Údržba a čištění pomůcek

Nejprodávanější

24 položek celkem
Lesk na latex ve spreji LATE X  100 ml
179 Kč
255
Dezinfekční sprej Satisfyer Woman  300 ml 8938
Lesk na latex ve spreji, 400 ml
299 Kč
332
Ošetřující pudr S8, 60 g
99 Kč
6645
Ošetřující pudr Vac-U Powder, 28 g
239 Kč
10646
Ošetřující pudr Fleshlight, 118 ml
259 Kč
734
Ošetřující pudr ULTRASKYN Refresh Powder 5281
Balzám na kůži BANG MINI UNIVERSAL  40 g 7566
Údržba a čištění

Dopřejte svým mazlíkům prvotřídní péči. Čisticí prostředky hračky šetrně vypucují a připraví je na příští číslo. Ošetřující pudry zajistí, že se vaše umělé vaginy a silikonové přítelkyně jen tak nenatrhnou a budou neodolatelně hebké. A pokud patříte mezi “gumáky“, nezapomeňte na nezbytnou údržbu latexu.

Všechny hračky chtějí zůstat dlouho krásné a užívat si s vámi každou chvilku na maximum. Potřebují jen trochu péče.

Jak udržovat a čistit erotické pomůcky?

Před i po každém použití umyjte svého mazlíka teplou vodou a antibakteriálním mýdlem. Po použití je můžete hračku pošplíchat speciálním dezinfekčním přípravkem na erotické pomůcky, který zahubí všechny případné breberky. Jupí!

Zapiště si za uši, že pomůcky z TPR, TPE a tzv. "umělé kůže" (např. Nature Skin, Fanta Flesh, Ultraskyn) je po osušení nutné přepudrovat, aby se zabránilo slepování materiálu. 

Péče o latex a kůži

U nás najdete i přípravky pro údržbu kůže a latexu, protože i tyto materiály vyžadují spešl péči.

Aby se latex krásně blýskal, musí se leštit. Pro snadné oblékání je potřeba jej pudrovat nebo natírat silikonovým olejem či gelem. Kůži je zase potřeba pravidelně impregnovat, aby zbytečně nevyschla a nepopraskala.

TIP: Všechny hračky chtějí zůstat dlouho krásné a užívat si s vámi každou chvilku na maximum. Potřebují jen trochu péče. Přečtěte si kompletní tahák, jak se o své pomůcky starat tak, aby vydržely co nejdéééle.