Natahovače penisu (extendery)

Nejprodávanější

3 položek celkem
Natahovače penisu

Nenarostl? Nevadí. Natáhněte ho až k oblakům! Natahovače penisu promění průměrného ptáčka v nadupaného dravce. S přibývajícími centimetry bude vaše sebevědomí vyšší a vy spokojenější. YOOoo, to je ono!

Existuje metoda, pomocí které můžete vaši třetí nohu prodloužit až o několik centimetrů. Hurá! A nemusíte se bát, operace to není. Řezání do těla je zbytečně nákladné, a navíc riskujete, že se váš válečník v boji za orgasmus už nepostaví.

Jak fungují natahovače penisu (extendery)?

Natahovače penisu (extendery) fungují na principu natahování tkání. Ale bez bolesti! Nepředstavujte si těžká závaží visící až u kolen, ale sofistikovaná udělátka, která se pyšní vysokou bezpečností a účinností.

Základním principem natahovačů penisu je vytvoření mírné a kontrolované tahové síly na penis. Ta působí na tkáně penisu a vyvolává proces zvaný "trakce". Trakce je biologický proces, při kterém dochází k roztažení tkáně pod vlivem tahu. Tuto sílu můžete nastavit tak, aby byla dostatečně velká, ale zároveň nebyla nepohodlná nebo bolestivá.

TIP: Možná nevíme, jak proměnit užovku v anakondu, ale zato víme, jak prodloužit penis o pár centimetrů. Zajímá vás, jestli existují i jiné zlepšováky než natahovače? Přečtěte si přehled všech dostupných metod pro zvětšení penisu, které vám mohou dopomoci k většímu nádobíčku. Jupíí! 


Jaká je účinnost extenderů?

Výsledky natahování penisu jsou individuální, podle výrobců se však vaše kopí může za měsíc pravidelného nošení protáhnout až o 0,5 cm. Takže po půl roce můžete mít vercajk až o 3 – 4 cm delší a o 1 cm širší.

Dosáhnout viditelných výsledků při používání natahovačů penisu vyžaduje dlouhodobou pravidelnost a trpělivost. Nenechte se tedy rohodit tím, že za týden používání extenderu neuvidíte žádné výsledky. Zde opravdu platí: "Kdo si počká, ten se dočká".

Jak používat natahovač penisu

  1. Před použitím natahovače si důkladně umyjte ruce a také penis. Ujistěte se, že natahovač je čistý a v dobrém stavu.
  2. Připevněte natahovač na penis (nesmí být ve ztopořeném stavu, max. “na půl”). Penis protáhnete skrze kroužek u jeho základny a kolem žaludu utáhnete smyčku tak, aby vás neškrtila nebo nezpůsobovala bolest.
  3. Nastavte potřebnou tahovou sílu – penis musí být místně natažený, ale zároveň nesmí být tah bolestivý.
  4. Dodržujte doporučenou dobu nošení stanovenou výrobcem. Běžně se doporučuje nosit natahovač několik hodin denně.
  5. Během používání natahovače může být kůže podrážděná. Pokud se tak stane, dejte penisu a kůži dostatek času k zotavení. Můžete také použít lubrikační gel nebo jiné hydratační přípravky, abyste minimalizovali podráždění.

Čím podpořit účinek natahovače penisu?

'Kůra' natahovačem není na týden ani na měsíc. Trvá to. Pokud chcete výsledek extenderu podpořit, mrkněte se na prášky a gely na zvětšení penisu, které podporují prokrvování penisu a zvětší kapacitu topořivých tělísek.

Sportovci znají na vlastní kůži, že jen cvičení nestačí. Roste až dobře živené tělo. Za mne takto fungují i doplňky pro zvětšení penisu při používání natahovačů – pomáhají regenerovat mikrotrhlinky.

, Tým YOO.cz

Bezpečnostní tipy pro extender

Důležité je pečlivě se seznámit s návodem k použití a dodržovat pokyny. Pokud budete natahovač penisu používat neodborně nebo nedodržíte pokyny výrobce, můžete si způsobit podráždění, zranění nebo jiné problémy.

Respektujte doporučenou délku nošení stanovenou výrobcem. Pokud budete natahovač penisu nosit po příliš dlouhou dobu nebo při příliš silném tahu, může vám způsobit podráždění, otoky nebo poranění kůže. Někteří lidé mohou mít i alergickou reakci na materiál použitý u natahovačů.

Natahovače penisu nemusí být vhodné pro lidi s některými zdravotními problémy, např. s krevním oběhem, problémy s kůží či penisem. Pokud máte jakékoliv obavy, zkonzultujte raději použití natahovače penisu se svým lékařem.

Vyberte si svůj natahovač penisu

Natahovač penisu vám může zvětšit nejen penis, ale i sebevědomí. Pojďte si vybrat z naší nabídky extenderů ten svůj a vydejte se na cestu za lepšími sexuálními zážitky.