Vaky na tělo

Vaky na tělo

Tvrdí vám, že lana jsou pro děcka a pouta taky? Ve vaku na tělo přestane dělat tlaky. Uvězněte tu neposlušnou duši do bondage vaku a dejte jí pořádnou lekci. Nemůže se pohnout, pociťuje závan strachu. Jak dlouho budete svou oběť držet v šachu?

Chcete svou lásku dokonale znehybnit? Hurá do toho. Bondage vaky na tělo si zamilují všichni milovníci důkladného svazování. Uvězněte do vaku na tělo svou polovičku vychutnejte si opojný pocit absolutní moci.

Jak fungují bondage vaky na tělo?

Vaky na tělo či svěrací kazajky jsou mnohem účinnější než lano nebo pouta. Do vaku zabalíte svého miláčka od krku až po paty a už se nemusíte strachovat – už vám nikam neuteče. Máme pro vás stylové svěrací kazajky nebo celotělové bondage vaky z latexu nebo umělé kůže, které mají zip, který nelze rozepnout z vnitřní strany. Hurááá, tady se bude poslouchat.

TIPPokud vás rajcuje pocit naprosté odevzdanosti, či naopak nadvlády, pak je bondage přesně pro vás. Ještě jste to nikdy nezkoušeli? Tak hurá na to, než vám vaše polovička uprchne z postele. Ale nebojte, omezovat pohyb je brnkačka a zvládnou to i úplní začátečníci. Naučte se to v článku Jak na bondage, kde získáte přehled o všech vychytávkách.