Silikonové vaginy

Nejprodávanější

89 položek celkem
Ústa - masturbátor Stroke It Mouth
609 Kč
7100
Umělá vagina Fill Her Up!
599 Kč
7094
Kapesní vagina Eva Elfie
589 Kč
11133
Umělá vagina Doc Johnson Jessie Andrews 10647
Umělá vagina Play Solo Nurse
299 Kč
10903
Umělá vagina Play Solo Teacher
299 Kč
10902
Umělá vagina Doc Johnson Sasha Grey
599 Kč
10658
Umělá vagina Naughty Lolita To Go
509 Kč
10583
Umělá vagina Play Solo French Maid
299 Kč
10905
Umělá vagina Play Solo Dirty Cop
299 Kč
10904
Umělá ústa Doc Johnson Sasha Grey
649 Kč
10652
Umělá vagina Pussy Stroker in a Bag
329 Kč
10686
Umělá vagina Tarra White Private Legend 7110
Nahoru
Další produkty
Silikonové vaginy

Nebaví už vašeho úhoře mrskání na souši a rád by zaplul do nějaké útulné roklinky? Dopřejte mu to. Silikonové vagíny budou radostí mlaskat při každém zaplutí.

Nemáte čas lovit sexy roštěnky na baru? Silikonové vaginy věrně napodobují dámské intimní partie a na rozdíl od žen vám budou neustále k dispozici. Paráda!

Silikonová vagina je k nerozeznání od té opravdové

Každá umělá vagina ze silikonu má realisticky vymodelované stydké pysky s klitorisem a úzký tunýlek posetý stimulačními výstupky. Tyhle kočandy jsou vyrobeny z heboučkého a měkkého silikonu nebo realistického materiálu, který věrně napodobuje lidskou kůži. Dokonce u nás najdete i vaginy Fleshlight Girls, což jsou přesné odlitky známých pornohereček. 

TIP: Kdo maže, ten jede, proto nezapomeňte na lubrikační gel.

PRŮVODCE PÁNSKOU SLASTÍ: Toužíte po šikovné hračce, která uleví vaší dlani a vykouzlí silnější orgasmy? Umělých vagín a nejrůznějších honítek existuje celá řada, stačí si vybrat. Nasosejte inspiraci v článku, který vám píchne s výběrem masturbátoruYOOoo, vaše nádobíčko bude tokat blahem. 


Co je silikonová vagína?

Silikonová vagína je sexuální hračka navržená tak, aby co nejlépe napodobila dámské partie a aby vám poskytla neuvěřitelný zážitek a intenzivnější prožitek při masturbaci. Oproti jiným masturbátorům se silikonová vagína liší tím, že je zhotovena z úžasně měkkého a hebkého materiálu, který je příjemný na dotek. Prostě láska na první zásun.

Co se týče výběru, silikonové vaginy jsou k dispozici v mnoha tvarech, velikostech, barvách i provedeních, takže si určitě najdete takovou, která si získá vaše srdce.

Výhody a nevýhody používání silikonové vaginy

Silikonová vagina vám při masturbaci nabízí pocit podobný skutečné vagíně. Můžete s ní různě experimentovat a vyzkoušet nejrůznější polohy, poznat lépe svoje tělo, a dokonce s ní natrénujete výdrž. Má také tu výhodu, že si s ní můžete užít nechráněný styk, aniž byste se museli bát všemožných breberek a fujky nemocí.

V podstatě vám nabídne podobné pocity jako silikonová panna nebo torzo, ale je mnohem menší, snadno se s ní manipuluje a dokonce si ji můžete vzít i s sebou na cesty. Dokonce ji můžete přizvat i do trojky s partnerkou, takže není jen pro sólo hrátky.

A jaké má nevýhody? Stejně jako živá žena vyžaduje trochu péče a i když se snaží napodobit skutečný zážitek sebevíc, stále vám bude něco chybět. Ať už je to zbytek tělíčka, smyslné pohledy, doteky, zvučné povzbuzování nebo vzrušující vzdychání. Některé vaginy už ale zvládnou i toto.

Silikonová vagina toho umí spoustu

Silikonová vagina není jen věrnou napodobeninou dámských partií. Některé kousky umí i vibrovat, sát a dokonce i mluvit a sténat. Díky tomu si s nimi užijete ještě lepší sex.

, Tým YOO.cz

Jak používat silikonovou vaginu?

Nezapomínejte na správnou péči a hygienu. Silikonovou vaginu po každém použití důkladně očistěte zvenčí i zevnitř. Stačí k tomu teplá voda a jemné mýdlo, případně použijte dezinfekci na erotické hračky. Poté ji důkladně osušte a její povrch ošetřete speciálním pudrem.

Nezapomeňte použít dostatek gelu na vodní bázi, aby vám to dobře klouzalo a neodřeli jste si své nádobíčko. A konečně, nebojte se experimentovat a klidně ji zkombinujte i s jinými pomůckami pro muže, třeba vibračním kroužkem nebo análním kolíkem.

Existuje mnoho druhů silikonových vagín, takže si vyberte tu, která se vám nejvíce líbí a zkuste ji použít různými způsoby. Možná najdete novou techniku, která vás překvapí a přinese vám pořádný gejzír rozkoše.

Odpovědi na často kladené otázky o silikonových vaginách

Jsou silikonové vaginy bezpečné?
Ano, silikonové vaginy jsou vyrobené z materiálu, který je šetrný k lidské pokožce, silikon je dokonce hypoalergenní. Nicméně jako u jakéhokoli sexuálního aktu, je důležité používat dostatek lubrikantu a myslet na správné čištění hračky.

Jak dlouho silikonová vagina vydrží?
Silikonové vaginy jsou navrženy tak, aby vydržely dlouhou dobu. Nicméně, jejich životnost závisí na tom, jak jsou udržovány a používány. Doporučuje se čistit je po každém použití a uchovávat je v suchém a čistém prostředí.

Jak vybrat správnou velikost silikonové vaginy?
Velikost silikonové vaginy by měla odpovídat velikosti vašeho nádobíčka. Vaginy bez pouzdra se většinou přizpůsobí každé velikosti penisu, u těch s pevným pouzdrem je nutné sledovat vnitřní průměr, aby se vám do nich vešel penis. Myslete na to, že čím užší budou mít tunýlek, tím intenzivnější stimulaci zažijete, ale nic se nemá přehánět. Zásun do příliš těsného otvůrku může bolet.

Lze silikonovou vaginu používat i s partnerem?
Ano, silikonové vaginy můžete používat i s partnerem. Tyto hračky jsou ideální pro páry, které chtějí vyzkoušet nové způsoby sexuálního potěšení.

Prožijte jedinečné chvíle s vaginou ze silikonu

Silikonové vaginy jsou vynikající volbou pro všechny, kteří chtějí prozkoumat a experimentovat se sexuálními hračkami. Tak směle do toho – vyberte si z naší široké nabídky silikonových vagin a připravte se na zábavné, bezpečné a vzrušující zážitky.