BDSM oblečení

Nejprodávanější

210 položek celkem
Řemínkový hrudní postroj Ouch! Thanos 10790
Kožený hrudní postroj ZADO
ZDARMAZDARMA
1 469 Kč
3765
Nahoru
Další produkty
BDSM oblečení

Máte to rádi tvrdě a divoce? Ohákněte své křivky do lakovaného či latexového oblečení, fetiš prádla či postroje z pravé kůže, protože jedině v BDSM oblečení drsné řádění začít může.

Podlehněte svým fetišům. K BDSM hrátkám nepochybně patří vzrušující vohoz. Pořídit si zde můžete nejrůznější typy BDSM oblečení a fetiš postrojů, které z vás udělají dominantního samce či samici a z vašeho partnera sexuálního otroka. Jupí, jde se řádit.

BDSM oblečení dá vašim hrátkám styl

Abyste v rámci BDSM radovánek vypadali šik, vybavte svůj šatník o zbrusu nové kousky ze sekce BDSM oblečení. BDSM postroje vás překvapí tím, kolik vzrušení do hrátek přinesou – často k nim můžete připnout další šikovné pomůcky, jako jsou například erotická pouta nebo vodítko.

Najdete tady také vzrušující lesklé kousky z lacku, sexy latexové prádlo i netradiční fetish oblečení. Svou identitu pak skryjete pod BDSM masku. YOOoo, to bude divočina!

TIP: Sexy outfit už máte vybraný? Mrkněte také na vychytané BDSM pomůcky. Články Průvodce BDSM pro začátečníkyPrůvodce BDSM pro pokročilé vám v tom udělají přehled. YOOoo, jakou pikantnost vyzkoušíte jako první? 


Proč lidé nosí BDSM oblečení?

Pro někoho je BDSM oblečení způsobem, jak se identifikovat s BDSM komunitou a ukázat svou příslušnost k ní. Může to být jakýmsi odznakem nebo znakem spojení s lidmi, kteří sdílí podobné zájmy.

Také může hrát roli v BDSM hrách a scénářích. Například nosit latexový kostým nebo kožený korzet může pomoci definovat roli dominantního nebo submisivního partnera. U dominantního partnera může vytvářet pocit moci, kontroly a autority, u submisivního zase vyzdvihnout jeho podřízenost, ponížit jej nebo mu dopřát pocit omezení. To může být důležité pro BDSM dynamiku.

Mnoha lidem se BDSM oblečení prostě jen líbí a nosí jej proto, že si v něm připadají atraktivnější, případně je nošení tohoto sexy prádla vzrušuje. Díky tomu si samotné erotické hrátky vychutnají mnohem intenzivněji.

Také je to způsob, jak narušit postelovou rutinu, zkoušet nové věci a experimentovat se svým sexuálním životem.

Někteří lidé mají fetiš spojený s určitými materiály nebo stylizací. Latexové, kožené nebo vinylové oblečení pro ně může nejen sexy a vzrušující, ale i nezbytným prvkem pro výraznější vzrušení.

Jak si vybrat BDSM prádlo

Nejprve si ujasněte, jaké BDSM praktiky vás zajímají a čeho chcete díky BDSM oblečení dosáhnout. Rozhodnete se pro dominantní, submisivní nebo jiný styl? Chcete provádět bondage, spanking, role play nebo něco jiného?

Zvažte, jaký styl BDSM oblečení vám nejvíce vyhovuje a jaký se nejlépe hodí k dané hře. Může to být třeba korzet, kožené kalhoty, latexový catsuit, erotické prádlo, uniforma nebo něco jiného. Zvolte design, který se vám líbí a který reflektuje vaši BDSM roli a preference.

Vyberte si materiál, který vám bude pohodlný a esteticky přitažlivý. BDSM oblečení může být vyrobeno z různých materiálů, jako je třeba latex, koženka, kůže, vinyl nebo síťovina. Každý materiál má své vlastnosti a vzhled.

Některé materiály, jako je latex nebo kůže, navíc vyžadují specifickou péči a údržbu,což může ovlivnit pohodlnost jejich užívání. Ujistěte se, že jste se seznámili s pokyny od výrobce ohledně čištění a údržby vašeho BDSM oblečení.

Při výběru BDSM oblečení si dejte pozor na správnou velikost. Oblečení by mělo dobře padnout a být pohodlné. Některé kousky mohou být nastavitelné, což umožňuje lepší přizpůsobení vaší postavě.

Pokud máte partnera, komunikujte o svých i jeho přáních a potřebách a společně vyberte oblečení, které vás oba vzrušuje.

Objevte kouzlo BDSM oblečení

BDSM prádlo posune vaše hrátky s dominancí a submisivitou o level výše. Užijete si v něm ložnicové dovádění i divokou fetiš párty. Tak už na nic nečekejte a pojďte si vybrat z pestré naší nabídky BDSM oblečení.