6 položek celkem
Krémy na holení

S krémem na holení je odstraňování nežádoucích chloupků brnkačka. Stačí se namazat a krém se už postará o dostatečnou hydrataci i super skluz žiletky. YOOoo, konečně bude vaše pokožka neodolatelně heboučká.

Dámy, chcete být hladká jako broskvička? Pánové, na tvářích máte divočinu a v trenkách nepropustný prales? Tak se pusťte do holení. S krémy na holení dosáhnete perfektního výsledku bez podráždění. YOOoo, to bude super!

Proč používat krém na holení?

Krémy na holení pro ženy i muže mají unikátní složení, které dokonale změkčuje chloupky i vousy a tak zajistí snadné a hlaďoučké oholení. V krémech na holení najdete také hydratační látky, které se postarají o to, aby vaše pokožka zůstala dokonale jemná a hydratovaná.

TIP: Tápete nad tím, jak se správně oholit? Hoďte očko do článku Jak oholit penis nebo Průvodce intimní hygienou pro ženy, kde se dozvíte, jak spolehlivě zatočit se všemi chloupky.


Jak vybrat krém na holení

Nejprve zvažte, na které části těla plánujete krém na holení použít. Některé krémy jsou vhodné pro celé tělo, zatímco jiné jsou určeny pouze pro obličej, nohy nebo intimní partie.

Do úvahy vezměte i typ svojí pokožky nebo pleti. Pokud máte suchou nebo citlivou pokožku, hledejte krémy na holení s hydratačními složkami, jako je Aloe vera nebo jojobový olej, které mohou pokožku zklidnit a hydratovat. Pokud máte citlivou pokožku, je vhodnější krém s co nejméně aromatickými látkami, aby se minimalizovalo riziko podráždění.

Rozmyslete si, zda chcete používat přírodní krémy na holení, které jsou většinou šetrnější k vaší pokožce i přírodě, nebo konvenční krémy, které mohou obsahovat chemické látky, u kterých je vyšší riziko podráždění pokožky.

Některé krémy na holení obsahují další složky s různými účinky, například exfoliační částice pro hladší pokožku. Zvažte, co by pro vás mohlo být přínosné.

Pokud máte alergii na určité složky, přečtěte si pozorně složení a zkontrolujte, zda krém neobsahuje látky, na které jste alergičtí.

Jak používat krém na holení

Myslete na to, že je důležité postupovat opatrně a řádně dodržovat návod na obalu krému na holení, abyste minimalizovali riziko podráždění pokožky nebo jiných nežádoucích účinků.

Obecně platí, že nejprve omyjete oblast, kterou chcete oholit, a to teplou vodou a mýdlem. Tím odstraníte nečistoty, pot a oleje z pokožky a zjemníte chloupky, což vám usnadní proces holení a sníží riziko podráždění pokožky.

Požadované množství krému na holení rovnoměrně rozetřete na oblast, kterou chcete oholit. Pokožka by měla být pokryta tenkou vrstvou krému, ale nedávejte ho příliš moc. Poté se oholte žiletkou, a to vždy po směru růstu chloupků. Jenom opravdu hroší kůže zvládne holení proti směru.

Oholenou oblast opláchněte teplou vodou, abyste odstranili zbytky krému. Po opláchnutí pokožku jemně osušte ručníkem a aplikujte balzám nebo krém po holení, abyste zklidnili pokožku podrážděnou holením.

Kdy zvolit krém na holení?

Krém na holení je ideální pro ty, kteří mají suchou nebo citlivou pokožku, protože poskytuje výraznou hydrataci a ochranu.

, Tým YOO.cz

Vyzkoušejte krémy na holení

Díky krémům na holení bude vaše pokožka příjemně hladká a hebká. Pojďte si vybrat z naší nabídky krémů ten svůj a objevte jejich kouzlo i vy.  YOOoo, od teď bude holení mnohem jednodušší, a tím pádem i zábavnější.