56 položek celkem
Bondage postroj s obojkem a pouty Bad Kitty 6219
Bondage set saténových stuh Bad Kitty  5 ks 8799
Hedvábná pouta na ruce Bijoux Indiscrets 2959
Korková pouta na ruce Vegan Fetish
519 Kč
9050
Kožená pouta na ruce s karabinkou ZADO
749 Kč
2068
Luxusní pouta na nohy Taboom
609 Kč
8158
Luxusní pouta na ruce Obsessive Shelle
349 Kč
8430
Luxusní pouta na ruce Taboom
569 Kč
8157
Nahoru
Další produkty
Erotická pouta

Nasaďte své polovičce klepeta, ať se tolik necuká! Erotická pouta spolehlivě znehybní ruce i nohy. Popusťte uzdu fantazii, pevně je utáhněte a hra může začít. Vyzbrojeni pouty můžete být kýmkoliv, třeba sexy policistkou či nemravným bachařem.

Bez bondage by bylo BDSM o ničem, to přece každý ví. Úplným začátečníkům (a koneckonců i zkušeným experimentátorům) k omezování pohybu nejlépe poslouží erotická pouta – stačí zacvaknout a je to! Pouty zafixujete nejen končetiny k sobě, ale připoutáte jimi třeba i ruce k pelesti postele či nohy k topení.

Typy erotických pout

U nás najdete vše – od základních kovových pout přes koženkové s kožíškem až po erotická pouta z pravé kůže nebo latexu. Mezi klasiky patří erotická pouta na ruce či nohy. Pro luxusní fajnovku si nachystejte ozdobná pouta. Pro maximální znehybnění zvolte pouta na postel. YOO, konečně vám láska nikam neuteče.

TIP: Ještě jste bondage s erotickými pouty nikdy nezkoušeli? Tak hurá na to, než vám vaše polovička uprchne z postele. Ale nebojte, omezovat pohyb je brnkačka a zvládnou to i úplní začátečníci. Mrkněte se na našeho vychytaného průvodce Jak na bondage, kde se dozvíte o dalších pomůckách i bezpečnostních pravidlech. 


Co jsou erotická pouta?

Erotická pouta jsou jednou z nejpopulárnějších pomůcek pro páry a jednotlivce, kteří si rádi hrají a experimentují v ložnici, nebo mají rádi bondage hrátky. Nejenže vytvářejí prvek vzrušení během intimních chvil, ale mohou také pomoci vnést do hry kontrolu a moc. Snadno jimi totiž omezíte pohyb partnera. Jak moc, to už je jen na vás a vaší kreativitě.

Můžete použít pouta na ruce či nohy a spoutat mu končetiny, připoutat jej k posteli nebo topení, a nebo jej spoutat v dosti nepříjemné pozici. YOOoo, to bude parádička!

Co je třeba zvážit při nákupu BDSM pout?

Při nákupu BDSM pout se zaměřte hlavně na materiály, design a bezpečnost. Pro ty, co s bondage začínají, je ideální zvolit pouta z měkkých materiálů, jako je koženka nebo silikon, případně taková, která mají vnitřní stranu změkčenou kožíškem nebo plyšem. Kožená a kovová pouta jsou vhodná spíše pro ty, kteří to mají rádi drsnější a divočejší.

Design je také důležitý (pouta se vám prostě musí líbit na pohled), ale hlavně nezapomeňte na bezpečnost. Zkontrolujte, zda jsou pouta vyrobena z nezávadných materiálů a nejsou příliš těsná, aby nezpůsobila žádné poškození těla.

Pro začátek jsou ideální BDSM pouta se zapínáním na suchý zip, která jednoduše utáhnete podle potřeby, ale partner je snadno a rychle sundá, když už toho na něj bude moc. Oblíbená jsou i pouta se zapínáním na přezku – některá lze dokonce zamknout na zámek. Dávejte si ale pozor, abyste neztratili klíček! Kovová pouta by měla mít bezpečnostní pojistku, aby šla odemknout i bez klíčku.

Tipy, jak používat erotická pouta

Prvním krokem v bondage hrách je komunikace s vaším partnerem a stanovení jasných klíčových slov nebo gest, které signalizují, že je potřeba okamžitě zastavit hru. Dále je důležité zvolit správnou velikost a materiál pout, aby byly pohodlně nositelné a příjemné na dotek (pokud tedy chcete svému miláčkovi dopřát pohodlí a nechcete jej pořádně potrápit).

Buďte ohleduplní k potřebám vašeho partnera a dbejte na bezpečnost a zdraví všech zúčastněných a nakonec, nechte volný průběh své kreativitě a vyzkoušejte různé různé polohy a kombinaci s dalšími BDSM pomůckami, aby vaše erotické hrátky byly co nejzajímavější.

Vyberte si svá BDSM pouta ještě dnes

Erotická pouta představují vzrušující způsob, jak si zpestřit sexuální život. Ať už s bondage teprve začínáte, nebo jste zkušenější, pro každého máme ta pravá BDSM pouta pro příjemný zážitek! Tak na co ještě čekáte? Pojďte si vybrat.