26 položek celkem
Podvazkový pás + punčochy a tanga Amorable 6012
Sexy krajková tanga Miamor 6336_S-M
Krajkové kalhotky

Vaše libido dřímá a drahému se nechce? Vyměňte ultra pohodlné bombarďáky za krajkové kalhotky a sledujte tu změnu. Proměníte se v lačnou šelmičku s hromadou sebevědomí, která postaví partnerovu kládu do pozoru lusknutím prstů.

Hledáte nějaké sexy prádélko? Tak to jste tady správně. Krajkové kalhotky, které u nás najdete, vynosíte v ložnici, ale klidně je můžete nosit i celý den. Tak zahoďte své staré roztomilé bombarďáky a vyzkoušejte, jak vás kalhotky z krajky promění v rajcovní šelmu. Vrrr! 

Krajkové kalhotky pro každou příležitost

V této kategorii najdete dámské kalhotky s krajkou v různých střizích (od klasických až po ty úplně minimalistické) a mnoha velikostech (od XS přes S, M a L až po plus size velikosti XXL či 3XL). Divošky pak jistě vynosí sexy krajkové kalhotky s otvorem v rozkroku. Spoustu netradičního potěšení vám pak přinesou kalhotky s krajkou a s řetízkem v rozkroku. Uuuu, to bude super!

BUĎTE ŠIK: Chcete ji mít v krajkových kalhotkách zdravou, voňavou a k nakousnutí? Koukněte se do průvodce dámskou intimní hygienou a zjistěte, jak se o svůj poklad náležitě starat.


Proč nosit kalhotky s krajkou?

Kalhotky s krajkou jsou často považovány za sexy a atraktivní prádlo. Nošení krásných a elegantních kalhotek může zvýšit pocit přitažlivosti a sebejistoty, což napomůže i k většímu sebevědomí během erotických her a většímu uvolnění. Díky tomu si vzrušující hrátky vychutnáte mnohem více.

Obléknutím sexy kalhotek také můžete svádět a vzrušovat partnera a vyjádřit svoji touhu po mazlení a postelovém dovádění. Krajkový materiál může poskytovat zvláštní smyslovou stimulaci, která může zvýšit vzrušení a intenzitu sexuálního zážitku.

Nošení krajkových kalhotek pod normálním oblečením může představovat i určitou výzvu nebo tajemství mezi partnery. To může vytvořit napětí a zvýšit očekávání před erotickým zážitkem. Zahrnutí nových prvků, jako jsou krajkové kalhotky, může pomoci rozbít rutinu a přidat nový rozměr do sexuálního života.

Nošení určitého prádla může být součástí erotické dynamiky, kde se partneři dobrovolně podřizují nebo přebírají kontrolu v rámci jejich dohodnutých rolí. Kalhotky s krajkou se tak dají využít i v BDSM – stačí třeba partnerovi či partnerce přikázat, aby si kalhotky oblékl, nebo je použít jako roubík.

Každý jedinec má své vlastní preference a fetiše. Nošení krajkových kalhotek tak může být způsobem, jak projevit tyto osobní preference a uspokojit svůj fetiš a nalézt tak uspokojení v sexuálním životě.

Krajkové kalhotky jako doplněk k prádlu

Chcete svou polovičku ohromit v kompletním outfitu? Dámské kalhotky s krajkou jsou skvělým doplňkem k dalšímu erotickému prádlu, třeba šatům či sukni.

, Tým YOO.cz

Jak vybrat správné krajkové kalhotky?

Začněte tím, že zjistíte správnou velikost kalhotek s krajkou. Každá značka může mít mírně odlišné velikosti, takže se podívejte na velikostní tabulku daného výrobce a změřte si své tělo (pas, boky) pro přesné porovnání.

Existuje mnoho různých střihů krajkových kalhotek. Můžete zvážit třeba kalhotky s nízkým nebo vysokým pasem, tanga nebo brazilky. Zvažte, jaký střih vám sedí nejlépe a co se vám líbí, a to včetně barvy a vzoru krajky.

Zkontrolujte také, z jakého materiálu jsou kalhotky vyrobeny a ujistěte se, že je pro vás příjemný na dotek a že je dostatečně elastický, aby se vám kalhotky z krajky pohodlně nosily.

Klíčovým faktorem při výběru dámských krajkových kalhotek je pohodlí, takže jukněte i na to, zda jsou švy hladké a nedřou vás na kůži. Také se ujistěte, že jsou okraje kalhotek dostatečně elastické. Nesmí být příliš volné, ale ani příliš těsné.

Nakonec popřemýšlejte nad tím, kdy budete dámské kalhotky s krajkou nosit. Chcete si v nich užívat celodenní pohodlíčko, nebo je máte na rozrajcování partnera během žhavého večera? V prvním případě oceníte kalhotky s plochými lemy, které nebudou vidět pod upnutým prádlem, ve druhém případě nejspíše oceníte krajkové kalhotky s otvorem v rozkroku, díky kterému nebudete muset kalhotky sundávat.

Jak se starat o krajkové kalhotky

Vždy se řiďte pokyny na etiketě prádla. Výrobci obvykle poskytují doporučení týkající se praní, sušení a péče o kalhotky s krajkou. Pokud se jimi nebudete řídit, mohli byste kalhotky zničit.

Nejlepším způsobem péče o dámské krajkové kalhotky je ruční praní. Použijte jemný nebo speciální prací prostředek pro jemné prádlo. Nenechávejte kalhotky namočené delší dobu. Pokud se rozhodnete prát kalhotky v pračce, zvolte jemný program a chladnou nebo mírně teplou vodu. Vyhněte se horké vodě, která by mohla poškodit jemný materiál.

Abyste předešli zachycení nebo poškození kalhotek s krajkou během praní, umístěte je do sáčku na prádlo. Před praním otočte krajkové kalhotky naruby. To pomůže chránit jemnou krajkovou vrstvu před třením o ostatní prádlo.

Kalhotky moc neždímejte, aby nedocházelo k natahování či poškození krajkového materiálu. Nejlepší je sušit kalhotky s krajkou na vzduchu nebo na suchém, stinném místě. Vyhýbejte se vysokým teplotám sušičky, které by mohly způsobit ztrátu elasticity a deformaci.

Dámské kalhotky s krajkou většinou není nutné žehlit, zejména pokud jsou vyrobeny z jemných materiálů. Pokud je to ale potřeba, použijte nízkou teplotu žehličky a žehlete pouze z rubu, aby se zabránilo poškození krajkového vzoru.

Kalhotky s krajkou mějte uložené odděleně od ostatního prádla, aby se minimalizovalo tření a poškození. Ideální je používat místo s dostatečnou cirkulací vzduchu.

Krajkové kalhotky jako sexy ozdoba

Dámské krajkové kalhotky jsou skvělou volbou pro speciální příležitosti, jako jsou romantické večery, rande nebo svatební noc. Pojďte si vybrat elegantní a sexy kalhotky s krajkou z naší smyslné nabídky, které vám skvěle padnou a dodají sebevědomí.