18 položek celkem
Latexové kalhotky s vnějším dildem LATE X 4144
Kalhotky

Obyčejné gaťky už vás neberou? Hledáte něco extra pro divočejší hrátky? Latexové kalhotky dokonale uspokojí všechny vaše fetiš choutky. YOOoo, scénář na večer je jasný - obléct, vyleštit, svést partnera a šoupat do alelůja!

Vklouzněte do latexových kalhotek, které vám padnou jako druhá kůže a krásně obepnou a zvýrazní vaše křivky. V této kategorii najdete nejen klasické kousky latexového spodního prádla, jako jsou kalhotky, tanga či brazilky, ale i kalhotky s otvorem nebo dildy, a to jak vnitřními, tak vnějšími. Mmm, to bude divočina.

Péče o kalhotky z latexu

Pro snadné oblékání je potřeba kalhotky pudrovat nebo natírat silikonovým gelem. Nezapomínejte, že se o své oblíbené latexové kalhotky musíte náležitě starat… ale nebojte, s pomůckami pro údržbu latexu je péče o tento vznešený materiál brnkačka. Jupííí.

TIP: Víte, že existuje alergie na latex? V domácích podmínkách můžete svou snášenlivost otestovat obyčejným latexovým kondomem. Nenaskakuje vám z něj žádná vyrážka? Tak šup, šup, pro nový sexy ohoz.


Proč lidé při sexu nosí latexová tanga nebo kalhotky?

Pro některé je latexové oblečení fetišem, což znamená, že je pro ně tento materiál sexuálně vzrušující. Někdy je dokonce nezbytným erotickým stimulem. Fetiš na latex bývá spojován s jeho vůní, vzhledem i jeho dotekovými vlastnostmi.

Nošení latexových kalhotek může rozbít vaši postelovou rutinu a vnést do vašeho života novou jiskru. Experimentování s různými druhy oblečení a fetišů je totiž zábavné a poskytne vám nové stimuly do života.

Někomu se prostě jen líbí lesklý vzhled a elasticita latexových kalhotek, takže je nosí pro radost a vlastní vzrušení. V kalhotkách si můžete připadat atraktivněji a sebevědoměji a navíc potěšíte oko partnera a zažehnete v něm vášeň a touhu.

Latexové kalhotky mohou být i součástí sexuálního role play, kde partneři hrají různé role nebo scénáře. Dá se využít také při BDSM, kdy může být symbolem submisivity nebo dominance.

Jak vybrat latexové kalhotky

Zásadní je velikost. Latex je elastický materiál, ale je důležité, aby vám kalhotky seděly pohodlně a nebyly příliš těsné ani volné. Většinou stačí vybrat velikost, kterou běžně nosíte, ale pro jistotu se podívejte i do velikostní tabulky daného výrobce.

Vyberte si typ kalhotek, který vám nejlépe vyhovuje, který vás nejvíce vzrušuje a který nejlépe sedí vaší postavě. Můžete zvolit klasické latexové kalhotky, kalhotky s vysokým pasem, latexová tanga nebo třeba brazilky.

Zamyslete se i nad tím, při jaké příležitosti chcete latexové kalhotky nosit a jak je chcete využívat. Např. pro sexuální radovánky jsou jako dělané latexové kalhotky s otvorem nebo zipem pro snadný přístup do klína. Pro výměnu rolí a větší zábavu zase můžete zvolit kalhotky s vnějším nebo vnitřním dildem či análním kolíkem.

Zvolte barvu, která vás nejvíce láká nebo která se hodí k ostatnímu latexovému oblečení, které už máte ve svém šatníku.

Využijte latexové kalhotky naplno

Latexová tanga i kalhotky z vás udělají hvězdu, která se blýskne před partnerem v ložnici i před lidmi na odvázané fetiš párty. Vyberte si z naší nabídky latexového spodního prádla pro ženy a objevte kouzlo voňavé gumy.