Umělé sperma

Nejprodávanější

7 položek celkem
Umělé sperma

Občas vyschne studna i zkušeným pornohercům. Nedostatek blahodárných šťáv není důvodem k panice. Zásobte se umělým spermatem na horší časy a stříkejte na povel! Umělé sperma slouží i jako lubrikant a lze jím dokonce naplnit i stříkající dilda. Rozehrajte představení s masivním finále.

Libujete si ve šťávičkách? V tom případě si zamilujete i umělé sperma, které svojí barvou a konzistencí připomíná pravý ejakulát (jen si na něm nesmlsnete) a někdy dokonce nahradí i lubrikant

K čemu je umělé sperma?

Nikdo nestříká na povel – pouze balení umělého spermatu ano. Umělé sperma se používá kdykoliv, když je požadavek na obrovský objem ejakulátu. Tyhle šťávičky jsou navíc nepostradatelným doplňkem ke stříkajícím dildům, vibrátorům a připínákům. YOOoo, teď tady bude mokro!


Jak moc je umělé sperma realistické?

Vzhled a konzistence umělého spermatu se liší v závislosti na konkrétním výrobku a značce. Obecně je bílé barvy, což odpovídá běžnému vzhledu skutečného spermatu. Některé produkty mohou být lehce nažloutlé nebo transparentní.

Umělé sperma se snaží simulovat i hustotu, texturu a konzistenci skutečného spermatu. Může tak být lepkavé, může obsahovat drobné hrudky nebo má řidší konzistenci či gelovou konzistenci. Někdy je možné jej naředit vodou tak, aby konzistence odpovídala vašim potřebám (hustší umělé sperma se lépe udrží tam, kde má, řidší lépe vystříkne ze stříkacího dilda).

Chuť ani vůni umělé sperma nenapodobuje, protože nemá přijít do pusiny, ale na tělo či do otvůrků. YOOoo, tady jde hlavně o vizuální prožitek.

Z čeho je umělé sperma

Umělé sperma se vyrábí z podobných surovin jako lubrikační gely – často obsahuje vodu, glycerin, hydroxycelulózu či propylenglykol. Navíc obsahuje složky, které upravují jeho konzistenci a barvu tak, aby vizuálně připomínalo pravý ejakulát.

Na rozdíl od skutečného spermatu neobsahuje spermie ani žádný jiný produkt chlapského pohlavního ústrojí, takže z něj nemůžete otěhotnět. Navíc je bezpečné pro vaši pokožku i citlivé sliznice.

Umělé sperma je většinou založené na vodní bázi, takže ho můžete bez obav používat se všemi hračkami i latexovými kondomy. Vodní základ usnadňuje i čištění. Pokud výrobek obsahuje silikony, nesmíte jej používat s erotickými hračkami ze silikonu, TPR a TPE.

Je umělé sperma jedlé?

Umělé sperma není určeno ke konzumaci – nelze jej stříkat do úst ani polykat, protože se jedná o produkt, který má podobné složení jako klasické lubrikanty. V tomhle případě si prostě musíte nechat zajít chuť. 

, Tým YOO.cz

Jak používat umělé sperma?

Umělé sperma můžete aplikovat na požadované místo přímo z tuby, případně použijte malou stříkačku nebo pipetu, abyste jej dostali přesně tam, kde ho chcete mít. S trochou cviku můžete dokonce vytvořit realistické pramínky spermatu, které vám budou stékat po těle jako po pořádné bukkake párty.

Nejlepšího efektu dosáhnete, když umělé sperma použijete se stříkacím dildem, připínákem nebo vibrátorem. Užijete si smyslné zásuny a jakmile budete mít chuť, dopřejete si žůžo výstřik na povel. Paráda!

Jak se očistit od umělého spermatu?

Po hraní je důležité pořádně očistit sebe i hračky, které jste používali. Umělé sperma můžete vyzmizíkovat úplně stejně jako pravý ejakulát. Dopřejte si spršku nebo koupel a jednoduše jej opláchněte teplou vodou a jemným mýdlem.

Pokud chcete být obzvláště opatrní, můžete použít také speciální dezinfekční sprej na erotické hračky. U stříkacích hraček důkladně vypláchněte nádobku na sperma i vnitřní hadičku a nechte je pořádně vyschnout.

Vyzkoušejte umělé sperma

Umělé sperma oživí vaše hrátky a dodá jim punc realističnosti. Užijete si s ním sólo masturbaci, partnerské hry a dokonce i vzrůšo focení a natáčení. Vyberte si z naší nabídky umělého ejakulátu ještě dnes!