1909 položek celkem
Lubrikační gel LONA - dráždivý  130 ml 503
Párový vibrátor Satisfyer Double Classic 5385
Nahoru
Další produkty
Pro ženy

Dámy, povinnosti v domácnosti počkají. Zasloužíte si přeci péči. Raději nechte vibrátor, aby namasíroval váš bod G, nebo zaúkolujte dildo s nekonečnou erekcí. A ještě předtím, než vás stimulátor klitorisu vystřelí až na vrchol, venušiny kuličky a vaginální činky procvičí vaše pánevní svalstvo.

Erotických pomůcek pro ženy existuje nekonečně mnoho. Toužíte zazářit na rande, udělat si dobře nebo dosáhnout pořádného orgasmu? YOO, u nás najdete úplně všechno.

Jaké existují erotické pomůcky pro ženy?

Chcete si to udělat hezký? Vibrátory a dilda jsou v mnoha ohledech lepší a všestrannější než muži. Stále čekáte na orgasmus? Vyzkoušejte stimulátory klitorisu (například oblíbené Satisfyery) a už čekat nebudete. Své lůno pak udržíte v kondici s pomocí venušiných kuliček a vaginálních činek, které vám také zajistí silnější orgasmy.

V drogerii a doplňcích pak naleznete nejrůznější sexuální zlepšováky v podobě afrofiziak, stimulačních gelů a krémů, voňavek, kosmetiky či menstruačních houbiček. Tak šupky dupky, ať vám nic neuteče.

TIPToužíte zazářit na rande, udělat si dobře nebo dosáhnout pořádného orgasmu? Erotických pomůcek pro ženy je nekonečně mnoho. Pro usnadnění výběru zapátrejte v našem průvodci erotickými pomůckami pro ženy a vyberte si tu nejlepší hračku nebo sexuální zlepšovadlo.


Co jsou erotické pomůcky pro ženy?

Erotické pomůcky pro ženy jsou speciální produkty navržené tak, aby vám pomohly objevit vaši sexualitu a přinést do života další rozměr intimity. Nejen že vám pomohou dosáhnout maximálního potěšení, ale také díky nim lépe poznáte své tělo a zjistíte, co vám přináší nejvíce potěšení. Dokonce vám pomohou s některými intimními problémy – např. posílí pánevní dno, sníží stres nebo usnadní dosažení orgasmu.

Erotické hračky a další doplňky pro ženy nejsou určeny jen pro sólo hráčky, ale své místo najdou i u žen, které žijí v páru. Dají se totiž použít i ke zvýšení potěšení a intenzivnějšímu prožitku během předehry i sexu samotného, případně uspokojí choutky, pokud je partner mimo domov nebo zrovna nemůže.

Typy erotických pomůcek pro ženy

Na trhu je k dispozici mnoho typů erotických pomůcek pro ženy, které mohou být použity ke zvýšení sexuálního potěšení a uspokojení. Některé z nejčastějších typů erotických pomůcek pro ženy jsou:

  • Vibrátory – jsou navrženy tak, aby vibracemi potěšily klitoris, bod G a další erotogenní zóny.
  • Dilda – nevibrační hračky, které se používají k zásunům do vaginy nebo análního otvoru. Často napodobují velikost a tvar penisu.
  • Stimulátory klitorisu – potěší klitoris na mnoho způsobů, např. pomocí vibrací, pulzací nebo sání.
  • Anální pomůcky – poskytují stimulaci při anální penetraci. Mohou být ve formě análních kolíků, vibrátorů nebo různých druhů dild.
  • Venušiny kuličky a činky – poskytují stimulaci při nošení uvnitř vaginy a mohou být použity k posílení svalstva pánevního dna.
  • Vakuové pumpy na vaginu i prsa – slouží k napumpování pořádné dávky krve do dané oblasti, takže je pak citlivější na jakýkoliv podnět.

Jak vybrat správnou erotickou pomůcku pro ženy?

Nejprve si rozmyslete, jaký druh stimulace chcete vyzkoušet, případně jaký vám vyhovuje nejvíce. Nebo potřebujete vyřešit nějakou tu sexuální potíž? Podle toho volte správný typ erotické pomůcky. Některé ženy preferují klitorální stimulaci, zatímco jiné mohou preferovat vaginální stimulaci, kombinaci obojího nebo stimulaci zadečku či ňader.

Pokud se potýkáte s oslabeným pánevním svalstvem nebo mu chcete předejít, vyberte si venušiny kuličky nebo vaginální činku. Máte problém s příliš úzkou vaginou? Zkuste vaginální dilatátory. Dosahujete obtížně orgasmu? Vyzkoušejte vakuovou pumpu nebo stimulační gel. Pro povzbuzení libida zase můžete vyzkoušet afrodiziaka.

Jakmile máte rozmyšlený typ pomůcky, zaměřte se na její design, velikost a tvar. Tyto parametry totiž ovlivní to, jak moc si s danou pomůckou užijete, jak příjemné to pro vás bude a jak vám bude hračka vyhovovat.

