BDSM pomůcky na penis a varlata

Nejprodávanější

37 položek celkem
Pás cudnosti, kovový (klícka na penis) 2863
Natahovač varlat Oxballs Squeeze
579 Kč
6809
Magnetický natahovač varlat, 234 g
739 Kč
5397
Magnetický natahovač varlat, 341 g
929 Kč
5422
Samostahovací erekční kroužek Lasso Ring 4986
Latexový postroj na penis a varlata Rimba 5506
Penis / varlata

Připravte své nádobíčko na pořádnou rozkoš i příjemnou bolest. Pásy cudnosti a klece na penis uvězní všechny neposedné ptáčky, elektrostimulace přidá vašim hrátkám jiskru. A pokud budete chtít, těžká závaží vám natáhnou varlata až ke kolenům.

Trápeníčko genitálií (neboli CBT) mají v oblibě především masochisti libující si v intenzivní bolesti a submisivně orientovaní muži, které vzrušuje ponižování ze strany sexuálního partnera a pocit naprosté odevzdanosti. Yooo, slast a potěšení má mnoho podob.

Jaké existují BDSM pomůcky na penis a varlata?

Milujete pocit, když vám koule hlasitě pleskají o stehna? Pak sáhněte po natahovačích varlat. V případě, že koule raději drtíte, tak si nenechte ujít lisy a drtiče na varlata. Auuu, to bude slast.

Nebo vás láká elektrosex? V malých dávkách je elektrosex ohromně příjemná záležitost. Vysoké dávky proudu pak tuto praktiku mění v bolestivou torturu. Mňam!

Pokud si rádi hrajete na doktory, nebo chcete parnerovi uzmout moc nad močením či výstřiky, mrkněte se na dilatátory.

A jestlipak víte, co je pro chlapa nejhorší? Když si nemůže sahat na bimbase, kdykoliv si zamane – s tím vám hravě pomohou pásy cudnosti pro muže.

TIP: Milujete bolest? Vyzkoušejte CBT, na které vaše nádobíčko jen tak nezapomene. Drsné CBT praktiky zahrnují například kopání do koulídrcení koulí (mačkáním či pošlapáním)elektrošoky do penisuspanking genitáliínatahování nebo sounding. Pro někoho velké ááááu, pro jiného slastné wáááu. Nasosejte inspiraci v článku o mučení penisu a varlat.