38 položek celkem
Dilatátor s kuličkami, 8 mm
389 Kč
2860
Dilatátor - stupňovitý, 5-8 mm
389 Kč
2859
Dilatátor - kolík do penisu (dutý)  7 mm 2870
Urethral sounding

Penis můžete strkat úplně kamkoliv, ale strkat si něco do penisu? Hotový labůžo! Ať už si toužíte otevřít domácí kliniku nebo jen experimentovat, tady najdete vše potřebné. Dilatátory, sondy, katetry i kolíky do penisu pořádně prošťouchnou vaše trubky. A ani něžné pohlaví nepřijde zkrátka, stačí mrknout na dilatátory pro ženy.

Urethral sounding je vzrušující praktika, která potěší všechny milovníky experimentování, BDSM a klinik hrátekV rámci této praktiky budete stimulovat svou močovou trubici různými šikovnými udělátky, čímž si přivodíte spoustu slastných pocitů (a dost možná i orgasmus).

Pomůcky pro sounding

Dilatátory a sondy (jako sondy označujeme dlouhé dilatátory) slouží k postupnému roztahování a stimulaci močové trubice, laskání prostaty z jiného konce a stimulaci vnitřní části klitorisu. Spousta z nich má různě drážkovaný povrch pro ještě mňamóznější zážitek.

Duté a dostatečně dlouhé katétry vám poslouží k odvodu zlatavého moku z močového měchýře, nebo naopak k napouštění vody dovnitř.

Naopak penis plugy (neboli kolíky do penisu) jsou mnohem kratší – slouží tak k příjemnému roztažení menšího kousku močové trubice a případnému zabránění výstřiku. Některé poslouží i jako netradiční ozdůbka penisu.

TIP: Zajímá vás, co je sounding nebo jak se správně vycévkovat? Přečtěte si článek o soundingu a zjistěte, jaký vercajk budete potřebovat k tomu, abyste si pořádně protáhli trubky, a navíc si to náááramně užili.


Proč se lidem líbí dilatace močové trubice?

Někteří lidé rádi experimentují a objevují nové sexuální praktiky. To jim přináší svěží vítr do sexuálního života a možnost objevit nejrůznější druhy stimulace a potěšení, díky kterým zažijí intenzivnější prožitek.

V některých BDSM vztazích může být dilatace močové trubice vnímána jako hra s dominancí a submisivitou. Při této praktice se totiž plně vkládáte do rukou partnera a necháváte jej ovládnout své intimní partie. Sounding může být formou trestu, odměny i ponížení. Dominantní partner totiž ovládne díky cévkám i vaše močení.

Někteří lidé mohou cítit sexuální vzrušení z toho, že se věnují praktikám, které jsou tabu nebo vybočují z tradičního vnímání sexuality. Pro ně může být sama ta zakázanost nebo odlišnost přitažlivá. Dilatace močové trubice může být i formou fetiše, kdy tyto hrátky prohlubují prožitek.

V neposlední řadě může být sounding součástí role play – především během klinik her na doktora a pacienta. Díky nástrojům pro dilataci močové trubice a provádění "lékařských" úkonů se dostanete do své role a snadno vytvoříte tu pravou lékařskou atmosféru.

Urethral sounding jako hra

Pokud si chcete užívat sounding během klinik her, bude se vám hodit i sexy kostým zdravotní sestřičky. Snáze se tak dostanete do své role.

, Tým YOO.cz

Jak na bezpečnou dilataci močové trubice

Než začnete používat dilatátory močové trubice, je důležité se seznámit s návodem k použití a všemi bezpečnostními pravidly, která se soundingem souvisí. Také myslete na důkladnou hygienu – před soundingem si vždy důkladně umyjte ruce a vydezinfikujte dilatátor pomocí čističe na erotické hračky.

Dále je důležité mít na paměti, že dilatace močové trubice vyžaduje sebeovládání a pozornost k vlastnímu tělu. Nikdy nespěchejte a postupujte pomalu a opatrně. Nechoďte přes bolest a pokud se cítíte nervózní nebo máte pocit, že něco není v pořádku, raději to nechte na jindy. Jen tak předejdete zbytečnému poranění.

Vždy používejte dostatečné množství lubrikačního gelu. Nejlepší je použít co nejčistší lubrikant na vodní bázi, který po hraní snadno vymyjete z močové trubice během močení.

Objevte kouzlo soundingu

Vyberte si z naší bohaté nabídky pomůcek pro sounding a objevte kouzlo vzrušující dilatace močové trubice. Přinese do vaší ložnice svěží vítr a dá vám možnost prozkoumat své tělo a poznat nové druhy rozkoše. Mňam.