86 položek celkem
Dlouhá krajková róba Lapdance, bílá 7866_S-L-UNIVERZALNI
Dlouhá krajková róba Lapdance, černá 7867_S-L-UNIVERZALNI
Nahoru
Další produkty
Šaty a minišaty

Dostaňte chlapy do kolen! Erotické šaty a minišaty fungují jako velmi účinná ženská zbraň. Síťované šaty nezakryjí nic podstatného, krajka vás promění v něžnou koketu. A pokud vklouznete do latexových šatů, každý tvor s penisem vám padne k nohám.

Která žena by nemilovala krásné šaty? A tady jich najdete spoooooustu. Šaty a minišaty podpoří vaši přirozenou krásu a zvýrazní vaše neodolatelné křivky.

Sexy šaty, které u nás najdete, můžete nosit při všech možných příležitostech – slušet vám budou v ložnici i na divoké párty. YOOooo, muži vám budou padat k nohám jako hrušky.

Dámské sexy šaty a minišaty z vás udělají bohyni

Chcete dlouhé, krátké, extravagantní, jednoduché nebo vyzývavé šaty? Tady najdete všechny. Latexové šaty se stanou vaší druhou kůží a jejich dokonalý lesk vás dostane do kolen. Milovnice výrazných či drsnějších outfitů pak jistě ocení půvaby šatů ve wetlook stylu a lakovaných šatů.

Jste jemnější duše? Pak si oblečte krajkové šaty, ve kterých budete rajcovní, tajemná i něžná zároveň. Průsvitné a síťované šaty a minišaty si pak zamilují především ženy, které rády ukazují více kůže. Vrrr, nebojte se ukázat trochu masíčka. 

TIP: K šatům se vám budou náramně hodit sexy punčochy.