16 položek celkem
Anální vibrátor Booty Call Booty Rocket 5358
Anální vibrátor Get Real Classic Slim
499 Kč
4966
Anální vibrátor Get Real Classic Smooth 8574
Anální

Kouše vás nuda do zadku, máte choutky? Tak nelelkujte a objevte slast za zadními vrátky! Anální vibrátory je rrrrozvibrrrují tak, že se budou automaticky otevírat při pomyšlení na tu slast.

Toužíte rozvibrovat svá místečka, do kterých slunce nesvítí? Pro každou prdelku se najde vhodný společník – mezi análními vibrátory narazíte jak na tenké kousky pro začátečníky, tak i tlusté macky pro zkušené.

Anální vibrátory potěší ženy i muže

Od obyčejných vibroušů se ty anální liší tím, že mají zarážku (rozšířenou základnu), která zajistí, že je v zadečku neztratíte. Vibrátory na prostatu jsou zahnuté tak, aby co nejlépe stimulovaly prostatu (čili pánský bod rozkoše), případně i hráz. Zkušení znalci análních rozkoší pak ocení nafukovací vibrátory, které poslouží k důkladnému naplnění a roztažení zadní dírky.

TIP: Zajímá vás, jak si užít divokou anální jízdu bez obav? Než se pustíte do análních radovánek, zaměřte se na očistu zadních vrátek, je to vážně brnkačka. Náš článek vám poradí, jak na klystýr.


Jak si vybrat anální vibrátor?

Při výběru análního vibrátoru byste se měli ujistit, že je vyrobený z pro tělo bezpečného materiálu (mezi nejlepší patří silikon). Každý anální vibrátor by měl mít anální zarážku nebo rozšířenou základnu, která zabrání nechtěné ztrátě hračky v zadečku. Ke stejnému účelu poslouží i koule u realistických vibroušů.

Kromě materiálu zvažte i velikost hračky a její tvar – vyberte si takovou, která je vhodná pro vaši úroveň zkušeností. Začátečníci ocení tenký a hladký vibrátor. Pro ještě snadnější zásun je ideální vibrátor s užší špičkou, který se směrem k rukojeti postupně rozšiřuje. Čím více tvarovaný vibrátor bude, tím větší rozkoš vám poskytne. Pánové ocení anatomicky tvarovaný anální vibrátor pro masáž prostaty.

Věnujte pozornost také tomu, jaké funkce vám anální vibrátor nabízí – jak intenzivní má vibrace, kolik má stupňů intenzity a kolik vám nabízí vibračních programů. Někteří vibrouši zvládají i další zajímavé stimulační funkce, jako jsou masážní perličky, rotace, přirážení nebo zahřívání. Pokud si chcete užít pohodlnou stimulaci, volte vibrátor na dálkové ovládání. Zvažte také, zda byste chtěli voděodolnou erotickou hračku, nebo ne.

Jak bezpečně používat anální vibrátor

Pokud nemáte s análním sexem zkušenosti, začněte s malou hračkou. Jakmile si na ni zvyknete, můžete přejít k většímu průměru. Buďte trpěliví, postupujte pomalu a vyzkoušejte různé polohy a úhly zásunu tak, abyste našli takovou pozici, která je pro vás nejpohodlnější a nejvíce uspokojující.

U každé hračky si nejprve přečtěte návod, abyste ji uměli správně používat. Začněte s nejslabšími vibracemi a jakmile si na ně zvyknete, můžete vyzkoušet všechny stupně intenzity i vibrační módy.

Ujistěte se také, že máte po ruce dostatek lubrikantu, protože zadeček se sám nezvlhčí. Nejlepší je používat anální lubrikační gely, které bývají hustější a mohou obsahovat různé dezinfekční a uvolňující složky.

Myslete na důkladnou hygienu. Před hraním s vibrátorem je dobré provést klystýr. Po hraní anální vibrátor důkladně omyjte teplou vodou a jemným mýdlem a vydezinfikujte speciálním čističem na sexuální pomůcky.

Anální vibrátor můžete používat i vaginálně

Anální vibrátor je sice určený primárně pro stimulaci zadečku, ale lze použít i jako klasický vibrouš. V takovém případě však myslete na to, že při střídačce musí být opravdu důkladně vyčištěný. Jestliže chcete mít skutečnou jistotu, že se při hraní nepřenesou žádné bakterie, používejte vibrátor vždy společně s kondomem.

, Tým YOO.cz

Jak se starat o anální vibrátor

Před každým použitím a po něm anální vibrátor důkladně vyčistěte. Použijte jemné antibakteriální mýdlo a teplou vodu nebo speciální čistič pro erotické pomůcky. Důkladné čištění pomůže odstranit bakterie a nečistoty.

Po očištění vibrátor důkladně osušte měkkým hadříkem a uložte jej na suchém a čistém místě, daleko od přímého slunečního záření a tepla. Pro uložení využijte speciální pouzdro nebo obal na erotické pomůcky, abyste vibrátor ochránili před nečistotami a poškrábáním. Zároveň tím zabráníte tomu, aby se vibrátor dotýkal jiných hraček.

Pokud váš anální vibrátor běží na baterie, ujistěte se, že je po každém použití vytáhnete (hlavně když nebudete svého miláčka delší dobu využívat) a vyměňte je vždy, když vibrátor ztratí sílu. To pomůže prodloužit životnost vibrátoru a zároveň zamezí úniku tekutin z baterií.

Pravidelně kontrolujte svůj anální vibrátor na případné poškození, trhliny nebo poruchy. Pokud zjistíte jakékoliv poškození, přestaňte ho používat.

Vyberte si svůj anální vibrátor ještě dnes

Vyšperkujte své anální hrátky vrněním, které vám přinese spoustu potěšení a nejeden sladký orgasmus. Máme pro vás anální vibrátory všech možných tvarů i velikostí, tak na co ještě čekáte? Pojďte si vybrat ten pravý.