35 položek celkem
SCANDAL Pouta na postel
ZDARMAZDARMA
1 399 Kč
2433
SCANDAL Univerzální pouta na ruce nebo nohy 2437
SCANDAL Poutací kříž na postel
ZDARMAZDARMA
1 299 Kč
2833
Kožená pouta na ruce s karabinkou ZADO
679 Kč
2068
Plyšová pouta na postel Bad Kitty
699 Kč
6222
SCANDAL Sada pout na ruce a nohy
939 Kč
2811
Bondage postroj s obojkem a pouty Bad Kitty 6219
Luxusní pouta na ruce Taboom
549 Kč
8157
Pouta na ruce Taboom
509 Kč
10567
Luxusní pouta na nohy Taboom
509 Kč
8158
Pouta na ruce s popruhy na dveře Taboom
669 Kč
10560
SCANDAL Univerzální nastavitelná pouta 6236
Luxusní pouta na zápěstí a stehna Taboom 8163
Pouta na postel Bad Kitty, červená
999 Kč
8797
Kožená pouta na ruce KARESS MEGAN
ZDARMAZDARMA
1 299 Kč
10718
Světélkující pouta na ruce Taboom
469 Kč
10553
Tenká pouta na ruce MAZE, černá
699 Kč
8087
Široká pouta na ruce MAZE, černá
799 Kč
8085
Kožený obojek a pouta na ruce ZADO
ZDARMAZDARMA
1 099 Kč
3803
Pouta na ruce Blaze
439 Kč
10962
Poutací kříž s pouty Heavy Duty Hogtie Kit 2461
Poutací BDSM kříž na zeď ZADO
ZDARMAZDARMA
6 499 Kč
3696
Erotická pouta

Nasaďte své polovičce klepeta, ať se tolik necuká! Erotická pouta spolehlivě znehybní ruce i nohy. Popusťte uzdu fantazii, pevně je utáhněte a hra může začít. Vyzbrojeni pouty můžete být kýmkoliv, třeba sexy policistkou či nemravným bachařem.

Bez bondage by bylo BDSM o ničem, to přece každý ví. Úplným začátečníkům (a koneckonců i zkušeným experimentátorům) k omezování pohybu nejlépe poslouží erotická pouta – stačí zacvaknout a je to! Pouty zafixujete nejen končetiny k sobě, ale připoutáte jimi třeba i ruce k pelesti postele či nohy k topení.

Typy erotických pout

U nás najdete vše – od základních kovových pout přes koženkové s kožíškem až po erotická pouta z pravé kůže nebo latexu. Mezi klasiky patří erotická pouta na ruce či nohy. Pro luxusní fajnovku si nachystejte ozdobná pouta. Pro maximální znehybnění zvolte pouta na postel. YOO, konečně vám láska nikam neuteče.

TIP: Ještě jste bondage s erotickými pouty nikdy nezkoušeli? Tak hurá na to, než vám vaše polovička uprchne z postele. Ale nebojte, omezovat pohyb je brnkačka a zvládnou to i úplní začátečníci. Mrkněte se na našeho vychytaného průvodce Jak na bondage, kde se dozvíte o dalších pomůckách i bezpečnostních pravidlech. 


Co jsou erotická pouta?

Erotická pouta jsou jednou z nejpopulárnějších pomůcek pro páry a jednotlivce, kteří si rádi hrají a experimentují v ložnici, nebo mají rádi bondage hrátky. Nejenže vytvářejí prvek vzrušení během intimních chvil, ale mohou také pomoci vnést do hry kontrolu a moc. Snadno jimi totiž omezíte pohyb partnera. Jak moc, to už je jen na vás a vaší kreativitě.

Můžete použít pouta na ruce či nohy a spoutat mu končetiny, připoutat jej k posteli nebo topení, a nebo jej spoutat v dosti nepříjemné pozici. YOOoo, to bude parádička!

Proč lidé používají pouta na sex?

Pro některé lidi je používání erotických pout součástí hraní rolí a výměny moci v sexuálním kontextu. Dominance a submisivita mohou poskytovat emocionální a sexuální vzrušení a umožnit partnerům prozkoumávat nové role a dynamiku ve vztahu.

Používání pout na sex může posilovat důvěru a intimitu mezi partnery. Spoléhání se na svého partnera, aby vám dal pocit bezpečí během svazování, vyžaduje vzájemnou důvěru a komunikaci. Pro některé páry může být toto pouto prostředkem k prohloubení emocionálního spojení.

Pro některé lidi jsou pouta esteticky přitažlivá a vnímají je tak jako formu uměleckého vyjádření.

Používání pout během BDSM hrátek může zahrnovat senzorickou stimulaci, jako je například stimulace dotykem, lehkým šimráním nebo tlakem pout na kůži. Tato stimulace může zvýšit citlivost a intenzitu prožitku.

Co je třeba zvážit při nákupu BDSM pout?

Při nákupu BDSM pout se zaměřte hlavně na materiály, design a bezpečnost. Pro ty, co s bondage začínají, je ideální zvolit pouta z měkkých materiálů, jako je koženka nebo silikon, případně taková, která mají vnitřní stranu změkčenou kožíškem nebo plyšem. Kožená a kovová pouta jsou vhodná spíše pro ty, kteří to mají rádi drsnější a divočejší.

Design je také důležitý (pouta se vám prostě musí líbit na pohled), ale hlavně nezapomeňte na bezpečnost. Zkontrolujte, zda jsou pouta vyrobena z nezávadných materiálů a nejsou příliš těsná, aby nezpůsobila žádné poškození těla.

Pro začátek jsou ideální BDSM pouta se zapínáním na suchý zip, která jednoduše utáhnete podle potřeby, ale partner je snadno a rychle sundá, když už toho na něj bude moc. Oblíbená jsou i pouta se zapínáním na přezku – některá lze dokonce zamknout na zámek. Dávejte si ale pozor, abyste neztratili klíček!

Erotická pouta z kovu odemknete i bez klíčku

Někteří zákazníci mají při nákupu kovových pout v sexshopu obavu, že se při sexu zamknou, ztratí klíček a budou "v kaši". Kovová erotická pouta se ale od těch policejních liší tím, že mají bezpečnostní pojistku, takže je odemknete i bez klíčku. Nemusíte mít tedy strach z jeho ztráty, klíček je tam v podstatě jen pro efekt. Pouta si můžete sundat pojistkou i v té nejvypjatější chvíli.

, Tým YOO.cz

Tipy, jak používat erotická pouta

Prvním krokem v bondage hrách je komunikace s vaším partnerem a stanovení jasných klíčových slov nebo gest, která signalizují, že je potřeba okamžitě zastavit hru. Dále je důležité zvolit správnou velikost a materiál pout, aby byly pohodlně nositelné a příjemné na dotek (pokud tedy chcete svému miláčkovi dopřát pohodlí a nechcete jej pořádně potrápit).

Buďte ohleduplní k potřebám vašeho partnera a dbejte na bezpečnost a zdraví všech zúčastněných a nakonec, nechte volný průběh své kreativitě a vyzkoušejte různé různé polohy a kombinaci s dalšími BDSM pomůckami, aby vaše erotické hrátky byly co nejzajímavější.

Vyberte si svá BDSM pouta ještě dnes

Erotická pouta představují vzrušující způsob, jak si zpestřit sexuální život. Ať už s bondage teprve začínáte, nebo jste zkušenější, pro každého máme ta pravá BDSM pouta pro příjemný zážitek! Tak na co ještě čekáte? Pojďte si vybrat.