29 položek celkem
Nahoru
Další produkty
Babydoll

Jste něžné děvče nebo spíš žena vamp? Babydoll vám bude slušet, ať jsou vaše postelové úmysly jakékoliv. Yoo, můžete si být jistá, že v téhle noční košilce vás klidný spánek nečeká.

Chcete vypadat svůdně, sladce, ale zároveň náramně sexy? Vklouzněte do babydollu a rozpoutejte oheň v ložnici. A až bude po všem, tyhle košilky jsou tak pohodlné, že se v nich klidně i vyspíte do růžova.

Babydoll pro vášnivý večer

V této kategorii najdete babybolly z různých materiálů – od klasické látky, přes síťovinu, až po lesklý satén či krajku. Je tedy jen na vás, kolik toho budete chtít odhalit. Vrrrr. K některým babydollům rovnou dostanete i  kalhotky nebo tanga ve stejném designu, takže budete krásně sladěná a nebudete muset nad ničím přemýšlet. Paráda!


Jak nosit babydoll?

Babydoll je už sám o sobě velmi sexy, ale můžete ho doplnit o doplňky, které váš vzhled ještě více ozvláštní. Oblékněte si k němu třeba punčochy a vysoké podpatky. Pokud chcete, přidejte i náhrdelník, sexy obojek, náramek nebo náušnice a nezapomeňte na make-up.

Váš vzhled vytuní i paruka, škraboška na oči nebo čelenka s oušky. A na co ještě nezapomenout? Přece na parfém, který vás zahalí do svůdné vůně. Vše je připraveno! Teď už jen okouzlete svého partnera.

Vyberte si svůj babydoll ještě dnes

Nachystali jsme pro vás spoustu krásných babydollů, které podtrhnout vaši krásu a probudí v partnerovi chtíč. Pojďte si vybrat a sveďte partnera ke smyslným hrám.