Lubrikační gely pro citlivou pokožku

Nejprodávanější

19 položek celkem
Lubrikační gel Pjur Aqua, 100 ml
299 Kč
3041
Lubrikační gel/umělé sperma Creamy  250 ml 8177
Lubrikační gel S8 Aloe Vera, 125 ml
239 Kč
6251
Lubrikační gel/umělé sperma Creamy  150 ml 4600
Máslový lubrikační gel BUTTER FISTS  500 ml 6479
Pro citlivou pokožku

Jsou vaše intimní partie stejně něžné jako vaše duše? Nepořizujte si obyčejná mazadla, zvolte raději lubrikační gely pro citlivou pokožku. S nimi si vychutnáte super kluzkou jízdu bez pálení či podráždění.

Kdo maže, ten jede! Lubrikační gely jsou nepostradatelnými pomocníky – zvyšují kluznost během sexu, masturbace i při polykání hadů (blowjobu). Jenže, co když máte citlivou pokožku a obyčená mazadla vás dráždí?

Lubrikační gely pro citlivou pokožku nedráždí sliznice

Lubrikační gely pro citlivou pokožku většinou neobsahují žádné "zlé" konzervační látky, parabeny ani glycerín. Lze je bezpečně použít během milostných hrátek i se všemi erotickými pomůckami, také jsou vhodné pro vaginální i anální styk.

Některé gely pro citlivou pokožku mají regenerační i hydratační účinek, což uvítají zejména ženy, které trápí sušší poševní sliznice. Jupííí, už žádné drhnutí.

PRŮVODCE MAZÁNÍM: Pro každé vzrůšo se hodí jiné mazadlo – ale jaké si vybrat? Gely na vodní bázi se dobře snáší s erotickými pomůckami všeho druhu, silikonové gely promažou vaše zadkohrátky, a dokonce existují i gely, které chutnají jako sladký dortík. Mrkněte se na průvodce lubrikačními gely a udělejte si v tom jasno.