29 položek celkem
Babydoll

Jste něžné děvče nebo spíš žena vamp? Babydoll vám bude slušet, ať jsou vaše postelové úmysly jakékoliv. Yoo, můžete si být jistá, že v téhle noční košilce vás klidný spánek nečeká.

Chcete vypadat svůdně, sladce, ale zároveň náramně sexy? Vklouzněte do babydollu a rozpoutejte oheň v ložnici. A až bude po všem, tyhle košilky jsou tak pohodlné, že se v nich klidně i vyspíte do růžova.

Babydoll pro vášnivý večer

V této kategorii najdete babybolly z různých materiálů – od klasické látky, přes síťovinu, až po lesklý satén či krajku. Je tedy jen na vás, kolik toho budete chtít odhalit. Vrrrr. K některým babydollům rovnou dostanete i  kalhotky nebo tanga ve stejném designu, takže budete krásně sladěná a nebudete muset nad ničím přemýšlet. Paráda!


Jak vypadá babydoll

Babydoll může být součástí erotických her a intimitních okamžiků, protože díky svému designu a materiálům dokáže podtrhnout ženskou krásu a vytvořit romantickou nebo smyslnou atmosféru.

Je to vlastně krátká noční košilka, která obvykle zdůrazňuje ženské křivky a vytváří jemný, smyslný vzhled. Obvykle má volnější střih – kolem ňader je obtažený, ale pod prsy spadá volně dolů.

Babydoll často zdobí různé detaily, jako jsou mašličky, mašle, krajkové okraje nebo volány. Může mít také délkově nastavitelná ramínka pro úpravu velikosti nebo podvazkové pásky pro připnutí punčoch.

Jak si vybrat správný babydoll

Nejdůležitější je zvolit správnou velikost. Babydoll musí ladit k vašim tvarům a musí být pohodlný pohodlný během nošení. Věnujte proto pozornost tabulce velikostí daného výrobce a podle ní zvolte velikost, která vám bude sedět.

Vyberte si materiál, který se vám líbí a který je pro vás pohodlný. Může to být třeba krajka, hedvábí, satén či průsvitná látka. Materiál by měl být měkký na dotek a dostatečně elastický, aby vás neomezoval v pohybu.

Zvažte design a střih, který vám přijde atraktivní, a vyberte si barvu, která vám sedí a která vám dodá pocit sebevědomí a atraktivity. Můžete zvolit klasické barvy jako černou, bílou nebo červenou, nebo si zvolit jinou barvu podle svých preferencí.

Při výběru vezměte v potaz i doplňky, které vám babydoll nabízí. Může mít třeba nastavitelná ramínka,  otevřené či odepínací košíčky nebo stuhu pro převázání v pase.

Jak nosit babydoll?

Babydoll je už sám o sobě velmi sexy, ale můžete ho doplnit o doplňky, které váš vzhled ještě více ozvláštní. Oblékněte si k němu třeba punčochy a vysoké podpatky. Pokud chcete, přidejte i náhrdelník, sexy obojek, náramek nebo náušnice a nezapomeňte na make-up.

Váš vzhled vytuní i paruka, škraboška na oči nebo čelenka s oušky. A na co ještě nezapomenout? Přece na parfém, který vás zahalí do svůdné vůně. Vše je připraveno! Teď už jen okouzlete svého partnera.

Vyberte si svůj babydoll ještě dnes

Nachystali jsme pro vás spoustu krásných babydollů, které podtrhnout vaši krásu a probudí v partnerovi chtíč. Pojďte si vybrat a sveďte partnera ke smyslným hrám.