6 položek celkem
Generátory pro elektrosex

Elektrohračky bez zdroje jsou jako týden bez neděle. Jsou super, ale bez napojení na generátor elektrického proudu si s nimi neužijete slastné jiskření. Tak to zapojte a jde se elektrostimulovat!

Spousta hraček pro elektrosex (ale ne všechny) potřebuje ke svému fungování generátor elektrického proudu. Tyhle krabičky dodají vašim hrátkám šťávu a jiskru. Tak na to nezapomeňte, ať nejste bez proudu. Fňuk.

Co umí generátory pro elektrosex?

Generátor umožňuje volbu intenzity, frekvence a různých stimulačních programů – vy si tak navolíte impulsy podle libosti. Ke generátoru se pak připevňují elektrody jednopólové (např. svorky na bradavky) nebo dvoupólové (kolíky, dilatátory, vibrátory atd.)

Kromě klasických generátorů elektrického proudu u nás najdete i modely, které vám umožní bezdrátové dálkové ovládání vaší oblíbené elektrohračky. Jupí!

NEŽ ZAČNETE: Toužíte prožít jiskřivý orgasmus, ale netušíte, jak na to? Mrkněte na článek o elektrosexu a zjistěte si víc o elektropomůckách a bezpečnostních pravidlech. YOOooo, to bude báájo!