Dodání do Vánoc garantujeme do pondělí 18. prosince 14:00, při objednávce produktů, které jsou skladem.
31 položek celkem
Oboustranné skleněné dildo Icicles No. 55 8487
Skleněné dildo Gläs Purple G-Spot Tickler 4690
Skleněné dildo Pipedream ICICLES No. 7
619 Kč
6363
Rovné skleněné dildo Gläs 7" Straight 6172
Skleněné anální kuličky ICICLES No. 66 4703
Skleněné dildo Icicles No. 2
619 Kč
8496
Skleněné dildo Icicles No. 5
509 Kč
8495
Skleněné dildo ICICLES No. 8
819 Kč
4674
Nahoru
Další produkty
Skleněná a keramická

Myslíte si, že moderní umění pochopí jen vyvolení? Vyzkoušejte skleněná a keramická dilda a hned po prvním orgasmu změníte názor. Yoo, tyhle umělecké kousky k vám promluví jazykem rozkoše, kterému rozhodně budete rozumět.

Máte chuť na něco luxusního? Mrkněte na skleněná a keramická dilda a užijte si jejich krásu vy sami, nebo je darujte jako dárek. Tyhle mazlíky navíc využijete při hrátkách s teplotou, protože je lze snadno ohřát nebo ochladit. Jůů, to bude bájo.

Výhody skleněných a keramických dild

Skleněná a keramická dilda patří vysoce hygienické erotické pomůcky. Jsou vyrobena z kvalitního a odolného skla (obvykle Pyrex) či keramiky – oba tyto materiály jsou neporézní a snadno se čistí. Tvrdost materiálu vám navíc dovolí lépe zatlačit na ta nejcitlivější místečka. YOO, udělejte si to hezký.

TIP: Radovánky se skleněným nebo keramickým fešákem si nejlépe vychutnáte s kvalitním mazadlem. Pokud je totiž přední nebo zadní dírka málo vlhká, nejsou hrátky žádná hitparáda. Mrkněte na článek, který vám poradí s výběrem lubrikačního gelu a vyberte si ten nejlepší.