Dodání do Vánoc garantujeme do pondělí 18. prosince 14:00, při objednávce produktů, které jsou skladem.
42 položek celkem
Natahovač varlat Oxballs Squeeze
579 Kč
6809
Magnetický natahovač varlat, 341 g
929 Kč
5422
Pás cudnosti, kovový (klícka na penis) 2863
Nahoru
Další produkty
Penis / varlata

Připravte své nádobíčko na pořádnou rozkoš i příjemnou bolest. Pásy cudnosti a klece na penis uvězní všechny neposedné ptáčky, elektrostimulace přidá vašim hrátkám jiskru. A pokud budete chtít, těžká závaží vám natáhnou varlata až ke kolenům.

Trápeníčko genitálií mají v oblibě především masochisti libující si v intenzivní bolesti a submisivně orientovaní muži, které vzrušuje ponižování ze strany sexuálního partnera a pocit naprosté odevzdanosti. Yooo, slast a potěšení má mnoho podob.

Jaké existují BDSM pomůcky na penis a varlata?

Milujete pocit, když vám koule hlasitě pleskají o stehna? Pak sáhněte po natahovačích varlat. V případě, že koule raději drtíte, tak si nenechte ujít lisy a drtiče na varlata. Auuu, to bude slast.

Nebo vás láka elektrosex? V malých dávkách je elektrosex ohromně příjemná záležitost. Vysoké dávky proudu pak tuto praktiku mění v bolestivou torturu. Mňam!

A jestlipak víte, co je pro chlapa nejhorší? Když si nemůže sahat na bimbase, kdykoliv si zamane – s tím vám hravě pomohou pásy cudnosti pro muže.

TIP: Milujete bolest? Vyzkoušejte CBT, na které vaše nádobíčko jen tak nezapomene. Drsné CBT praktiky zahrnují například kopání do koulídrcení koulí (mačkáním či pošlapáním)elektrošoky do penisuspanking genitáliínatahování nebo sounding. Pro někoho velké ááááu, pro jiného slastné wáááu. Nasosejte inspiraci v článku o mučení penisu a varlat.