13 položek celkem
Pro ženy

Zapumpujte si pro silnější orgasmy. Vakuové pumpy pro ženy vám naženou krev do správných míst. Chcete mít citlivější prsa, kliťáček nebo celou buchtičku? Stačí troška pumpování a budete se zajíkat blahem!

Zapumpujte si pro silnější orgasmy. Chcete mít citlivější prsa, klitoris nebo rovnou celou buchtu? Stačí troška pumpování a budete se zajíkat blahem. A co teprve pumpičky, které vibrují? Wooooooooow!

Vakuové pumpy na klitoris a stydké pysky

Vakuové pumpy na klitoris jsou sice malinkaté, díky nim však zažijete obrovské orgasmy. Podtlak totiž způsobí, že klitoris povyleze ven a je pak mnooohem citlivější na veškeré podněty. Větší vakuové pumpy pak prokrví i stydké pysky.

Vakuové pumpy na bradavky a prsa

Vakuové pumpy na bradavky udělají z vašich čudlíčků pořádné naducané a prokrvené čudle, které budou svádět k rozmazlování. Vakuové pumpy na prsa zase prokrví celá ňadra, čímž zvýší vaši slast i sebevědomí. Božííí.

TIP: Citlivé bradavky doslova žádají o mučeníčko se skřipci a svorkami.

BRADAVKOVÁ ZAJÍMAVOST: Vakuové pumpičky vám mohou pomoci dosáhnout mýtického bradavkového orgasmu! Sice jich není mnoho, ale i tak na světě existují ženy, které dosáhnou orgasmu pouhou stimulací bradavek. Doktor Herbert Otto zkoumal tento druh orgasmu v jedné ze svých studií. Nečekaných 29 % z 213 žen prsní orgasmus zažilo. Wow! Přečtěte si i o dalších typech orgasmu


Co je vakuová pumpa pro ženy?

Vakuová pumpa pro ženy je erotická pomůcka, která pomáhá zlepšovat průtok krve v oblasti vaginy, klitorisu nebo prsou. Mezi nejčastějších typy pump pro ženy patří:

  • Vakuová pumpa na prsa – pomáhá zvýšit průtok krve do prsou, čímž se zvýší jejich velikost, plnost i citlivost.
  • Vaginální pumpa pro ženy – je určená ke zlepšení cirkulace krve v oblasti vaginy. Tím pomáhá také k větší citlivosti a intenzivnějšímu prožitku.
  • Vakuová pumpa na klitoris – svou velikostí je určená přímo na čudlík rozkoše. Díky podtlaku zvyšuje průtok krve do této oblasti. To může vést ke zvýšení citlivosti a intenzity orgasmu.
  • Pumpičky a přísavky na bradavky – jsou určeny k stimulaci bradavek a zlepšení citlivosti této oblasti.

Jak bezpečně používat vaginální pumpu?

Vždy používejte čistou vaginální pumpu. Před použitím ji omyjte teplou vodou a mýdlem, a poté ji dezinfikujte prostředkem na erotické hračky. Před použitím pumpy je vhodné oholit, nebo alespoň zkrátit ochlupení v oblasti, kde chcete pumpu používat. To zamezí tahání za chloupky a zlepší přilnutí pumpy na kůži. K většímu utěsnění pumpy pomůže i kapka lubrikantu natřeného po obvodu pumpy.

Pumpu pro ženy nepoužívejte déle než 15-20 minut najednou. Příliš dlouhé používání může způsobit podráždění, bolestivou citlivost a jiné zdravotní potíže. Pokud se cítíte nepohodlně nebo vás něco bolí, přestaňte okamžitě pumpu používat.

Pumpu nepoužívejte, pokud máte nějaké zdravotní problémy v oblasti pohlavních orgánů, jako jsou například infekce nebo záněty. Tlak nezvyšujte příliš rychle nebo příliš intenzivně, postupujte s rozvahou a buďte trpěliví.

Tipy, jak z vakuové pumpy pro ženy vytěžit maximum

Zaprvé zvažte, na jakou oblast chcete pumpu používat a co od ní očekáváte. Podle toho zvolte správný typ a velikost pumpy. Příliš malá nebo velká pumpa nemusí být dostatečné účinná, nebo naopak může způsobovat bolest.

Některé vakuové pumpy pro vagínu mají různé funkce a možnosti nastavení tlaku. Vyberte si takovou, která bude vyhovovat vašim potřebám. Některé pumpy i vibrují a přinášejí nový level rozkoše, u jiných můžete podtlak vytvořit stisknutím tlačítka, takže jsou pohodlnější.

Zvolte pumpu vyrobenou z kvalitního materiálu, který neobsahuje škodlivé chemikálie. Kvalita vakuové pumpy pro ženy je důležitá pro její účinnost a bezpečnost při používání. Také se zajímejte o měkkost balonku, pomocí kterého vytváříte podtlak – čím měkčí bude, tím snáze se vám bude mačkat a o to méně vás pak bude bolet ruka.

Vakuovou pumpu pro ženy používejte pravidelně. To může pomoci zlepšit cirkulaci krve a zvýšit citlivost v oblasti vaginy.

Vyzkoušejte automatickou pumpu na vaginu

Chcete si zintenzivnit prožitky? Automatická vakuová pumpa pro ženy nabízí mnohem více, než se na první pohled může zdát: jednodušší a pohodlnější vytvoření podlaku, a v mnoha případech také stimulační programy napodobující orální sex. 

, Tým YOO.cz

Vyberte si svoji vakuovou pumpu pro ženy

Pumpy pro ženy mohou posunout vaše erotické hrátky na novou úroveň a dokonce vám mohou pomoci k rychlejšímu a snadnějšímu dosažení orgasmu. Vyberte si z naší široké nabídky vakuových pump určených speciálně pro ženy.