41 položek celkem
Dildo Doc Johnson American Bombshell FAT MAN 10687
Skleněné dildo ICICLES No. 8
769 Kč
4674
Rovné skleněné dildo Gläs 7" Straight 6172
Anální dildo Lovetoy King-Sized Anal Dildo 6622
Skleněné dildo Sensual Glass Dolly
469 Kč
8594
Anální

Vítejte v království análních průzkumníků! Dopřejte své dírce něco lepšího, než jen zvědavé prstíky. Anální dilda ji s radostí prošťouchnou. Ať už se do akce dostane malý drobek či velký macek, s přehledem nahradí živý klacek. Anální jízda začíná!

Toužíte pořádně protáhnout svá zadní vrátka? Pořiďte si anální dildo a naplňte svůj zadeček i představy. Tihle mazlíci nikdy "nevypnou" před koncem, nechtějí předehru a jejich erekce je doslova nekonečná. YOO, vaše prdelka bude tokat blahem.

Tvary a materiály análních dild

U nás najdete anální dilda z různých materiálů – silikon, gel, sklo, kov nebo latex. Také jejich tvary jsou rozmanité – od  realistických dild, přes pomocníky, kteří jsou vytvarování tak, aby co nejlépe stimulovali prostatu, až po elegány moderních tvarů. Mňam, to bude žůžo dobrodrůžo.

NEŽ SI ZAČNETE HRÁT: Chystáte se na průzkum světa za zadními vrátky a nechcete podcenit přípravu? Zapomeňte na obavy a udělejte si klystýr. Článek o anální očistě vám prozradí, jak na to. 


Co jsou to anální dilda?

Anální dilda jsou stále oblíbenější hračkou pro dospělé. Mohou si s nimi pohrát ženy i muži, sólo hráči i partneři. Využijete je během masturbace, předehry, při sexu i během BDSM her.

Narozdíl od klasických dild jsou navržena speciálně pro bezpečné zadkohrátky a anální penetraci. Na konci mají rozšířenou základnu nebo kroužek, takže je nelze zasunout do análního otvoru celé a lze je snadno vyjmout.

Jaké typy análních dild existují?

Anální dilda existují v široké škále tvarů, velikostí a průměrů, aby vyhovovaly potřebám začátečníků i zkušených. Obecně je lze rozdělit na:

  • Tenká a hladká dilda se zúženou špičkou – jsou určena hlavně pro ty, kdo s análními hrami teprve začínají, protože usnadňují zásun.
  • Širší anální dilda s výraznější strukturou či tvarováním – nabízejí větší prožitek při zasouvání.
  • Anatomicky tvarované kousky – navržené s ohledem na stimulaci prostaty.
  • Dilda s přísavkou – můžete je použít i ve sprše, pro hands-free mastrubaci nebo jako připínák.
  • Nafukovací anální dilda – pro ještě větší kontrolu prožitků a dokonalé zaplnění zadní brány.
  • Realistická dilda – jsou ideální pro všechny, kteří i u análních her hledají věrnou napodobeninu penisu.
  • Extra velká dilda – pro ty, kdo mají rádi neomezený hluboký průnik.

Jak si vybrat anální dildo?

Anální dilda jsou k dispozici v různých velikostech, takže si vyberte takové, které odpovídá vašim zkušenostem a potřebám. Pokud nemáte moc zkušeností, začněte s menším průměrem (do 3,5 cm). Postupně se můžete propracovat k větším velikostem. Jestliže se řadíte mezi zkušené, zvolte takový průměr, který ukojí vaše choutky.

Zvažte, jaký druh stimulace preferujete a vyberte si anální dildo s tvarem, který nejvíce vyhovuje vašim momentálním choutkám a potřebám. Některá dilda mají hladký a rovný tvar, zatímco jiné mají různé výčnělky či vlny pro dodatečnou stimulaci. Tyto kousky jsou vhodné spíše pro zkušenější, protože výstupky mohou znesnadnit zasouvání podobně jako je tomu u análních kuliček.

