23 položek celkem
Overaly

Proměňte se v šelmu, která uloví každého. Vždyť kdo by vám jen odolal, když budete mít overal? V tomhle kousku prádla budete tak sexy, že se nejspíš vrhnete sama na sebe. Vrrr.

Proč nosit overaly? Protože dokonale obepínají celé tělo a krásně ho tvarují, čímž zvýrazní vaše ženské křivky. Prostě mňamka. Pokud chcete, aby z vás partner nespustil oči, s overalem nikdy nešlápnete vedle.

Krása rajcovních overalů

Máme pro vás klasické overaly s dlouhými nohavicemi i rukávy, ale i kousky s krátkými rukávy či úplně bez nich. Ty vám dopřejí o něco více volnosti v pohybu. Některé overaly mají sexy stojáček, jiné nebezpečně hluboký výstřih. Mňam.

Sexy overaly jsou většinou ušity z lesklé látky, latexu či lacku. Lesklý materiál může být ozvláštněný třeba průsvitnou látkou nebo krajkou.

TIP: Máte chuť se blýsknout v latexovém overalu? Mmm, latex je fakt sexy, ale péče o něj není jen tak. Všechny veledůležité informace o nošení, oblékání, čištění i skladování se dočtete v našem vychytaném průvodci latexovým oblečením


Proč nosit sexy overal při erotických hrách?

Dámský overal často zdůrazňuje křivky těla a vytváří atraktivní siluetu. Navíc dokáže zakrýt drobné nedostatky, nebo upozornit na konkrétní místa, kterými chcete zaujmout. Díky tomu vám sexy overal dodá sebevědomí a pocit přitažlivosti, což se může pozitivně podepsat i na tom, jak si užijete erotické hry.

Mnoho lidí má erotické fantazie o tom, jak se obléci do odvážného, sexy nebo výstředního oblečení. Nošení sexy overalu může být způsobem, jak tyto fantazie naplnit. Přidání nových prvků do intimního života může přerušit rutinu a přinést nový vzrušující zážitek.

Nošení sexy overalu může přinést i novou intimní zkušenost mezi partnery a umožňuje vám objevit nové způsoby vzájemného projevu lásky a touhy. Pokud víte, že partnera sexy prádlo vzrušuje, můžete jej overalem potěšit a vyvolat v něm obrovskou vlnu vzrušení.

Jak si vybrat dámský overal?

Na výběr máte mnoho různých vzorů, střihů, druhů látek a barev. Hlavně si vyberte takový overal, který sluší vaší postavě a odpovídá vašemu stylu. Zvažte, jestli chcete mít dlouhé nebo krátké rukávy, a volte správnou velikost, protože sexy overal vás musí obepnout jako druhá kůže.

Nezapomeňte zkontrolovat, zda je látka dostatečně pružná, abyste se mohli volně pohybovat a necítili se nepohodlně. Větší volnost pohybu vám přinese i overal bez rukávů.

Při výběru myslete i na to, při jaké příležitosti chcete overal nosit. Jestliže chcete vyrazit na fetiš párty a nechcete ukázat úplně vše, volte overal, který zakrývá ňadra i klín. Jestliže si ale chcete v overalu užít i erotické hrátky, volte takový, který má snadný přístup k rozkroku, aniž byste se musela svlékat.

Jak vynosit sexy overal?

Overaly vynosíte během provokativních sexy hrátek i BDSM radovánek. Většina overalů má rozkrok na zip, takže si můžete zadovádět i bez svlékání. Některé mají dokonce i zipy na prsou. YOOoo, v overalu partnera pořádně rozparádíte.

Sexy doplňky pak dotvoří váš celkový vzhled. Overal zkombinujte třeba s lodičkami na jehlách, škraboškou na oči a lesklými šperky. Pod overal si klidně oblékněte tanga a na bradavky nalepte samolepky.

Pro rychlou změnu účesu nahoďte paruku. Nezapomeňte se nalíčit a zahalte se do vůně svého oblíbeného parfému, abyste se cítila sebevědomě a v pohodě.

Pořiďte si do šatníku dámský overal

Sexy overal přinese do vašich her novou jiskru, která v partnerovi zažehne pořádnou chuť se na vás vrhnout. Tak na co ještě čekáte? Pojďte si vybrat z naší žůžo nabídky dámských overalů ten svůj.