36 položek celkem
Rotační a přirážecí

Vibrace jsou vám málo? Chcete orgasmus bez práce? Ještě že existují rotační a přirážecí vibrátory. Tahle hejblátka se vám postarají o pořádnou masáž vaginy či zadečku a dokonalou slast. Stačí pomačkat pár čudlíků.

Potřebujete důkladně provětrat své otvůrky? Sáhněte po rotačním nebo přirážecím vibrátoru. Tyhle mašinky se řadí mezi naprosté špičky mezi erotickými pomůckami – za vámi zvolené intenzity budou rotovat nebo přirážet, čímž vám vykouzlí nezapomenutelný orgasmus. Hurá!

Rozdíl mezi rotačním a přirážecím vibrátorem

Narozdíl od klasických vibrátorů, které pouze vrní, jsou tihle mazlíci mnohem šikovnější. Uvnitř těla každého rotačního vibrátoru jsou skryté masážní kuličky nebo mechanismus pro různé vlnění a otáčení.

S přirážecími vibrátory je pak dovádění brnkačka – stačí jen roztáhnout nohy a šikovná mašinka s výkonným mechanismem pohybujícím se nahoru a dolů vám důkladně obdělá zahrádku.

VRRRNIVÝ PRŮVODCE: Vibrátorů není nikdy dost… chcete si vybrat ten nejlepší? Nasosejte inspiraci v našem článku, který vás provede výběrem vibrátoru a ulovte si nejlepšího partnera pro váš orgasmus. YOOoo, to bude jízda!