Vakuové pumpy pro ženy

Nejprodávanější

Vakuová pumpička na klitoris Intimate Pump
 
699 Kč
Vibrační vakuová pumpa pro ženy Fantasy For Her
 
759 Kč
Automatická vakuová pumpa na bradavky Fetish Fantasy Extreme Auto-VAC
ZdarmaZdarma
 
1 299 Kč
Vakuová pumpička pro ženy Bad Kitty
 
629 Kč
Vakuová pumpa na prsa Seven Creations
 
439 Kč
Vakuová pumpa na bradavky COLT
 
899 Kč
19 položek celkem
Vakuová pumpa na bradavky COLT
899 Kč
5681
Vakuová pumpa na prsa Easy Grow
819 Kč
45
Vakuová pumpa na prsa Seven Creations
439 Kč
5810
Vakuová pumpa pro ženy Bad Kitty
859 Kč
4908
Vakuová pumpa pro ženy Vagina Sucker
849 Kč
452
Vakuová pumpička na klitoris Intimate Pump 6504
Vakuová pumpička pro ženy Bad Kitty
629 Kč
5967

Pokud s vakuovou pumpu pro ženy začínáte, doporučujeme aplikaci ať již vakuové pumpy na prsa, bradavky či klitoris, provádět ze začátku pouze pár minut. Později čas prodlužujte. Po dosažení 15 až 20 minut používání vakuové pumpy pro ženy se projeví výrazné dlouhotrvající výsledky jak na objemu, tak při dotykové stimulaci.

Nejen muži si mohou přijít na své při používání vakuových pump. Vakuová pumpa pro ženy je příjemnou změnou k používání vibrátoru. Podtlak zvětší erotogenní zóny a udělá je citlivější. Každý dotek je pro vás pak velice senzitivním zážitkem.

Vakuová pumpa na klitoris

Tyto erotické pomůcky nejsou velkých rozměrů. Z vašeho klitorisu však udělají velkou nálož odpalující orgasmy jeden za druhým. Po přiložení na partie klitorisu se vzduch odsaje balónkem. Podtlak způsobí, že klitoris vyleze ven, jak šneček z ulity. V našem sexshopu nabízíme pumpy na klitoris s vibracemi, který zaručí speciální dráždění čerstvě probuzeného klitorisu.

Vaginální pumpy

Pumpy se používají pouze na oholené partie. Ubíráním vzduchu stydké pysky rozkvetou a zvětší se. Naběhlé pysky jsou potom citlivější na sebemenší dotek. Při masturbaci lze zduřelé stydké pysky stimulovat masážními hlavicemi.

Pumpy na bradavky

Na bradavky se nasadí trychtýřky. Pumpou se ubere vzduch a podtlak opět vykoná své. Z malých bradavek se stanou krásná růžová poupata. Ozdobit je můžete různými šperky.

Pumpy na celá prsa

Sebevědomí si lze zvýšit i doma v ložnici používám vakuových pump na prsa. Podtlak lépe prokrví vaše ňadra a ty zvětší svůj objem a jsou příjemně citlivé na dotek.