5 položek celkem
Masturbační krémy

Chystáte se na vzrušující sólo jízdu? Nenechte si zážitek ničím pokazit a postarejte se o dokonalou kluznost. Vytáhněte svůj stroj z garáže a pořádně ho přeleštěte. Masturbační krémy nevysychají a drží přesně tam, kde je chcete mít.

Kdo maže, ten jede! Leštění klády a klikání na myšku je mnohem účinnější s masturbačním krémem. Stačí troška a vaše radovánky budou mnoooohem klouzavější.

V čem se masturbační krémy liší od klasického lubrikantu?

Masturbační gely a krémy mají oproti klasickému lubrikantu hutnější konzistenci, která se vlivem teploty vašeho těla a tření během masturbace promění v super kluzký lubrikant, který nestéká, nevysychá a drží přesně tam, kde má.

TIP: Víte, že pro každou vzrušující příležitost se hodí jiný typ lubrikantu? Gely na vodní bázi se snesou s erotickými pomůckami všeho druhu, silikonové jsou ideální pro zadkohrátky, a dokonce existují i gely, se kterými pocítíte mravenčení nebo vydržíte déle. Mrkněte na srovnání lubrikačních gelů a vyberte si pro sebe to nejlepší mazadlo. 


Jak si vybrat masturbační gel nebo krém

Vyberte si správný typ masturbačního gelu. Některé jsou vodní, jiné na bázi silikonu nebo oleje. Krémy na vodní bázi jsou obvykle kompatibilní se všemi materiály sexuálních hraček a kondomů, ale vysychají rychleji než silikonové gely. Ty poskytují dlouhodobější kluznost, ale neměly by se používat s hračkami ze silikonu, TPR a TPE.

Zkontrolujte složení krému a zvažte své preference. Někteří lidé preferují přírodní masturbační gely bez umělých barviv, vůní nebo konzervačních látek. Pokud máte nějaké alergie nebo citlivou pokožku, hledejte produkty, které jsou hypoalergenní a neobsahují potenciálně dráždivé látky.

Některé masturbační krémy mají specifickou vůni, takže si vyberte takový, jehož vůně vám bude příjemná.

Jak čistit masturbační krém?

Pokud jste použili masturbační krém na svém těle, použijte teplou vodu a mýdlo k jeho umytí. Jestliže jste použili masturbační krém s erotickou hračkou, měli byste ji důkladně umýt a vyčistit.

Každá hračka může vyžadovat trochu jinou péči, která by měla být uvedena na jejím obalu nebo v návodu. Obvykle se doporučuje používat teplou vodu a jemné mýdlo. Některé hračky jsou také sterilizovatelné pomocí speciálních prostředků pro čištění erotických hraček.

Po vyčištění hračky ji nechte dobře uschnout, ideálně na vzduchu. Po usušení můžete hračku uložit na vhodné místo, kde nebude vystavena přímému slunečnímu záření nebo extrémním teplotám.

Vyzkoušejte masturbační gel

Masturbační gel či krém je jako dělaný na bezstarostnou a zábavnou masturbaci. Máme pro vás gely a krémy nejrůznějších vůní, tak si pojďte vybrat ten svůj.