Krémy a gely na zvětšení penisu

Nejprodávanější

16 položek celkem
Krémy a gely

Připravte své torpédo na průnik. Krémy a gely na zvětšení penisu promění váš penis v pořádného tvrďáka. Namažte a zahajte palbu. Vaše drahá polovička na obranu ani nepomyslí.

Příroda je nespravedlivá čarodějka. Proč má jeden hada, a druhý zase žížalu? Ale nevadí, i tak si můžete nahnat pár centimetrů navíc. Jupííí! Nahrňte do svého parťáka sílu pomocí gelu nebo krému na zvětšení penisu, čímž mu pomůžete zmohutnět

Jak fungují gely a krémy na zvětšení penisu?

Namažte si je do klína a budete mít tvrdolína! Juch! Gely a krémy zvýší prokrvení penisu i váš prožitek. Účinky těchto mazadel bývají okamžité a s opakovaným používáním se efekt dokonce zvyšuje.

TIP: Při pravidelném používání vakuové pumpy můžete v kombinaci s gely a krémy na zvětšení penisu dosáhnout uspokojivých výsledků.

JAK NA VĚTŠÍ PENIS: Možná nevíme, jak proměnit užovku v anakondu, ale zato víme, jak prodloužit penis o pár centimetrů. Přečtěte si průvodce zvětšením penisu a překvapte svou polovičku. 


Co je gel na zvětšení penisu a jak funguje?

Gel na zvětšení penisu vám může pomoci zvětšit velikost vaší rakety. Hlavní účinnou látkou je zpravidla L-arginin a další rostlinné extrakty, vitamíny a aminokyseliny, které stimulují krevní oběh v penisu a pomáhají k lepší erekci. Díky tomu využijete na maximum centimetry, které vám byly dány.

Krémy a gely na penis se aplikují přímo na nádobíčko a měly by být používány pravidelně. Je ale důležité si uvědomit, že každý muž je jiný a účinnost krému tak může být různá. Mohou ale pomoci k většímu sebevědomí v posteli a tím i k lepšímu sexuálnímu výkonu. Aplikace gelu navíc může být zábavná – můžete ji zahrnout do masturbace či předehry.

Nejčastější otázky o gelech na penis

Fungují gely na penis?
Ano, fungují, ale je důležité zvolit kvalitní a správný produkt. Myslete i na to, že u každého muže mohou fungovat jinak podobně jako jakékoliv jiné doplňky stravy (nejedná se o léčivo), takže je mnohdy potřeba vyzkoušet více produktů a najít takový, který bude fungovat.

Jak dlouho trvá, než se projeví účinek?
To se liší podle každého jednotlivce a způsobu aplikace. Je ale nutné si uvědomit, že zvětšení penisu není práce na jednu noc a bude trvat několik týdnů až několik měsíců, než dosáhnete viditelného výsledku.

Jsou krémy na zvětšení penisu bezpečné?
Gel pro zvětšení penisu většinou obsahuje přírodní složky, jako je Ginkgo Biloba, Yohimbe, Muira Puama nebo kotvičník, takže pokud zvolíte kvalitní produkt, měl by být bezpečný. Dejte si pozor na možné alergie na obsažené složky.

Pokud máte jakékoliv obavy nebo otázky ohledně používání přípravků pro zvětšení penisu, případně se potýkáte s nějakými zdravotními problémy nebo berete léky, je dobré se poradit s lékařem.

Který gel na penis je nejlepší?

Myslete na to, že krémy a gely na zvětšení penisu fungují na každého jinak – stejně jako jakékoliv jiné doplňky stravy či léky z lékárny. Pokud si nejste jistí s výběrem a nechcete šlápnou vedle, jako první sáhněte po gelu, který má nejlepší hodnocení od zákazníků – dá se u něj předpokládat, že má takové složení, které u mužů zabírá na erekci a zvětšení penisu nejlépe.

, Tým YOO.cz

Tipy pro bezpečné používání krémů pro zvětšení penisu

V prvé řadě, důkladně si přečtěte složení a vyhněte se krémům s negativními recenzemi. Nezapomeňte, že kvalitní krém pro zvětšení penisu by měl obsahovat přírodní složky, které jsou pro vaše tělo bezpečné. Také si pořádně přečtěte návod k použití a postupujte přesně podle něj.

Před aplikací gelu na penis je důležité svoje nádobíčko důkladně umýt a osušit. Čistá a suchá pokožka totiž umožní lepší absorpci gelu. Gel se obvykle nanáší na celý povrch penisu – jemně ho vmasírujte do pokožky tak, abyste ho rovnoměrně rozetřeli po celé ploše.

Frekvence používání se liší podle produktu. Některé gely na penis se používají jednou denně, zatímco jiné mohou vyžadovat použití několikrát denně. Je důležité dodržovat pokyny výrobce.

Jak maximalizovat účinnost gelu na penis?

Od zvětšovacích gelů ani krémů neočekávejte, že se vám díky nim promění žížala v anakondu. Jsou spíše jen podpůrným prostředkem pro lepší prokrvení penisu a pevnější erekci. Proto je vhodné gely na penis zkombinovat s dalšími metodami pro zvětšení penisu, mezi které patří:

  1. Zdravý životní styl – má pozitivní vliv na celkové zdraví a sexuální funkci. Může přispět k lepšímu prokrvení penisu, hormonální rovnováze a celkové pohodě, což může mít pozitivní vliv na sexuální prožitek. Patří sem zdravá strava, pravidelná fyzická aktivita, dostatek spánku, minimalizace stresu a vyhýbání se kouření a nadměrné konzumaci alkoholu.
  2. Cviky na pánevní dno – posílení pánevního dna může být užitečné pro zlepšení sexuální funkce, zlepšení toku krve do penisu a zvýšení kontroly nad erekcí a ejakulací. Jedná se například o Kegelovy cviky.
  3. Vakuové pumpy – vytváří podtlak kolem penisu a způsobují dočasné zvětšení objemu. Používají se za účelem zvýšení průtoku krve a poskytnutí dočasného zvětšení penisu. Pro trvalejší efekt vyžadují pravidelné používání.
  4. Natahovače penisu – jsou navrženy k postupnému a dlouhodobému natahování penisu a mají za cíl stimulovat růst tkání penisu a dosáhnout zvětšení jeho délky i šířky. Efekt je podobný jako u cviků na zvětšení penisu, ale použití je snadnější a vše máte více pod kontrolou.

TIP: Pokud hledáte něco se 100% účinkem, podívejte se raději na návleky na penis.

Vyzkoušejte gely na zvětšení penisu

Krémy a gely na zvětšení penisu vám při správném používání a jako součást celkového tréninkového programu mohou přinést požadované zvětšení nádobíčka. Tak proč čekat? Vyberte si z naší nabídky ještě dnes a začněte poznávat jejich výhody.