Punčochové kalhoty

Nejprodávanější

16 položek celkem
Síťované punčochové kalhoty Cottelli 5521
Punčochové kalhoty

Zapomeňte na nevzhledné dětské punčocháče, které jste museli nosit v zimě do školky. Erotické punčochové kalhoty jsou jiná liga. Vaše stehna zahalí a partnera nažhaví. Yoo, ten bude valit oči a lapat po dechu, jen co vás uvidí.

Ozdobte své nožky – punčochové kalhoty skvěle doplní váš sexy outfit a hodí se do ložnice i pro každodenní nošení. Vrrrr, partner z vás nespustí oči. Narozdíl od klasických punčoch k nim nepotřebujete podvazkový pás ani podvazkové prádlo. Jupííí!

Punčochové kalhoty pro každou příležitost

V této kategorii najdete sexy dámské punčocháče z průsvitné i neprůsvitné elastické látky i síťovanou či krajkovanou klasiku. Pokud chcete mít vyfiknuté nožky i během sexu, sáhněte po punčocháčích s otvorem v rozkroku. YOOooo, to bude divočina.


Jak oblékat punčochové kalhoty

Nejprve je důležité vybrat si punčochy, které budou mít správnou velikost. Musí vám dobře sedět a hezky obepnout vaše nohy, a zároveň se v nich musíte cítit pohodlně. Pamatujte, že v punčocháčích, které jsou příliš těsné, se nebudete cítit pohodlně a můžete je při nošení snadno poškodit.

Abyste zabránili poškození punčoch, doporučuje se mít krátké a hladké nehty na rukou i nohou. Nosíte-li prsteny, tak je raději sundejte, abyste předešli zaseknutí nebo protržení kalhot. Při otevírání balení punčochových kalhot buďte opatrní, abyste je neroztrhli nebo nezničili.

Punčocháče oblékejte pomalu, abyste minimalizovali riziko jejich poškození. Pokud zvládnete balancovat na jedné noze, klidně můžete silonky nasadit ve stoje. Máte-li s tím problém, doporučujeme si k oblékání sednout, a to nejlépe na světlo (např. u okna).

Nejdříve si jednu nohavici punčoch narolujte na ruku a pak ji stáhněte dolů. Poté do špičky punčoch vložte prsty u nohou a opatrně punčocháče vytáhněte na stehno. Totéž udělejte i s druhou nohou. Pak punčocháče vytáhněte přes boky až k pasu a ujistěte se, že vám dobře sedí. Pokud je to nutné, můžete punčochové kalhoty jemně stáhnout nebo zarovnat.

Jak zkombinovat sexy punčochy s dalším oblečením

Punčochové kalhoty můžete zkombinovat s různými druhy oděvu. Skvěle se hodí k sukním a šatům. U nich raději volte delší délku, aby zakrývaly horní okraj punčochových kalhot. U sukní s rozparkem se ujistěte, že punčochové kalhoty nejsou viditelné.

K punčochovým kalhotám, zejména těm s otvorem v rozkroku, je dobré dokoupit i kalhotky nebo tanga. Punčocháče můžete zkombinovat i s kalhotami. Většinou se nejlépe hodí k volnějším nebo rozparkovým kalhotám. Punčochové kalhoty mohou sloužit jako tenká podšívka, což je užitečné v chladnějším počasí.

Punčochové kalhoty můžete doplnit i o další doplňky, jako jsou kabelka, opasek nebo šátek, abyste vytvořili stylový celek. Pro ložnicové hry se hodí třeba škraboška, sexy obojek či nálepky na bradavky.

Ozdobte své nožky punčochovými kalhotami

Sexy dámské punčochy nejsou jako dětské punčocháče. Jakmile si je obléknete, budete se cítit více sexy a sebevědoměji a snadno si získáte pozornost každého muže. Proto by je měla mít každá žena ve svém šatníku. YOOoo, tak na nic nečekejte a pojďte si vybrat z naší nabídky sexy punčochových kalhot ty své.