63 položek celkem
Opravný kondicionér Ecooking, 250 ml
419 Kč
9545
Nahoru
Další produkty
Péče o vlasy

Říká se, že vlasy jsou koruna krásy. YOOoo, je to tak. Rozlučte se s nevzhledným vrabčím hnízdem, suchou slámou, mastnotou i lupy – tady najdete vše potřebné pro péči o vlasy. Jupí, takovou kštici vám budou všichni závidět.

Vlasy jsou koruna krásy, to přece každý ví. Pro udržení kštice v dokonalém stavu je důležitá důkladná a pravidelná péče pomocí speciálních přípravků vlasové kosmetiky. Krásné vlasy jsou totiž zárukou přitažlivého vzhledu. YOOooo, tak mrkněte na přípravky pro péči o vlasy a udělejte dojem na své okolí.

Péče o vlasy – jaké přípravky existují?

Šampony čistí vlasy i pokožku hlavy, některé podporují růst vlasů, jiné jsou vhodné pro péči o barvené vlasy nebo vám zase mohou pomoct s vypadáváním a lupy. Stačí si jen vybrat ten správný.

Kondicionéry nahrazují ztracenou vlhkost vlasu po použití šamponu. Také vlásky uhlazují, zvyšují jejich lesk, snižují statickou elektřinu a usnadňují následující styling.

Masky, oleje, séra a tonika vlasy regenerují, dodávají jim sílu, hydratují… zkrátka a jednoduše, tyto přípravky jsou důležitou potravou pro naše vlasy. Mňam!

Přípravky pro styling napomáhají vytvarovat, upravit i zafixovat vlasy do požadovaného účesu. Vrrr, díky těmto zlepšovákům budete šik!