Dodání do Vánoc garantujeme do pondělí 18. prosince 14:00, při objednávce produktů, které jsou skladem.
21 položek celkem
Sexy krajková tanga Miamor 6336_S-M
Podvazkový pás + punčochy a tanga Amorable 6012
Krajkové kalhotky

Vaše libido dřímá a drahému se nechce? Vyměňte ultra pohodlné bombarďáky za krajkové kalhotky a sledujte tu změnu. Proměníte se v lačnou šelmičku s hromadou sebevědomí, která postaví partnerovu kládu do pozoru lusknutím prstů.

Hledáte nějaké sexy prádélko? Tak to jste tady správně. Krajkové kalhotky, které u nás najdete, vynosíte v ložnici, ale klidně je můžete nosit i celý den. Tak zahoďte své staré roztomilé bombarďáky a vyzkoušejte, jak vás kalhotky z krajky promění v rajcovní šelmu. Vrrr! 

Krajkové kalhotky pro každou příležitost

V této kategorii najdete dámské krajkové kalhotky v různých střizích – od klasických až po ty úplně minimalistické. Divošky pak jistě vynosí sexy krajkové kalhotky s otvorem v rozkroku. Spoustu netradičního potěšení vám pak přinesou kalhotky s krajkou a s řetízkem v rozkroku. Uuuu, to bude super!

BUĎTE ŠIK: Chcete ji mít v krajkových kalhotkách zdravou, voňavou a k nakousnutí? Koukněte se do průvodce dámskou intimní hygienou a zjistěte, jak se o svůj poklad náležitě starat.


Proč nosit kalhotky s krajkou?

Krajkové kalhotky jsou často považovány za sexy a atraktivní prádlo. Nošení krásných a elegantních kalhotek může zvýšit pocit přitažlivosti a sebejistoty, což napomůže i k většímu sebevědomí během erotických her a většímu uvolnění. Díky tomu si vzrušující hrátky vychutnáte mnohem více.

Obléknutím sexy kalhotek také můžete svádět a vzrušovat partnera a vyjádřit svoji touhu po mazlení a postelovém dovádění. Krajkový materiál může poskytovat zvláštní smyslovou stimulaci, která může zvýšit vzrušení a intenzitu sexuálního zážitku.

Nošení krajkových kalhotek pod normálním oblečením může představovat i určitou výzvu nebo tajemství mezi partnery. To může vytvořit napětí a zvýšit očekávání před erotickým zážitkem. Zahrnutí nových prvků, jako jsou krajkové kalhotky, může pomoci rozbít rutinu a přidat nový rozměr do sexuálního života.

Nošení určitého prádla může být součástí erotické dynamiky, kde se partneři dobrovolně podřizují nebo přebírají kontrolu v rámci jejich dohodnutých rolí. Krajkové kalhotky se tak dají využít i v BDSM – stačí třeba partnerovi či partnerce přikázat, aby si kalhotky oblékl, nebo je použít jako roubík.

Každý jedinec má své vlastní preference a fetiše. Nošení krajkových kalhotek tak může být způsobem, jak projevit tyto osobní preference a uspokojit svůj fetiš a nalézt tak uspokojení v sexuálním životě.

Krajkové kalhotky jako doplněk k prádlu

Chcete svou polovičku ohromit v kompletním outfitu? Krajkové kalhotky jsou skvělým doplňkem k dalšímu erotickému prádlu, třeba šatům či sukni.

, Tým YOO.cz

Jak vybrat správné krajkové kalhotky?

Začněte tím, že zjistíte správnou velikost kalhotek. Každá značka může mít mírně odlišné velikosti, takže se podívejte na velikostní tabulku daného výrobce a změřte si své tělo (pas, boky) pro přesné porovnání.

Existuje mnoho různých střihů krajkových kalhotek. Můžete zvážit třeba kalhotky s nízkým nebo vysokým pasem, tanga nebo brazilky. Zvažte, jaký střih vám sedí nejlépe a co se vám líbí, a to včetně barvy a vzoru krajky.

Zkontrolujte také, z jakého materiálu jsou kalhotky vyrobeny a ujistěte se, že je pro vás příjemný na dotek a že je dostatečně elastický, aby se vám kalhotky z krajky pohodlně nosily.

Klíčovým faktorem při výběru dámských krajkových kalhotek je pohodlí, takže jukněte i na to, zda jsou švy hladké a nedřou vás na kůži. Také se ujistěte, že jsou okraje kalhotek dostatečně elastické. Nesmí být příliš volné, ale ani příliš těsné.

Nakonec popřemýšlejte nad tím, kdy budete kalhotky nosit. Chcete si v nich užívat celodenní pohodlíčko, nebo je máte na rozrajcování partnera během žhavého večera? V prvním případě oceníte kalhotky s plochými lemy, které nebudou vidět pod upnutým prádlem, ve druhém případě nejspíše oceníte krajkové kalhotky s otvorem v rozkroku, díky kterému nebudete muset kalhotky sundávat.

Jak se starat o krajkové kalhotky

Vždy se řiďte pokyny na etiketě prádla. Výrobci obvykle poskytují doporučení týkající se praní, sušení a péče o kalhotky.

Nejlepším způsobem péče o krajkové kalhotky je ruční praní. Použijte jemný nebo speciální prací prostředek pro jemné prádlo. Nenechávejte kalhotky namočené delší dobu. Pokud se rozhodnete prát kalhotky v pračce, zvolte jemný program a chladnou nebo mírně teplou vodu. Vyhněte se horké vodě, která by mohla poškodit jemný materiál.

Abyste předešli zachycení nebo poškození kalhotek s krajkou během praní, umístěte je do sáčku na prádlo. Před praním otočte kalhotky naruby. To pomůže chránit jemnou krajkovou vrstvu před třením o ostatní prádlo.

Kalhotky moc neždímejte, aby nedocházelo k natahování či poškození krajkového materiálu. Nejlépší je sušit kalhotky s krajkou na vzduchu nebo na suchém, stinném místě. Vyhýbejte se vysokým teplotám sušičky, které by mohly způsobit ztrátu elasticity a deformaci.

Krajkové kalhotky většinou není nutné žehlit, zejména pokud jsou vyrobeny z jemných materiálů. Pokud je to ale potřeba, použijte nízkou teplotu žehličky a žehlete pouze z rubu, aby se zabránilo poškození krajkového vzoru.

Kalhotky mějte uložené odděleně od ostatního prádla, aby se minimalizovalo tření a poškození. Ideální je používat místo s dostatečnou cirkulací vzduchu.

Krajkové kalhotky jako sexy ozdoba

Krajkové kalhotky jsou skvělou volbou pro speciální příležitosti, jako jsou romantické večery, rande nebo svatební noc. Pojďte si vybrat elegantní a sexy krajkové kalhotky z naší smyslné nabídky, které vám skvěle padnou a dodají sebevědomí.