Hybridní lubrikační gely

Nejprodávanější

11 položek celkem
Hybridní

Káva, nebo čaj? Koblížek, nebo dortíček? Občas není lehké se rozhodnout… naštěstí s lubrikáčem to je brnkačka. Vodní, nebo silikonový? Ani jeden! Hybridní lubrikační gely kombinují to nejlepší od obou. Juchů!

Kdo maže, ten jede! Lubrikační gely jsou nepostradatelnými pomocníky – zvyšují kluznost během sexu, masturbace i při polykání hadů (blowjobu). Stačí pár kapek a sex je mnoooohem klouzavější.

Výhody hybridních lubrikačních gelů

Užijte si ty nejlepší vlastnosti vodních a silikonových gelů dohromady! Hybridní lubrikační gely nevysychají, dlouhodobě zvlhčují sliznice i pokožku, nelepí a nezanechávají žádné skvrny. Některé hybridní lubrikanty dokonce můžete používat i s pomůckami ze silikonu, TPR a TPE (záleží na složení).

TIP: Víte, že pro každou vzrušující příležitost se hodí jiný typ lubrikantu? Gely na vodní bázi se snesou s erotickými pomůckami všeho druhu, silikonové jsou ideální pro zadkohrátky, a dokonce existují i gely, se kterými pocítíte mravenčení nebo vydržíte déle. Mrkněte na průvodce lubrikačními gely a vyberte si to nejlepší mazadlo.