Promyslete si také materiály, které ovlivní nejen bezpečnost pro vaše tělo, ale i ohebnost a měkkost hračky. Snad nejoblíbenější jsou silikonové pomůcky, a to díky své hladkosti a hypoalergenním vlastnostem. Hodně oblíbené jsou i realistické materiály, které jsou měkké a na dotek připomínají lidskou pokožku.

Pokud se rozhodnete pro pokročilejší erotickou pomůcku, zvažte její funkce a způsob ovládání. Vibrační pomůcky mají různé rychlosti nebo vzorce vibrací, jiné hračky vám nabídnou i méně tradiční druhy stimulace, jako jsou rotace, přírazy, sání, pulzace a další. Některé hračky můžete ovládat dálkově nebo pomocí mobilní aplikace.

Pokud se ráda cachtáte, nezapomeňte na 100% voděodolnost. Jestliže je pro vás důležitá diskrétnost, zvažte i hlasitost a možnost snadného skladování erotické pomůcky.

Které erotické pomůcky pro ženy rozdávají nejvíce radosti?

Naše zákaznice (a hlavně sledující našeho YOOčkového instagramu) si zamilovaly pulzační stimulátory klitorisu Satisfyer. Mezi další oblíbené pomůcky pro ženy, které slouží pro jejich potěšení, pak patří neunavitelné přirážecí vibrátory a dilda s přísavkou (tu oceníte v hlavně případech, kdy chcete mít volné ruce).

, Tým YOO.cz

Odpovědi na často kladené otázky

Může používání erotických pomůcek způsobit bolest nebo nepohodlí?
Pokud se používají správně a případně i s dostatečným množstvím lubrikantu, tak nezpůsobují nepohodlí ani bolest. Pokud se objeví nějaké problémy, je důležité přestat pomůcku používat a vyhledat lékařskou pomoc, pokud je to nutné.

Může používání erotických pomůcek pro ženy vést k infekcím?
Jestliže je používáte správně a pravidelně je čistíte, neexistuje větší riziko infekce než při běžném sexuálním styku.

Je možné používat erotické pomůcky, pokud mám alergii?
Ano, existují různé druhy materiálů, které jsou hypoalergenní. Pokud máte citlivou pokožku nebo jste alergičtí na některé látky, měli byste zvolit erotické pomůcky z bezpečných materiálů, jako je například silikon nebo sklo.

Jaký typ erotické pomůcky bych měla zvolit?
Existuje mnoho typů erotických pomůcek, a volba závisí na vašich individuálních potřebách a představách. Pokud se jedná o vaše první erotickou pomůcku, začnete s něčím jednoduchým, jako je například vibrátor. Pokud máte specifické představy o tom, co vás vzrušuje, můžete zvolit pomůcku, která bude tomuto požadavku vyhovovat.

Tipy, jak z erotické pomůcky pro ženy vytěžit maximum

Aby bylo možné z těchto hraček vytěžit maximum, je důležité vybrat si správnou pomůcku pro své potřeby a naučit se ovládat všechny její funkce. Proto si nejprve přečtěte pořádně návod, abyste věděli, jak vibrátor nebo jinou hračku správně používat.

Začněte s menšími hračkami se základními funkcemi, a postupně přecházejte na výkonnější pomůcky a různé specialitky. Nebojte se experimentovat a vyzkoušjte nové pozice a techniky i kombinace s jinými hračkami. Pro zvýšení prožitku používejte lubrikační gel, nejlépe hřejivý nebo chladivý, případně vyzkoušejte stimulační gely.

Jak se starat o erotické hračky pro ženy

Pamatujte si, že každá erotická hračka pro ženy může mít specifické požadavky na péči, takže si nejprve přečtěte návod a dodržujte pokyny od výrobce.

Důležité je hračku důkladně čistit před a po každém použití. Používejte speciální čistící prostředky určené pro erotické pomůcky nebo teplou vodu a jemné mýdlo. Po umytí pomůcku důkladně osušte. Hračky z realistického materiálu je potřeba navíc napudrovat ošetřujícím pudrem.

Při použití erotické pomůcky doporučujeme používat lubrikant na bázi vody, který je bezpečný pro použití s většinou materiálů. Silikonové lubrikanty nesmíte používat na silikon, TPR, TPE a některé druhy PVC.

Po čištění a vysušení hračku skladujte odděleně od ostatních pomůcek, aby se zabránilo jejich vzájemnému kontaktu a poškození. Můžete použít původní obal, případně látkový pytlík nebo speciální kufřík na erotické hračky. Tak svoji hračku ochráníte i před prachem (a zvědavýma očima).

Vyberte si tu pravou erotickou hračku pro ženy

Na trhu je k dispozici spousta erotických pomůcek pro ženy, které posunou vaše potěšení a uspokojení na novou úroveň. Máme pro vás spoooustu žůžo hraček – pojďte si vybrat tu svou.