Materiál análního dilda je důležitý z hlediska hygieny a bezpečnosti. Doporučuje se vybrat dilda vyrobená z kvalitního a bezpečného materiálu, jako je například lékařský silikon, sklo nebo nerezová ocel. Tyto materiály jsou hladké, hypoalergenní a snadno se čistí. Materiál ovlivní i ohebnost a měkkost dilda. Snad nejměkčí a nejohebnější jsou realistické materiály.

Při výběru análního dilda se ujistěte, že má dostatečnou bezpečnostní základnu nebo rukojeť, která zabrání příliš hlubokému zavedení a zajišťuje snadné ovládání a manipulaci. Bezpečnostní základna je důležitá pro prevenci nechtěného vklouznutí dilda do konečníku.

Vyzkoušejte anální dildo s přísavkou

Jestliže máte při masturbaci rádi volné ruce, vyberte si anální dildo s přísavkou. Nejenže ho můžete přicucnout k prakticky jakémukoliv hladkému a čistému povrchu, ale navíc jej můžete připnout do postroje a použít jako připínák.

, Tým YOO.cz

Jak správně používat anální dildo?

Použití análního dilda může být vzrušující a příjemnou zkušeností pro ty, kteří hledají nové způsoby, jak zažít sexuální potěšení. Zaměřením na erotogenní zóny vašeho těla můžete vytvořit jedinečnou, zvýšenou úroveň prožitku, která vás může překvapit a vzrušit.

Stejně jako u každého nového druhu sexuální aktivity je důležité být před použitím análního dilda připraven a mít znalosti o bezpečnosti. Vždy se ujistěte, že jste hračku očistili, použijte hodně lubrikantu a začněte pomalu a nikam nespěchejte. Nikdy nechoďte přes bolest a pokud se nebudete cítit ve své kůži, raději nechte anální hrátky na jindy.

U análních her byste měli být uvolnění. Vytvořte si tedy příjemné a bezpečné prostředí a vzrušující atmosféru. S uvolněním mysli a odplavením stresíků vám pomůže i klystýr provedený před samotným hraním. Budete tak mít jistotu, že vše proběhne “hladce a čistě”.

Při zásunech se nebojte experimentovat a vyzkoušejte různé sexuální pozice, úhly zásunu a rychlost přírazů. Poslouchejte své tělo a najděte si takovou pozici a způsob stimulace, který vám bude nejpříjemnější.

Anální dildo klidně zkombinujte s dalšími hračkami, třeba vibrátorem, masturbátorem nebo stimulátorem klitorisu. Znásobíte tak prožitou rozkoš a zažijete intenzivnější orgasmus.

TIP: Anální radovánky vám usnadní speciální uvolňující gely.

Jak se správně starat o anal dildo?

Péče po hraní s anal dildem je stejně důležitá jako péče před hraním. Hračku vždy udržujte čistou – nezapomeňte ji čistit jak po hraní, tak i před ním. Anální dildo umyjte teplou vodou a mýdlem a vždy jej raději dočistěte pomocí speciálního dezinfekčního prostředku na erotické pomůcky. Čistitč pomůže zlikvidovat všechny breberky a bakterie.

Anální dilda uchovávejte na suchém a bezprašném místě mimo dosah tepelných zdrojů a slunečních paprsků. Nikdy by se neměla dotýkat jiných hraček, takže je uložte buď do původního obalu, nebo do kufříku či taštičky.

Vždy volte správný lubrikační gel – na hračky ze silikonu, TPE a TPR nesmí přijít silikonový lubrikáč. Lubrikant na vodní bázi je kámoš s každým materiálem, takže u něj nemusíte nic řešit.

Poznejte kouzlo análních dild

Pokud máte zájem o prozkoumání světa za zadní bránou, pak jsou anální dilda skvělým začátkem. Vyrábějí se v mnoha tvarech a velikostech, takže si můžete najít takové, které je pro vás ideální. Podívejte se na širokou nabídku anal dild na Yoo.cz. Máme pro každého něco!