13 položek celkem
Taštičky

Přemýšlíte, kam uložit své vibrátory, kondomy, pouta a další hračičky? Přece do stylové taštičky! Ta je uchrání před prachem a zvídavými pohledy, a to doma, na chatě i u vody.

Lámete si hlavu nad tím, kam schovat všechny své erotické oblíbence? Praktické kosmetické taštičky slouží pro diskrétní uskladnění erotických pomůcek, kosmetiky a nejrůznějších drobností.

Praktičnost kosmetických taštiček

V této kategorii naleznete omyvatelné kosmetické taštičky s praktickým zipem, do kterých můžete ukrýt kromě kosmetiky i kondomybaterie, nabíjecí kabely, dezinfekční přípravky nebo menší balení lubrikačních gelů. YOOoo, vaše tajemství nebude nikdy prozrazeno.


Jak na výběr kosmetické taštičky

Rozhodněte se, kolik kosmetických produktů a pomůcek budete chtít do taštičky umístit. Vyberte velikost, která bude dostatečně prostorná pro vaše potřeby, ale zároveň kompaktní a snadno přenosná. Cestovní toaletní taška je jako dělaná na uložení a převážení kosmetiky během cest.

Zvažte, z jakého materiálu by měla být kosmetická taška vyrobená. Materiál ovlivní vzhled, trvanlivost a čistotu taštičky. Mezi nejběžnější možnosti patří kůže, koženka, nylon, plast a textilie. Některé taštičky mají odolné vnitřní materiály, které jsou snadno čistitelné a odolné proti skvrnám. To může být výhodné pro udržení čistoty.

Vyberte si takový design a styl, který odpovídá vašemu vkusu. Kosmetické taštičky jsou k dispozici v různých barvách, vzorech a stylech, takže si můžete jednoduše vybrat něco, co vás osloví.

Zajímejte se o vnitřní uspořádání kosmetické tašky. Mnoho moderních kousků má různá oddělení, kapsy a pásy pro lepší organizaci produktů. Ujistěte se také, že má kosmetická taštička kvalitní zavírání, které udrží vaše kosmetické produkty v bezpečí a zabrání jejich vypadávání. Některé taštičky můžete i zamknout, aby se do nich nedostala žádná nepovolaná osoba.

Přemýšlejte také o způsobu využití kosmetické tašky. Chcete, aby taštička sloužila pouze pro kosmetiku, nebo by měla být univerzální a vhodná i pro jiné drobnosti? POdle toho volte velikost i vnitřní uspořádání taštičky. Jestliže plánujete používat kosmetickou taštičku na cestách, zvolte takovou, která bude dostatečně odolná a kompaktní pro snadné přenášení.

Na co si dát u kosmetické taštičky pozor?

Pokud chcete do tašky schovávat erotické hračky, dejte si pozor na materiál, ze kterého je kosmetická taštička vyrobená. Do silikonové taštičky na kosmetiku totiž nesmíte ukládat hračky z PVC, TPR a TPE, protože tyto materiály by mohly se silikonovým povrchem začít reagovat.

, Tým YOO.cz

Jak se starat o kosmetickou tašku

Správná péče o kosmetickou taštičku může prodloužit její životnost a udržet ji v čistotě a dobrém stavu. Proto ji pravidelně vyprazdňujte a otřete ji nejen zvenku, ale i zevnitř, a to vlhkým hadříkem, abyste z ní odstranili zbytky kosmetiky, prachu a nečistot.

Ujistěte se, že samotné kosmetické produkty jsou zavřené a dobře utěsněné, abyste zabránili jejich úniku a znečištění taštičky. Pokud používáte tekuté produkty, jako jsou tekuté šampony nebo sprchové gely, zvažte jejich umístění do zvláštních sáčků nebo obalů, aby se zabránilo rozlití.

V době, kdy taštičku nepoužíváte, ji skladujte v suchém prostředí, kde bude chráněna před vlhkostí a přímým slunečním zářením. Předejte tak vzniku plísní a zápachu a případnému znehodnocení materiálů taštičky vlivem slunečního záření či nadměrného tepla.

Kosmetickou tašku nikdy nepřetěžujte nadměrným množstvím kosmetiky, abyste předešli jejímu trvalému roztahování nebo poškození. Pokud má pevnější strukturu, nepokládejte na ni žádné těžké předměty. To mohlo deformovat její tvar.

Snažte se minimalizovat kontakt taštičky s vodou, zejména pokud není odolná proti vlhkosti. Voda by mohla poškodit materiál nebo způsobit znehodnocení produktů.

Kosmetické taštičky pro úschovu všech drobností

Ať už hledáte kosmetickou tašku pro úschovy kosmetiky na cestách, nebo chcete do taštičky na kosmetiku uložit svého vrnícího mazlíka, u nás jistě najdete tu pravou. Pojďte se podívat na naši pestrobarevnou nabídku kosmetických taštiček.