Erotický nábytek

Nejprodávanější

21 položek celkem
Úžasná stolička na sex
ZDARMAZDARMA
2 099 Kč
2975
Sex houpačka na dveře Taboom No. 1
819 Kč
10559
Poutací BDSM kříž na zeď ZADO
ZDARMAZDARMA
6 499 Kč
3696
Erotický nábytek

Přijde vám vaše hnízdečko lásky málo útulné a příliš prázdné? Pořiďte si do něho erotický nábytek! Yoo, sex je s ním mnohem snadnější, BDSM sklepení či žalář zase praktičtější. Tak na co ještě čekáte?

Už vám to nešťouchá jako dřív? Nevadí. Erotický nábytek pomáhá zpříjemnit milování a dovolí vám vyzkoušet zbrusu nové polohy, na které jste si doposud netroufali. Stylové a rozmanitě tvarované podložky, polštáře a matrace doslova vyzývají k experimentům, tak hurá do toho.

Typy erotického nábytku

  • Podložky na milování – jsou nejlepším sexuálním zlepšovákem. Některé jsou malé a hodí se například na podložení zadečku pro dosažení lepšího úhlu zásunu, ty větší vám už dopřejí opravdový komfort.
  • BDSM nábytek – patří sem nejrůznější podložky a polštáře s pouty, pranýře a BDSM kříže.
  • Houpačky na sex – nabízejí skvělý způsob, jak objevovat nové a vzrušující sexuální polohy. Můžete je připevnit na strop, zeď nebo rám dveří.
  • Vibrační sedátka – jsou to vlastně jednoduché šukací stroje. Přirážecí funkci sice mají jen některé modely, ale všechny vás pořádně roztančí svými silnými vibracemi a navíc poskytnou příjemné pohodlíčko.

Jak vybrat erotický nábytek

Nejprve si ujasněte jaké jsou vaše cíle a očekávání. Chcete zlepšit intimní zážitky, zkoumat nové pozice, nebo provádět BDSM praktiky? Představa o tom, čeho chcete dosáhnout, vám pomůže vybrat správný typ erotického nábytku.

Poté se zamyslete nad tím, jaký prostor máte k dispozici. Máte dostatek místa pro skladování většího erotického nábytku, nebo potřebujete kousek, který snadno rozložíte nebo vyfouknete? U houpačky se zaměřte i na způsob jejího uchycení – ne každý může vrtat do stropu.

Erotický nábytek je bývá vyrobený z různých materiálů, včetně kůže, vinylu, dřeva nebo kovu. Vyberte materiál, který vám bude pohodlný a esteticky příjemný.

Zjistěte i to, jak je nábytek čistitelný a udržovatelný. Polštáře na sex by měly mít snímatelný a pratelný potah, ostatní nábytek snadno omyvatelný povrch, třeba z koženky nebo vinylu.

Pokud plánujete používat erotický nábytek pro sexuální pozice, ujistěte se, že poskytuje dostatečnou podporu a pohodlí pro vás a vašeho partnera. Příliš tvrdý nebo nepohodlný nábytek může znepříjemnit váš zážitek.

Stanovte si rozpočet a držte se ho. Erotický nábytek je k dispozici v různých cenových kategoriích, a je možné najít i kvalitní produkty za rozumné ceny.

Pamatujte, že výběr erotického nábytku by měl být především zábavný a uspokojující pro vás i vašeho partnera. Nezapomeňte na vzájemnou komunikaci a respektujte vzájemné pohodlí a hranice. Jen tak vyberete nábytek, který si užijete oba dva.

Inspirace, jak využít erotický nábytek

Vyzkoušejte různé sexuální polohy a najděte takovou, která vám přinese nejlepší kombinaci pohodlí a rozkoše. Díky podložkám a houpačkám na sex si můžete troufnout i na náročnější pozice, které vyžadují jistou fyzickou zdatnost nebo akrobatické sklony.

BDSM nábytek vám dává možnost prozkoumat dynamiku dominantně-submisivního vztahu, protože získáte kontrolu nad svým partnerem. Spoutejte ho do požadované polohy a pak si s ním dělejte, co budete chtít. Vyzkoušejte třeba spanking nebo hrátky se smysly. Myslete ale na to, že i BDSM hry vyžadují souhlas obou stran.

Na vibračním sedátku si můžete užít sólo jízdu plnou vrnění, ale i partnerské hrátky. Zkuste si na něj nasednout třeba při cumlání partnerova penisu. YOOoo, to bude žůžo pro oba.

Erotický nábytek pomáhá i handicapovaným

Možná jste ani netušili, že erotický nábytek pomáhá zpříjemnit a usnadnit milování také handicapovaným lidem. Zejména polštáře a houpačky mohou pomoci třeba k jednoduššímu sexu bez nadměrného zatížení kloubů a svalů. YOOoo, každý má právo na skvělý sex.

, Tým YOO.cz

Erotický nábytek přináší nové možnosti potěšení

Erotický nábytek lze použít ke zpestření sexuálního života bez ohledu na to, jestli jste singl nebo žijete v páru. Proč tedy neprozkoumat tento vzrušující svět a nezjistit, jaké zábavné aktivity můžete vymyslet? Popusťte uzdu své fantazii a pojďte si vybrat erotický nábytek z naší smyslné nabídky.