39 položek celkem
Ošetřující pudr Fleshlight, 118 ml
249 Kč
734
Nahoru
Další produkty
Vibrační vagíny

Potřebujete pořádnou vichřici na to, aby vám uklidila ten sloup, co se vám pravidelně vztyčuje v kalhotách? Vibrační vagíny se o to postarají. Zasuňte do nich svou chloubu a užijte si uragán slasti. YOOooo, to je ono.

Sníte o velkém dobrodružství? Zasuňte své nádobíčko do vibrační vaginy a udělejte si to vrnivě hezký. Tyhle šikovné hračky se postarají o spoustu slastné zábavy a nespočet orgasmů, ať už si chcete užít sám, nebo v páru.

Proč si pořídit vibrační vaginu?

Díky různě silným vibracím a rozmanitým vibračním programům si užijete vzrušující okamžiky ještě mnoooohem intenzivněji než s vaginami bez vibrací. Vibrační vaginy jsou často vyrobeny z moderních realistických materiálů, které se v mnohém podobají lidské kůži.

Vnitřní tunýlky jsou navíc posety všelijakými stimulačními výstupky, takže se připravte na zásun, který vás vystřelí až do vesmíru. Paráda!

PRŮVODCE VÝBĚREM: Poznejte i další erotické pomůcky, se kterými si užijete mnohdy ještě lépe, než se ženou. Umělých vagín a honítek je celá řada, ale nebojte – s naším článkem, který vám poradí, jak se vyznat v masturbátorech, si vyberete škvíru přímo na míru.


Jak si vybrat správnou vibrační vaginu?

Podívejte se na tvar a velikost hračky. U vagín s plastovým tubusem je důležitý především vnitřní průměr. Pokud bude příliš malý, tak se vám do něj raketa prostě nevejde, a pokud bude příliš velký, tak vám v ní váš penis bude jen tak plavat bez nějakého většího potěšení.

Mrkněte se i na funkce, které vám vibrační vagína nabízí. Některé vibrační vagíny jsou vybaveny extra stimulujícím vnitřním tunelem, zatímco jiné jsou spíše realistickými replikami dámských partií. Některé mají také další funkce, jako jsou přísavka pro hands-free hraní, sání pro napodobení orálního sexu, dálkové ovládání nebo masážní perličky. Některé vibrační vaginy dokonce umí mluvit a sténat.

Nakonec se zajímejte o sílu vibrací a počet vibračních režimů – ty se totiž budou v závislosti na modelu značně lišit.

Jak využít vibrační vaginu na maximum

Vždy je důležité použít dostatek lubrikantu, protože díky němu bude pronikání hladší a příjemnější. YOOoo, vibrační vagina zkrátka nezvlhne sama od sebe... Experimentujte se všemi vibračními programy, abyste zjistili, co se vám nejvíce líbí. Také vyzkoušejte různé úhly zásunu a polohy, abyste našli takovou, která vám přinese nejvíce potěšení.

Nebojte se experimentovat a klidně vagínu zkombinujte i s jinými pomůckami pro muže, třeba vibračním kroužkem nebo análním kolíkem. Pro intenzivnější rozkoš použijte hřejivý nebo chladivý lubrikant nebo stimulační gel na penis.

Vibrační vagína může být skvělým doplňkem pro sólo zábavu i hrátky v páru. Buď můžete partnerce předvést, jak si to s vaginou užíváte, nebo vaginu vložte do jejích rukou, ať si s vámi pohraje podle libosti.

Jak pečovat o vibrační vaginy?

Po masturbaci je důležité vibrační vaginu důkladně očistit. Vyjměte vložku z plastového tubusu, opatrně ji obraťte naruby a opláchněte teplou vodou. Pro odstranění zbytků lubrikantu a spermatu použijte prsty. Můžete použít i speciální dezinfekci na erotické pomůcky.

Po omytí vložku i tubus ihned osušte měkkým hadříkem, který nepouští chlupy. Pokud je vibrační vagina z realistického materiálu, tak celý povrch vložky zevnitř i zvenčí ošetřete speciálním pudrem. Před dalším použitím stačí pudr opláchnout.

Šťastné orgasmy s vibrační vaginou

S vibrační vaginou se nikdy nebudete nudit. Tak si pojďte vybrat svou vrnící milenku z naší široké nabídky vibračních vagin a pusťte se do objevování uspokojujících zážitků co nejdříve.