Anální kuličky

Nejprodávanější

26 položek celkem
Anální kuličky X-10, černé (28 cm)
199 Kč
238
Skleněné anální kuličky ICICLES No. 66 4703
Skleněné dildo Icicles No. 2
619 Kč
8496
Silikonové anální kuličky Rimba  40 cm 6367
Silikonové anální kuličky Dorcel Deep Feel 11021
Silikonový anální kolík Love Probe
289 Kč
6683
Silikonové anální kuličky Rimba  32 cm 6368
Kuličky

Naplňte svou prdelku štěstím až po okraj. Kulička za kuličkou… kolik jich pojmete, než se dostanete na vrchol rozkoše? Oooch, ááách, yooo, anální kuličky rozmazlí všechny požitkářské zadničky.

Rozmazlete svá zadní vrátka. Anální kuličky a korále potěší ženy i muže – u nás najdete vibrační i nevibrační anální kuličky různých velikostí i délek. YOOoo, to bude žůžo!

Kouzlo análních kuliček

Anální korále spojené napevno vám poslouží podobně jako anální dildo s tím rozdílem, že přechody mezi jednotlivými kuličkami vás během zasouvání a vysouvání dostanou do rauše mnohem víc. Anální kuličky spojené provázkem se pak postarají o velice intenzivní rozkoš při vytahování ze zadečku. 

TIP: Obáváte se nehody? Udělejte si klystýr.

JAK NA ANÁLNÍ SEX: Trápí vás zatnutá zadnice? Už nemusí! Pokud toužíte čistě a bezbolestně brázdit svá anální zákoutí, mrkněte do kompletního průvodce análním sexem. Kromě jednoduchého návodu na klystýr tam najdete i praktické uvolňovací tipy. Jupíí, to bude žůžo! 


Co jsou anální kuličky

Anální kuličky jsou sexuální hračka, kterou využijete k většímu potěšení během análních her. Skládají se z několika korálků stejné nebo rozdílné velikosti, které jsou k sobě připevněny napevno nebo pomocí provázku.

První typ kuliček se používá podobně jako anální dildo nebo vibrátor – přechody mezi jednotlivými kuličkami se starají o výraznou stimulaci řitního otvoru při jejich zasouvání a vysouvání.

Anální kuličky spojené provázkem (známé také jako anální korále nebo perly) zavedete kuličku po kuličce do análního otvoru a poté je pomalu vytahujete. Tímto pohybem výrazně stimulujete konečník. Mnohé z těchto kuliček navíc štěrchají podobně jako venušiny kuličky, což vám přinese další dimenzi potěchy.

Každý si s análními kuličkami užije trochu jinak, což z nich činí vynikající doplněk k jakékoli sexuální aktivitě. Jsou skvělé i pro prozkoumání různých pocitů v kombinaci s jinými hračkami a aktivitami.

Výhody používání análních kuliček

Anální kuličky vám poskytnou jedinečný zážitek, protože tento typ stimulace zapojuje mnoho nervových zakončení, které byste při tradičních sexuálních aktivitách neaktivovali. To vede ke zvýšení potěšení a uspokojení. Při vyjmutí kuliček těsně před orgasmem se pak pocit rozkoše díky zvýšené citlivosti nervů ještě více zintenzivní.

Existují i vibrační anální kuličky, které okoření již tak výraznou stimulaci o různě silné vibrace a vibrační programy. Ty také pomohou aktivovat nervová zakončení v konečníku a zvýšit vaše potěšení.

Anální korále – které materiály jsou nejlepší

Anální korále mohou být vyrobeny z různých materiálů, jako je silikon, sklo, kov nebo PVC. Nejoblíbenější je sametově hebký a ohebný silikon, protože je bezpečný pro tělo, příjemný na dotek a snadno se čistí.

Kovové a skleněné anální kuličky jsou vizuálně přitažlivější a díky tvrdosti materiálu poskytnou intenzivnější stimulaci. Ta ale může být na začátečníky "až moc". V takovém případně může být stimulace i nepříjemná až bolestivá, pokud se svaly v oblasti svěrače náhle příliš sevřou v důsledku leknutí nebo právě z důvodu nepříjemných pocitů.

Skleněné anální kuličky

Anální korále ze skla vypadají krásně, poskytnou intenzivní stimulaci a navíc je můžete ohřát nebo ochladit (třeba pomocí teplé či studené vody) a využít pro hrátky s teplotou.

, Tým YOO.cz

Jak vybrat správnou velikost a tvar análních kuliček

Při výběru análních perel je nutné pečlivě zvážit jejich velikost i tvar, abyste při jejich používání pociťovali příjemný pocit pohodlí a žádanou míru rozkoše. Pokud jde o velikost, je důležité začít s menšími korálky a postupně je zvětšovat, abyste se vyhnuli bolesti nebo nepříjemným pocitům.

Větší a výrazněji tvarované kuličky vám zajistí intenzivnější pocity rovnou, zatímco postupně se zvětšující kuličky mohou být vhodnější, pokud chcete intenzitu stimulace dávkovat postupně.

Jak používat anální korále?

Anální korále před použitím i po něm umyjte teplou vodou a jemným mýdlem, případně je vydezinfikujte pomocí speciálního čisticího prostředku na erotické pomůcky. Jen tak zlikvidujete bakterie, které mohou způsobit podráždění nebo infekci.

Neměli byste zapomínat ani na lubrikační gel,bez kterého to nepůjde. Ideální je gel na anální sex, který mívá větší hustotu, takže nestéká a zůstává tam, kde jej potřebujete mít. Často obsahuje i dezinfekční, znecitlivující nebo uvolňující látky pro příjemnější zážitek.

Ideální je používat kuličky z neporézního materiálu, jako je silikon, sklo, nebo ocel, což sníží možnost vzniku bakterií způsobujících infekci. Při análních hrátkách je navíc potřeba vždy používat lubrikant, aby vám kuličky hezky vklouzly do zadečku a nikde to nedřelo.

A konečně, začněte pomalu! Pokud již máte s kuličkami zkušenost, může pro vás být intenzivnější stimulace příjemná. Pro začátečníky je ale nejlepší zvolnit, abyste se vyhnuli nepříjemným pocitům.

Pomalé zavádění jednoho korálku po druhém, jeho přidržení na místě a následné vyjmutí před zavedením dalšího vytváří znamenitou rozkoš, kterou někteří spojují s orgasmickými stahy. Pomocí análních kuliček navíc můžete stimulovat prostatu.

U vibračních análních kuliček experimentujte s různými stimulačními módy a najděte si takový, který vás vystřelí do ráje.

Okuste kouzlo análních perel a kuliček

Anální korále jsou skvělým způsobem, jak zlepšit své sexuální zážitky, ať už o samotě, nebo s partnerem. V kombinaci s dalšími formami análních hrátek vám mohou parádně zpestřit sexuální život. Tak proč ještě váháte? Pojďte si vybrat z naší široké nabídky análních kuliček.