jak se starat o dildo s přísavkou

Dildo po každém použití opláchněte vodou a umyjte jemným mýdlem. Pro důkladnější očistu jej můžete vydezinfikovat speciálním čističem na erotické hračky. Po umytí dildo pořádně usušte a uložte do šuplíku tak, aby se nedotýkalo jiných hraček. Nesušte jej na topení ani na slunci, ale pomocí měkké utěrky nebo na vzduchu.

Jestliže je umělý penis vyrobený z realistického materiálu, tak jeho povrch po osušení ošetřete speciálním pudrem, který mu pomůže zachovat jeho měkkost a hebkost po dlouhou dobu.

Podle materiálu dilda volte správný typ lubrikačního gelu – silikonové gely se nesmí používat se silikonem, TPR a TPE. Pro ještě lepší zážitek můžete zvolit hřejivý nebo chladivý lubrikant.

Dilda s přísavkou se už na vás těší

Chcete si pořádně zarajtovat na uměláku, obšťastnit miláčkovu prdelku nebo zažít hrátky se stejným pohlavím? Pak už na nic nečekejte a pojďte se ponořit do naší hluboké nabídky dild s přísavkou. Které si získá vaše srdce a dostane příležitost k vašemu potěšení a uspokojení?