Vaginální činky

Nejprodávanější

16 položek celkem
Sada venušiných kuliček Nomi Tang IntiMate 6099
Skleněná vaginální činka Duo Love Balls 10590
Vaginální činky

Potřebujete nasvalit pánevní dno? Neutrácejte za posilovnu. Dopřejte své jeskyňce pořádný vaginální workout v pohodlí domova. Vaginální činky zlepší váš sex i život. YOOoo, nějaký porod ani menopauza vás už nezaskočí.

Vytrénujte pánevní svalstvo k dokonalosti. Vaginální činky jsou podobně jako venušiny kuličky určeny k posilování pánevního dna a zeefektivnění Kegelových cviků.

V podstatě se jedná o různě těžká závažíčka v kabátku z hebkého silikonu, která se silou gravitace snaží vyklouznout z vaginy a vy je stiskem svalů musíte udržet uvnitř.  YOOoo, to je výzva!

Co je vaginální činka?

Venušiny kuličky jsou duté a skrývají uvnitř pohyblivá závažíčka,která zefektivňují a zpříjemňují trénink. Vaginální činky jsou něco jiného – na rozdíl od venušiných kuliček se v podstatě jedná o plná ocelová závažíčka potažená měkkým materiálem (obvykle silikonem) a pánevní svaly pomáhají posilovat pouze díky gravitaci.

Pokud by vám chyběly otřesy pohyblivých závažíček a chcete si posilování zpříjemnit, můžete sáhnout po vibrační vaginální čince, která vás rozmazlí příjemným vrrrrrrněním podobně jako vibrační vajíčka.

Vaginální činky mívají různou velikost i hmotnost, aby vám umožnily postupné posilování svalů pánevního dna.

UDĚLEJTE SI RADOST, zasloužíte si to. Kromě cvičení s činkami se můžete rozmazlovat i jinými způsoby – mrkněte na kompletního průvodce dámskými erotickými pomůckami a udělejte přehled. Co takhle si pořídit ještě výkonný vibračník, stimulátor na klitoris nebo propracované dildo? Žůžo!


Proč používat vaginální činku?

Hlavním důvodem pro používání vaginální činky je posilování pánevního dna. Posílené pánevní dno je totiž důležité pro podporu orgánů v pánevní oblasti, jako je děloha, močový měchýř a konečník. Pravidelné cvičení těchto svalů může zlepšit jejich sílu a tonus, čímž podpoří správnou polohu a stabilitu těchto orgánů a minimalizuje riziko prolapsu.

Kegelovy cviky mohou spolu s vaginální činkou pomoci i ke zlepšení kontroly močení. Silné svaly pánevního dna mohou snížit nebo zamezit úniku moči při kašlání, kýchání, fyzické aktivitě nebo jiných situacích spojených s inkontinencí.

Posílené pánevní svaly také mohou mít pozitivní vliv na sexuální prožitek. Mohou totiž zvýšit citlivost v pánevní oblasti a schopnost dosahovat orgasmu. Také mohou přinést lepší kontrolu během sexuálního styku a přispět k intenzitě a uspokojení pro oba partnery.

Jak vybrat správnou vaginální činku

Vaginální činka se vyrábí v mnoha různých tvarech, barvách i velikostech. Při výběru se zaměřte hlavně na její hmotnost:

  • Pro ženy, které mají po klasickém porodu nebo pociťují příznaky oslabeného pánevního dna (např. bolestivý sex, slabý orgasmus či samovolný únik moči) je pro začátek vhodná větší a lehčí vaginální činka (s průměrem cca 3,5 cm a hmotností kolem 50 g). Postupně se pak propracujete k větším hmotnostem.
  • Pokud chcete činku používat preventivně a nemáte žádné potíže, můžete si už na začátku dovolit těžší činku (kolem 70 – 80 g i výše).

Barvu a design vaginální činky volte podle svého vkusu, u materiálu se zaměřte na jeho zdravotní nezávadnost. Nejlepší je vaginální činka ze silikonu. Tento materiál je hypoalergenní, jednoduše se čistí a snadno se zahřeje na teplotu lidského těla.

Podívejte se na sady vaginálních činek

Začínejte pěkně polehoučku – pro postupný trénink svalů sáhněte po sadě vaginálních činek, ve které najdete činky o různé hmotnosti. Začnete tou nejlehčí a postupně se dopracujete k nejtěžší, aniž byste si musela kupovat další činku.

, Tým YOO.cz

Jak se používá vaginální činka?

Při prvním zavádění činky se pohodlně položte na záda, uvolněte nohy a lehce je pokrčte. Naneste na činku dostatečné množství lubrikantu a pomalu ji zasuňte do vaginy směrem dopředu a nahoru tak, aby koncová smyčka zůstala venku podobně jako u zavádění tampónu. Jakmile je vaginální činka uvnitř, tak se pomalu postavte a několikrát se projděte po pokoji, abyste si na ni zvykla.

Pokud chcete svaly pánevního dna trénovat efektivně, měla byste činku nosit zhruba 30 minut denně při pohybu. Tím může být chůze, běh, plavání, tanec nebo třeba úklid či vaření. Tyto činnosti rozhýbou tělo, vytvářejí jemnou pohybovou energii a stimulují tak vaginální svaly. Činka navíc bude mít tendenci díky gravitaci vyklouzávat ven, což vás bude nutit svaly zatínat – a to je přesně to, o co u tréninku pánevního dna jde.

Jakmile si na činku "v sobě" zvyknete v bezpečí domova a chcete víc, je čas na akci v terénu. Vyjděte ven a užívejte si trénink na čerstvém vzduchu.

Jak se starat o vaginální činky

Péče o vaginální činky je velice snadná. Myslete především na hygienu a činku po každém použití důkladně umyjte teplou vodou a jemným mýdlem, případně vydezinfikujte speciálním čističem na erotické pomůcky. Dbejte na to, abyste pořádně vyčistila všechny záhyby.

Po umytí činku usušte a uložte do šuplíku tak, aby se nedotýkala jiných erotických pomůcek. Materiály by totiž mohly mezi sebou reagovat a pomůcky by pak byly na odpis. Pokud nemáte originální obal, můžete použít třeba látkový pytlík nebo kosmetickou taštičku.

Užijte si trénink pánevního dna s vaginální činkou

Vaginální činky vám pomohou vytrénovat svaly pánevního dna, takže si vy i váš partner užijete intenzivnější prožitek ze sexu a dokonce i silnější orgasmy. Tak na co ještě čekáte? Vyberte si z naší bohaté nabídky vaginálních činek tu pravou a začněte posilovat své pánevní dno.