236 položek celkem
Elastický postroj na penis Oxballs Tri-Sport 9315
Nahoru
Další produkty
BDSM oblečení

Máte to rádi tvrdě a divoce? Ohákněte své křivky do lakovaného či latexového oblečení, fetiš prádla či postroje z pravé kůže, protože jedině v BDSM oblečení drsné řádění začít může.

Podlehněte svým fetišům. K BDSM hrátkám nepochybně patří vzrušující vohoz. Pořídit si zde můžete nejrůznější typy BDSM oblečení a fetiš postrojů, které z vás udělají dominantního samce či samici a z vašeho partnera sexuálního otroka. Jupí, jde se řádit.

BDSM oblečení dá vašim hrátkám styl

Abyste v rámci BDSM radovánek vypadali šik, vybavte svůj šatník o zbrusu nové kousky ze sekce BDSM oblečení. BDSM postroje vás překvapí tím, kolik vzrušení do hrátek přinesou – často k nim můžete připnout další šikovné pomůcky jako například erotická pouta nebo vodítko. Najdete tady také vzrušující lesklé kousky z lacku a latexu i netradiční fetish oblečení. YOOoo, to bude divočina!

TIP: Sexy outfit už máte vybraný? Mrkněte také na vychytané BDSM pomůcky. Články Průvodce BDSM pro začátečníkyPrůvodce BDSM pro pokročilé vám v tom udělají přehled. YOOoo, jakou pikantnost vyzkoušíte jako první?